Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: ssyakaky, Módosítva: 2018. április 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrnyugtató hatású Nordic cotton formulát, valamint UVA-és UVB szűrőt tartalmazó Balea men nappali arckrém segít megvédeni a bőrt a káros környezeti hatásoktól, és hozzájárul a bőr regenerációjához. Csökkenti a bőr feszülés érzetét. A Nordic cotton formula támogatja a bőrszerkezet egészséges működését, nyugtatóan hat és hidratál. A bisabolol, az allantoin, valamint az Aloe vera csökkentik a bőrirritációt. Használata: Reggel és este vigye fel a megtisztított arcra és nyakra. Szemkörnyékre ne kerüljön. Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt és színezéket.

Bexike

2019. augusztus 12.

Ez a termék számomra finom-vegyes tapasztalatokkal szolgált. Alapvetően óriási plussz mellette a napvédő hatása, azonban az amúgy normál bőrömet elég zsírosnak éreztem a használata következtében. Úgy vettem észre, hogy az arcom sokkal jobban izzad ezt használva, mint máskor.
Sajnos ezen felül még csillogóssá is tette a bőröm, ami számomra elfogadhatatlan kompromisszum.
Nem hiszem, hogy fogom még használni.

A többiekkel ellentétben az illata nekem tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Nem hiszem, hogy fogom még használni.

A többiekkel ellentétben az illata nekem tetszett.

uaim

2019. február 24.

Nagyon jó, kb mindentől vörös ragyás az arcom a legérzékenyebb bőrre kitalált akár natúr akár nem natúr termékektől is. Sokféle márkát próbáltam. Tőle nem. Szép a bőröm. Nincs extra igényem illatokra nem idegesít vagy zavar az illata, felkenés után nem is érezni nagyon. Hidratáló hatása nagyon jó, jó sminkalap és szép tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

p1th0n

2017. november 9.

Éjszaka szoktam csak használni, nappalra biztos nem kenném föl, mert zsíros érzetet ad. Akneroxiddal szoktam felesbe elkeverni, és így nagyon jól ellensúlyozza a szárító hatását! Nekem elég lassan fogy, már kb. 4. hónapja van meg és még csak a flakon felénél járok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Vicus

2017. augusztus 12.

Nem rossz, de tényleg büdös ahogy felkenem, később ez a szag elillan. Sminkelni nem érdemes rá, legalábbis rólam lefolyna a smink, ezért kénytelen leszek éjszakára használni. Praktikus kiszerelés, olcsó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

cooleva

2017. március 13.

Páromnak vettem először, mivel nagyon szép összetevői vannak, gondoltam jó lesz neki. Úgy alakult, hogy egyetlenegyszer használnom kellett és nagyon meglepődtem, mert remekül teljesített :) Az illata tényleg fura, de nagyon szuperül hidratál..száraz bőröm van amúgy is, jót tett neki ez a krém. Mondanom sem kell, rohantam vissza magamnak is egyet venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

little.shana

2017. február 25.

Először is utálom ezt a nőknek - férfiaknak marketingfogást, ez a második férfi krémem és szuperül teljesít. A szaga tényleg kissé extrém, de annyira nem zavar. A tubus lyuka túl nagy, nagyon finoman szabad csak nyomni, hogy ne jöjjön túl sok ki. A hatása nekem jó, szép tőle a bőröm és kellően hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

slytherclaw

2017. január 7.

Megvettem és félve pattintottam fel a tubus tetejét, rémes szagra számítva. Nos, lehet, hogy az én szaglásom kezd elmenni a sok illatos dologtól, amit használok, de konkrétan semmit nem éreztem, szerintem ennél még a La Roche Posay cicaplastja is rosszabb illatú.
Mostanában rendetlenkedik a bőröm, mert nő a bölcsességfogam (sajnos minden kihat a bőrömre, ami a fogaimmal történik), úgyhogy keresnem kellett valami mást a szokásos jojobaolaj és tengeri sós arckrémem helyett, mert ilyenkor csak a változtatás segít. Hatásra semmi extra, elég jól hidratál és nem ront a jelenlegi rossz helyzeten. Sminkelni nem próbáltam még rá. Ez a kiszerelés nekem nem tetszik annyira, lehetne kicsit kisebb a nyílás, mert rengeteg krém ki tud jönni egyszerre, ha nem vagyok óvatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Nutellabella

2016. december 5.

Nagyon bejött! A kivont Ziaja krémje után kerestem egy fényvédős nappali krémet, és benne végre megtaláltam. Kellemes hidratáló krém, az incije és hatása nagyon tetszik. Két dolgot sajnálok: hogy nem tudjuk, hány faktoros, és hogy azért egy picit büdire sikerült. :D Mindenesetre ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

fcsenge

2016. szeptember 25.

Nagyon jó kis krém, olcsóbb és nagyobb a kiszerelése, mint a női verzióinak. Az összetevői ár/értékéhez viszonyítva kivételesek, tetszik hogy van benne UV-szűrő és hogy illatanyagmentes, és hogy még párom is hajlandó használni. Missziómat nála ezzel a termékkel teljesítettem be. Az első pár nap nyögvemenős volt, mert ő nem keni az arcát, mert az bántja, mert az ragad, etc. De harmadnapra már magától megtette, sőt, még büszkén demonstrálta is, majd elolvadtam az örömtől. :D
Egyedül a szaga egy icipicit nagyon fura, meg (miután én is kipróbáltam), hagy maga után egy kis réteget, de nem olyan zavaró. Sőt, szerintem magamnak is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

bamy

(!)
2016. július 24.

Páromnak vettük, mert náluk elvárt a mindennapos borotválkozás az iskolában/munkában és ez nagyon kikezdte a bőrét, épp ezért hidratálás céljából vásároltuk. Az elmondása szerint ő teljesen elégedett vele, arra jó, amire ő használja. Az illatával nem tudunk kibékülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak