Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolók

Segít a hajhullás legyőzésében. A benne lévő koffein és tri-peptid mélyen beszívódik a hajgyökérbe és serkenti a haj növekedését. Panthenollal és menthollal ápolja és firssíti a fejbőrt.

francais

2014. június 1.

Miután kivonták a forgalomból a bánfi normál hajra való hajszeszét, sok mindent kipróbáltam, de ez kifejezetten egy nagyon jó vétel volt. Általában este mosok hajat és szárítás után kenem fel, így reggelre teljesen beszívódik. Nagyon selymes tőle a hajam!

Sajnos zsírosított, miután hosszabb lett a hajam, nem fogom tudni elhasználni emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

eventually

2014. április 5.

2013. november 23.
pár napja használom, így még nincs eredmény, de annyit tudok mondani, hogy az én hajamat is picit zsírosítja így csak akkor kenem be, ha már nem megyek sehova, de egyébként az se nagyon zavaró. Viszont nagyon jó tartást ad a hajamnak, és majd visszajövök, hogy mennyire vált be hajerősítőként, hajnövesztőként, addig előre kap egy ötöst :)

2014. Április 5.
Hát nem ártott, nem használt, szerintem nem sokat adott hozzá a hajamhoz, bár alapból nincs is olyan bajom, hogy rettentő mennyiségben hullana, csak azért reménykedtem pár szál babahajban, vagy esetleg pár plusz milliméterben havonta. De emiatt nem fogom lepontozni, mert lehet, ha kórosan hullna a hajam, akkor segítene valamit, kitudja. Csak egy kis turbóval akartam a hajamat megajándékozni, de talán majd egyszer egy másmilyen termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

2013. november 23.

2014. Április 5.

bogarka

2014. január 24.

Nagyon hullik a hajam. Valószínűleg hormonális, sosem voltam egy vastag-dús hajú de mostmár idegbajt kapok, hogy reggel gondosan kihúzom a kósza szálakat, és mire beérek dolgozni tele vagyok hajjal. Mindenem csupa haj! Már lazán összekötött hajjal alszom éjjelente inkább, de így is sokszor mások szólnak, hogy hajas a hátam. Borzasztó. A copfom is nagyon vékony....szóval arra gondoltam, összeöntöm a Stella HerbaVitát, és ezt egy fújós flakonba. Így nem hűsít annyira, de a pasis illat nagyon megvan. Számomra eléggé zavaró, mert vagy lehetne női változat, vagy ne tegyenek bele semmit....több parfümöt használok, meg azért el is illan a nap folyamán. Nekem 2 naponta kell hajat mosnom, tehát ezen már nem ronthat.Jó az ára, és a pumás flakon miatt sokáig ki fog tartani, remélem használ is hosszútávon. Régebben próbálgattam ímmel-ámmal ( akkor mondjuk nem is használt, meg nem is voltam ennyire elszánt) , a régi csomagban picit mintha több lett volna, de akkor még csak hajmosáskor használtam, 2-3 naponta, most a leírás szerint napi kétszer bevetem. Nincs mese. A samponom is koffeines, várom a csodát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

csenemi

2014. január 5.

Édesapám két hónapja használja minden nap egyszer. Tegnap volt fodrásznál, aki megdicsérte, hogy mennyi haja van, és elkérte a csodaszer nevét, mert az ő férjének is kéne :))))
Én már lassan egy éve használom kisebb-nagyobb megszakításokkal. Mindig hajmosás előtt teszem fel, meg amikor tudom, hogy már nem megyek sehova. Engem a pasis illata nem zavar hiszen ez egy MEN tonik. Egyedüli hátránya a zsírosítás, de ez egy apró áldozat azért amit ad :))) 4,5-et adnék, úgyhogy kerekítve 5-re :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 5.

b.lori13

2013. december 31.

karácsonyra kaptam,így pont egy hete van ilyenem.Mindennap reggel,este rakok a hajamra (én lecseréltem a fejét fújosra,sokkal takarékosabb) Szinte fázik a fejem,miután befújom vele:D A hajamat nem zsírosítja egyáltalán.Azért tűnhet dúsabbnak a hajatok a használata után,és azért adhat jobb tartást a hajatoknak,mert a felvitele után megmasszírozzátok a fejbőrötöket,ami által a hajatokat is megmozgatjátok és így megemelkedik.Tehát nem ettől lesz jobb tartása a hajatoknak,hanem attól mert a használataután megmasszírozzátok a fejbőrötöket.De én is nagyon szeretem,hiába nem vettem még észre változást (egy hét alatt nyílván nem is fogok,nem is várom) de nagyon várom,hogy elfogyjon,és lássam az eredményt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Senoritaa

2013. december 16.

Hat mikor megvettem kiis probaltam egybol. Nagyon husitette a fejboromet,de az az igazsag hogy utana mar nem is hadznaltam tobbet. Egyszeruen ereztem hogy kikell dobnom :Sss

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

zajax90

2013. november 26.

2013. január 24.
Körülbelül egy hónapja használom ezt a hajtonikot hajnövesztés céljából.Alapból ricinussal növesztem a hajam,viszont a hónapban elég keveset olajoztam,így kerestem mellé valami kiegészítő terméket is.A hajam nagyon jó ütemben nő tőle,vettem is még egy flakonnal belőle.Napi egyszer használtam és egy kis borsmenta illóolajat tettem bele,így még jobban bizsergetett.
Negatívumként csak azt tudom felhozni,hogy túl pasis az illata nekem,de mivel ugye férfiaknak készült,így ezért nem hibáztatható a termék,illetve az,hogy ragacsos érzetű lesz a hajam utána,így ezentúl csak a hajmosás előtti este,illetve közvetlenül a hajmosás előtt fogom használni.Ennek ellenére szerintem nagyon jó kis hajnövesztő szer jó áron,nálam megérdemli az 5 csillagot.

**************************************************************************************************

2013.november 26.
Még mindig használom a hajtonikot ricinusolaj mellett a hajmosás napján,illetve az azt megelőző napon.Szerintem hozzájárul a hajam növekedéséhez,mikor nem használtam,lassabban nőtt a hajam,úgyhogy én még mindig nagyon szeretem.A legjobb úgy,hogy fejmasszírozóval masszírozom a fejbőrömet közvetlenül a felvitel után.Borsmenta olajat mindig csepegtetek bele és ha van itthon,akkor eukaliptuszt is,mert kicsit negró illatúvá varázsolja az amúgy számomra kellemetlen szagát.Még mindig ajánlom ezt a tonikot,változatlan a véleményem róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

2013. január 24.

2013.november 26.

Bogyóka

2013. november 20.

Kb. 2 hete használom, zsírosítja a hajam, így én is csak hajmosás előtti napon szeszelem be. Szerencsére nem nagyon maszkulin az illata, az ára nagyon olcsó. Ha elhasználom az első flakont uppolok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

Villango

2013. augusztus 17.

Egyenlőre megadom neki az 5 csillagot. :)
Engem zsirosit, nem tudom ennyire béna lennék hogy sokat teszek a fejbőrömre, vagy mi a helyzet, de csak este, reggeli hajmosás előtti este tudom feltenni. Az én hajamat is mintha világositaná :) ami nem zavar mert ez nálam vörösbe hajlást jelent, ami igy nyáron kifejezetten tetszik. :)
Hajam mintha kevésbé hullana. Majd később még UP-ozok. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Egyenlőre megadom neki az 5 csillagot. :)
Hajam mintha kevésbé hullana. Majd később még UP-ozok. ;)

manitia

2013. augusztus 13.

Update 3: hajmosás után vizeshajra már nem rakom mert fura zsírosas hatása lesz a hajamnak. Hajmosás előtti este használom. Hajmosás után a stella herba vitát, az egyáltalán nem zsírosít.
Update 2: 1 nappal sikerült kitolnom a hajmosást is. :D Úgy érzem a hajhullást is mérsékelte. :)
Update: Hajmosás után használtam ma vizes hajra. Szárítás után olyan fura fogása lett a hajamnak, de szép. Nem zavaró, ezért nem változtatok a csillagokon. VISZONT! A szőkéktől kérdezem. Nektek nem világosított vagy emelte ki a szőke hajatok színét? Nekem ilyen érzésem van. Természetes seszőke hajam van, és szőkébb lett tőle.:)
Ma kipróbáltam végre. Elég macerás felvinni, de az illata meglepően kellemes. Az Alpecinhez képest fantasztikus! A hatásáról még nem tudok véleményt alkotni, de a kellemes illat és nagyon enyhe bizsergés miatt megelőlegezek neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide