Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. április 15.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A Bale men kézkrém védi és ápolja az érdes, igénybevett kezeket. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot. A panthenol és az allantoin intenzív hidratáltságot kölcsönöz. A szalicilsav segít az elhalt hámsejtek eltávolításában, megelőzi az újabb bőrkeményedés kialakulását.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 125 ml

somodiedo

2013. április 21.

A páromnak vettem, hogy próbálja ki milyen, mert a jelenlegi kézkrém, amit használ nem túl jó. Gyorsan kiszárad újra a keze, főleg mostanában hogy itt a jó idő és elég sokat kertészkedik. Ezzel a balea-s krémmel meg van elégedve, este keni a kezét és még másnapra sem szárad ki annyira, mint más terméknél. Nekem az "illata" nem tetszik, elég fura, de ha tényleg használ, akkor elviseljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Merla

2013. január 14.

Öcsémnek vettem karácsonyra. Nagyon száraz a keze és nem volt hajlandó semmilyen női illatú krémet a kezére kenni, így gondoltam ez hátha megér egy próbát. Kipróbáltuk mind a ketten. Az illata szerintem nem a legjobb, de Öcsémnek tetszett. Az állaga pont megfelelő, hamar beszívódik. Viszont az ő nagyon száraz kezeire vagy kevés, vagy még több idő kell, hogy orvosolja. Kettőnk véleménye alapján 4 csillag, amíg nem találunk jobbat, addig teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid