Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Szabina82

2020. május 3.

A sminket szépen leszedi, bár a szememet kissé irritálja. A bőrömet picit olajosnak éreztem tőle, de mivel használok utána arclemosót, ez a probléma megoldódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

wildrose

2020. április 18.

Sminklemosásra ugyan találtam jobbat is, és egy picit tényleg habzik, de illatmentes, nem irritál, így reggeli áttörlésre tökéletesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

lkitti2019

2020. április 12.

Nekem szépen leszedi a sminket,nem csíp,nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Nekem szépen leszedi a sminket,nem csíp,nem ragad.

adra

2020. április 12.

Büdős, csíp, ragadok tőle, minden egyben amit nem akarok egy micellás víztől. Nem is tudtam teljesen elhasználni, azóta 1-1 sminkigazításhoz használom fültisztító pálcikákra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

JVica98

2020. április 12.

Majdnem mindig ezt veszem már pár éve.. igazából semmi pluszt nem tesz a bőröm kinézetéhez, de nem is rongálja, nem csípi a szememet sem. Reggelente szoktam főleg használni, illetve ha alapozózok napközben, akkor ezzel szoktam a nagyját leszedni, szerintem a sminket is viszonylag jól eltávolítja 🙃
Összességében szerintem nem rossz termék, meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Összességében szerintem nem rossz termék, meg vagyok vele elégedve

ponnytail

2020. március 2.

Olcsóbb volt mint a Nivea, eddig mindig azt vettem.
Nem rossz, de nem is volt húha érzésem, próbáltam már Garniert, Niveat igazából elég sok micellás lemosót, de még mindig s Nivea (érzékeny bőrre, vagy száraz bőrre) a nyerő nálam. Az abszolút nem irritál, nem csíp, nem szárít annyira.

A Balea sajnos a szemem is nagyon megcsípte, az illata igazából engem nem zavar.
Viszont az hogy így csíp.. az elég kellemetlen volt, de legalább a dolgát tette, lemosta a sminket, de nehezebben mint a Nivea, nem hiszem hogy újból veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Olcsóbb volt mint a Nivea, eddig mindig azt vettem.

Banyika

2020. február 19.

Szerintem nagyon jó! Bevált. Ez volt az első micellás vizem, szépen lehozza a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

alexandrakitti

2020. január 20.

Számomra kellemetlen az illata, illetve a dolgát sem végzi jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Számomra kellemetlen az illata, illetve a dolgát sem végzi jól.

Agneshoffer

2020. január 14.

Nem rossz, de a szaga miatt nem fogom még egyszer megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem rossz, de a szaga miatt nem fogom még egyszer megvenni.

patvik

2019. november 22.

Nem értem miért van lehúzva ennyire, szerintem remek kis lemosó, nem bántja az érzékeny bőröm és a szememet sem csípi. Aki sminkel, annak nem egy lépésben kéne megszabadulnia a sminktől, én is használok utána egy cosrx géles lemosót. Eddig jobban szeretem mint az Isana micellás vizét. Előttük csak Garniert használtam, semmivel sem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin