Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. április 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

• A Q10 és a Zöld Tea új energiával tölti fel a fáradtrt,
Revitalizálja és tonizálja a bőrt,
• Biztosítja a bőr nedvességtartalmát, intenzíven hidratál,
UVA/UVB védelmet nyújt,
Nem tartalmaz parabéneket és színezéket,

Gyorsan beszívódik, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna.

Kiszerelés: 50 ml

Timi2424

2018. szeptember 24.

úúúú, párom imádja, végre van neki is egy krémje az én temérdek krémeim mellett :))). Gyorsan beszívódik, enyhén naptejes illata van, talán az UV-védők miatt, de nem zavaró, kellemes, hamar elillan és szemmel láthatóan egyenletesebb, hidratáltabb a bőre. Mi csak ajánlani tudjuk, szuper az ára, praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

stella06

2013. július 9.

Nem magamnak vettem, de időnként én is használom. (Valamiért sosem éreztem kellemetlennek, hogy, mondjuk úgy, "innovatívan" alkalmazzak termékeket...:)) Szerintem jó kis krém, az általam eddig próbáltak közül a legjobb Balea-féle hidratáló. Viszonylag könnyű állaga van, önmagában nem szívódik be rendesen, de a kedvenc Helia-D BB-krémemmel és hintőporral remek, nem kifényesedő hármast alkotnak. A fényvédelme valószínűleg ér valamit, mert az előbbi kombóban használva egész délelőttös városban szaladgálás (épületből ki, épületből be, hosszabb-rövidebb sétálásokkal tarkítva) során sem égtem le. Hidratálni, gondolom, hidratál, én igazából éppen a plusz fényvédelem miatt (és a rendes fényvédőt ideiglenesen mellőzni kívánva) kentem az arcomra, nem bőrszárazság ellen. Az illata kellemetlen, férfi és női bőrön is, de szerencsére nem tartós. Az ára is eléggé rendben volt, 1100 Ft körül vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Dimethylmethoxy Chromanol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol