Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon cink-piritionnal, mentollal és almamentával.

HontiAgi

2018. december 20.

Az itteni vélemények hatására vettem meg egy másik Baleás samponnal való csúnya befürdés után... első használatkor tök jó volt. Hűsítette a fejbőröm, konkrétan csikorgósan tisztának éreztem, már kezdtem örülni....egészen a második mosásig. Onnantól valamiért kiöblítés után furcsán tapadós, ragacsos, vizesen is valahogy "száraz" érzetet hagyott a hajamban, amivel egyszerűen nem tudtam mit csinálni, és borzasztóan össze is gubancolta, de a korpán közben nem segített kicsit sem. Ez sem nyert, visszatérek ahhoz a kókuszvizeshez, amit én kis naiv azért nem akartam újravenni, nehogy hozzászokjon a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Villango

2018. november 17.

Sosem voltam korpás, de egyik nap felfedeztem pár kósza "darabkát" a homlokom felett a hajtövemnél, és egyből felugrottam ide :) és erre bukkantam, nagyon dicsértétek.
Másnap már sehol semmi, azóta is ezt használom első samponozáshoz, mert valaki írta h hajnövesztéshez sem utolsó.
Így télen kicsit fázik a hátam ahogy a mentolos hab csurog le rajta :-)))))) de puha hajkoronát csinál, és hát eltűnt aminek el kellett tűnnie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

biabari

2018. február 12.

Bár fèrfi sampon sokszor hasznàlom,ha előjön a korpa mert remekül teljesít. A mentolos friss bizsergès mosás közben pedig nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

ducitrening

2018. február 8.

Paromnak vettem a korpas hajara es bevalt neki, megszuntette a korpat. Illata kifejezetten kellemes, mentolos. Szembe kerulve iszonyatisan csip, de ennyi az egyetlen negativuma. Ara is kedvezo, allaga is jo suru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

little.shana

2017. augusztus 27.

Eddig egyszer használtam, az állaga meglepően sűrű, az illata unisex, mentolos. A fejbőrön is érződik a mentol hűsítő hatása, ami most nyáron jól esik, de télen kevésbé lesz praktikus... Első hajmosás után a látható korpámnak egy szép részét sikerült eltüntetnie, talán huzamosabb használat mellett be fog válni, jövök majd update-tel. Az egyetlen furcsaság, amit tapasztaltam, az volt, hogy hajmosás után a napon a választéknál kinn lévő fejbőröm elkezdett viszketni és vörösödni, lehet fényérzékenyebbé vált? Szóval az kifejezetten furcsa és kellemetlen érzés volt, még nem tapasztaltam ilyet pedig voltam már ennyit kinn napon a nyáron, de nem biztos, hogy ettől a terméktől volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Alexandra9

2017. január 9.

Lassan a harmadik flakonnal is elfogy ebből a termékből. Nagyon nagyon szerettem/szeretem.Az első és egyetlen termék, ami látványosan segített a korpás fejbőrömön. Imádom az almás-mentolos illatát, és a hűsítő hatását hajmosás közben. Egy kicsit összegubancolta a hajam, de egy jó pakolással ez könnyedén kiküszöbölhető. Most nem fogom újravenni, mert egy kicsit már meguntam, de biztos vagyok benne, hogy meg fog még jelenni a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

DaisyAv

2016. május 28.

Két héttel a festés után mindíg elkezd a fejem korpásodni, ez a sampon kb. 50%-ban eltűntette a korpát, de mivel sötétbarna a hajam, ez sajnos édeskevés. Egy próbát megért, de biztosan nem fogom újravenni. Az állaga olyan, mint a head&shoulders-é egyébként, az illata nem erős, szóval nőknek is megfelel szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Ingi

2016. január 28.

A párom szereti :) Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

A párom szereti :) Az ára is jó.

rambouillon

2015. október 1.

Álmomba ne jöjjön elő. A legkegyetlenebb sampon amivel találkoztam, a hajam olyan volt utána mint ha ragasztóval mostam volna hajat. Még több viszketés, még több korpa, fésülhetetlenül becsomósodó haj volt az eredménye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

kriszta49

2015. augusztus 28.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg. Ugyan férfi sampon, de a többi Balea korpásodás elleni termékről nem sok jót olvastam.
Nagyon jól tisztítja a hajamat, nem zsírosodik tőle előbb a hajam mint eddig. Az illata hamar elillan, így nem zavaró a "pasi" illat sem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.