Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Frissítő, revitalizáló ápolás Hydro-Care formulával. Intenzíven megtisztítja és hidratálja a bőrt. A Q10 gyöngyöket ás panthenolt tartalmazó receptúra alaposan megtisztítja a bőrt. Eltávolítja a felesleges faggyút és szennyeződéseket. A hidratáló hatású összetevőket tartalmazó gél védi a bőrt kiszáradástól.

googles

2017. augusztus 7.

Ezt vettem 500 ftert magamnak arclemosokent. Eddig teljesen jo es szeretem. :) Friss illatu, tisztit, reggel kicsit felebredek az arcmosastol... ennel tobbet mas termek se nyujt szerintem. Teljesen jo vetel volt, ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Tatsuya

2017. május 26.

Illata kellemes, tisztito hatasa nagyon jo nem bantam, hogy helyettesitokent vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Bogg

2017. február 23.

Én is a barátomét használtam, mikor a sajátom otthon maradt, és hihetetlen, hogy néha mennyivel jobbak a férfikozmetikumok.. egynek teljesen jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

gpetraam

2017. február 8.

A baratomet hasznalom, amikor otthon hagyom a sajatom, es teljesen megvagyok vele elegedve. (Lehet nem is viszek tobbet:D) Minimalisan szaritja az arcom, ami meg jot is tesz neki, es rendesen tisztitja is. Az illata nem tetszik, de nem is engem akarnak megnyerni ezzel a "tipik" ferfias illattal. O is szereti, bar alig hasznalja (a fiuknak miert nincs ilyen rutinjuk?!:D) es direkt olyat vett, amiben vannak kis bogyok, szoval ezert jar a plusz pont:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol