Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emike, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az értékes Holt-tengeri ásványi sókat tartalmazó testápoló közvetlenül a zuhanyzás közben használva, a nedves bőrrel értintkezve könnyen felszívódik, és bársonyos bőrérzetet kölcsönöz. Közvetlenül zuhanyozás és törölközés után már azonnal fel is öltözhet, külön testápoló használatára nincs szükség.

Használat:
1. Úgy használja, mint egy tusfürdőt.
2. Zuhanyozás közben masszírozza be a nedves bőrbe.
3. Mossa le meleg vízzel.
4. Törölközzön meg és már fel is öltözhet.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

gaba78

2016. február 26.

Én még ilyen ócska termékkel sehol nem találkoztam senkinek nem ajánlom.A nivea zuhanyzás közbenit ajánlom ha drágább is 100x jobb. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Emike

2014. november 13.

Megkértem a kedvesem, hogy ugorjon el a dm-be és vegyen nekem balea zuhányzás utánit, kapott hozzá km linket és képet is. Ez lett belőle... :D
De sebaj, mert így legalább fel tudtam tölteni ide :)
Férfiaknak való termék, a tipikus balea illattal, ami mondjuk kicsit furi, de engem nem zavar, mert abszolút nem marad meg rajtam az illata. Hatását tekintve semmi extrát nem véltem felfedezni, nekem sajnos ugyanúgy testápolóznom kell, talán csak egy-egy alkalmat hagyok ki.
Hátránya h ugyanannyiba került, mint a másik két zuhanyzás utáni tusi, viszont ezért csak 250 ml-ert kapunk.
Ha már megkaptam, elhasználom, de legközelebb kipróbálom az egyik női verziót is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

De sebaj, mert így legalább fel tudtam tölteni ide :)

Antioxidánsok: BHT, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Vitaminok: Panthenol

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.