Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eltünteti a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. A szalicilsav csökkenti a pórusokat,  ellensúlyozza a pattanások és mitesszerek képződését, valamint megtartja a bőr nedvességét.

milan

2014. augusztus 17.

Nagy részét kinyomtam a csapba, katasztrofális. Illata olyan mint az ecet, a bőrömet szörnyen szárítja, más hatása pedig nincs is. Sokkal jobb ennél a Balea Soft&Clear Ölfreies Waschgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Tyuki

2013. november 19.

Megvettem a páromnak, mert T vonalban elég zsíros a bőre, és sok a mitesszere. Amíg használta, látható volt a javulás, nagyon szépen mattította az orrát, homlokát, a mitiket is elhalványította. Kb. egy hónap után kijelentette, hogy nem használja többet, mert pattanásokat okozott nála. Én ezt nem vettem észre, de ő tudja... azért amíg használta, én elégedett voltam :) Sajnálom, hogy nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

ct

2013. augusztus 29.

Kb. 3 hete -1 hónapja vettem a barátomnak, 699 forintért.Van gyógynövényes szappanja is, de azt vagy használta vagy nem, ez sokkal kényelmesebb lehet neki, mert minden reggel használja.Már látható a változás, sőt már 2 héttel ezelőtt is látványos volt a javulás. Szépen helyrehozza az arcbőrét, úgyhogy nagyon megérte az árát.Elég nagy adag is ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

sasszem

2013. július 24.

Így a nyári melegben nagyon bevált, úgyhogy nem pontozom le. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 24.

Így a nyári melegben nagyon bevált, úgyhogy nem pontozom le. :-)

sasszem

2013. május 13.

Két használat után nincs már hámló bőrdarabka vagy pikkely az arcomon, és nem szárít nagyon. Úgy néz ki hogy elég lesz minden másnap is használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.