Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

vkata96

2019. szeptember 10.

Nekem eddig egészen bevált. Mindig is kiváncsi voltam erre a micellas vízre de a negatív vélemények eltantoritottak. Nemrég viszont mégis megvettem, és már kb egy hónapja használom. Nekem is csípi picit a szememet, ott óvatosan kell használni de ezen kívül teljesen meg vagyok vele elégedve, a sminket maradéktalanul leszedi. Hagy egy kis ragadós réteget de ennek nincs jelentősége mert utána mindig megtisztitom az arcom egy geles lemosóval is szérumozás és krémezés előtt. A szememet nagyon óvatosan tisztitom, így csak nagyon ritkán megy bele. Annak ellenére hogy a szememet irritálja, nem vettem észre hogy a bőröm szárazabb lenne mióta használom. Összességében szerintem jó, talán újra is veszem (a kedvencem mostanság a Cosmia micellas vize de sajni ritkán jarok Auchanba)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Glam0ur

2019. szeptember 4.

Csípte a szemem, nem veszem újra! Nulla csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Csípte a szemem, nem veszem újra! Nulla csillag

HeyGirl

2019. augusztus 16.

Kellemes használat, nem erősödik fel tőle a rosecea-m, plus számomra szuper hogy enyhén felhabosodik a vattakorongon. Ár érték arányban szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

technodiva

2019. augusztus 6.

Nem vált be. Csípi a szemem, nem tisztít alaposan, a bőrömnek sem esik jól. Használat után sima vízzel is mindenképp le kell mosnom az arcomat. Gondoltam teszek egy próbát, mert a Baleás termékekkel nem szokott gondom lenni, de ezúttal maradok a jól bevált Garnier érzékeny bőrre szánt micellás vizénél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

vervoros

2019. június 17.

borzalmas, a sminkemet nem szedi le teljesen, nem csak a szememet csípi, hanem sokszor a bőrömet is, ráadásul büdös. eszméletlenül ragad, undorító érzés utána az arcomhoz nyúlni, és elengedhetetlen beiktatni utána a kézmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

aalexaa

2019. június 13.

Garniert használtam eddig, tökéletesen meg is voltam vele elégedve, de legutóbb (szintén spórolási céllal) megvettem ezt. Annyira nem rossz, én nem ezzel mosom le a sminkem, csak áttörlöm az arcomat lemosás után, hogy leszedje az esetleges maradékokat, erre jó, de furán felhabosodik és habos réteget hagy az arcomon. Nem katasztrofális, de nem is jó, maradok a Garniernél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nida

2019. június 13.

Ez volt a legolcsóbb, szóval ezt választottam (alapvetően ez nem szempont, inkább veszek drágábbat, de jót, dr most így jött ki a lépés) nem volt egy jó választás. Annyira csípi a szememet, azt hittem menten kifolyik. Mármint a szemem :D Holnap veszek valami mást, mert ez megy a kukába nagyon gyorsan. Hallgatnom kellett volna magamra, és a drágábbat venni akkor is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Kitsyke

2019. április 15.

A szemet tenyleg csipi, dorzsolni kell az arcot hogy lejojjon az alapozo..hd catricet hasznalok, sokkal nehezebb lemosni mint mas alapozokat.. Nem fogom ujra venni, mar a flakon vegenel tartok vegre...nekem ragacsos erzest ad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Bettiiyy

2019. április 15.

Ha felrakok egy kis szempillaspirált, ezzel szoktam leszedni. Nekem tökéletesen leszedi a sminkemet (már ha azt a pár vonást annak lehet nevezni), és egy időben ezzel is tisztítottam az arcomat. Nagyon szerettem/szeretem, csak több helyen azt olvastam, hogy a micellás vizet le kell mosni, így az eddigi funkcióját elvesztette, de a smink leszedésére tökéletes. Jó nagy kiszerelés, úgyhogy akkor is sokáig elég volt, amikor naponta használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

szucsnoem95

2019. április 4.

Csíp, szárít, a szaga is szörnyű..Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Csíp, szárít, a szaga is szörnyű..Kukában landolt.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin