Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: szegej, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2013. október 19.

Kategória:   Szemkrémek

Hidratálja és hűsíti a bőrt.

bogibooo

2013. július 15.

Hát én megjártam ezzel, mert az energy Q10-et akartam megvenni, de nem találtam "bosszúból" megvettem őt. :) Na ő pont nem csinál semmit. Nagyon nagyon ritkán (inkább ha lefekvés előtt sósat eszem) hajlamos puffadásra a szemem, úgy gondoltam arra jó. Na egy kiadós futás jobban lehúzza azt is.. férjemnek adtam ő szereti, de neki hibátlan (érts: hibátlan!) bőre van, mint egy photoshop-modell, tehát neki még az étolaj is használna. Kap egy kettest, úgy gondolom ez reális.

upd.: Kap két plusz csillagot, mert az utóbbi időben (ezért nem szeretem a nyarat) kissé duzzadt szemekkel indítom a napot. Valamiért egyből utána nyúlok és beválik. Ameddig elkészítem hajnalban a napindító zöld teámat meg is szünteti a puffadtságot és érezhetően hűsít. Nem irritál és mehet rá a smnk 5 perc múlva. A mérték érték hölgyeim.:) Szóval mégis ajánlom, bár ne tudom mit csinálok másként mint az előző hozzászólásomban....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Troy

2012. november 21.

Már a 2. adagot használgatom alkalomszerűen, amikor éppen reggel van kedvem vagy keveset aludtam előző este. :) Csökkenti a kialvatlanság miatti duzzanatot, a szem alatti száraz és összegyűrt bőrt hidratálja és simítja. Gyorsan beszívódik, illata érdekes, olyan alkoholos jellegű. Felvíve enyhén fényeskés réteget hagy a bőrön száradás után, ami egy nagyon kicsit olajos és ragadós dologra hajaz (látszik, hogy ott volt felkenve), de utána elhúzva rajta a kezet "bemattul", tehát egyáltalán nem vészes. Egynek jó, de megjegyzem ezen kívül más ilyen terméket még nem próbáltam, így összehasonlítási alapom nincs a teljesítményét illetően.
(Ennek a férfi kiadása: http://kremmania.hu/kremek/balea-aqua-golyos-szemkornyekapolo)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

annapanni

2012. március 1.

Jó a golyós kiszerelése, de közepes a teljesítménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

Jó a golyós kiszerelése, de közepes a teljesítménye.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.