Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Brigike1994

2017. július 16.

Ezzel kezdtem :) tetszett. De megismerkedtem a Garnier micellás vizével az azért tegyük hozzá sokkal jobb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

meowlya

2017. július 15.

Nagyon szerettem volna elhasználni, de több, mint fele a kukában kötött ki. A szempillaspiráltól csak dörzsöléssel tudtam megszabadulni, csípte a szemem és ragadtam is utána. Az ára a többiekhez képest vonzó, a tudása viszont messze elmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

NadjaBlue

2017. július 8.

A Garnier micellás vize után gondoltam teszek vele egy próbát, mert többen írták, hogy jó olcsó alternatívának. Hát nekem teljes pénzkidobás volt. A szememet elképesztően csípi és arclemosáshoz sem felel meg, mert nagyon habzik és egy ragacsos réteget hagy maga után. Maga a tisztító hatása egyébként nem lenne rossz, mondhatni átlagos. BB krémet leszedi, szempillaspirállal is úgy-ahogy megbirkózik, csak kár, hogy közben kiég a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Craftastic

2017. július 5.

Bőrnyúzás nélkül, kíméletesen tudom tisztítani vele az arcom és a sminkem lemosni. Mindennapos használattal is viszonylag sokáig bírja ez a nagy adag, árban is kedvező. Régebben olajat használtam sminklemosásra, de meguntam így 1-2 éve már ezt használom és nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

tzkyj

2017. július 3.

A sminket szuperül leszedi, viszont mégis csak négy csillagot kap, mert ha nem mosom le egyből vízzel, akkor nagyon csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

lumena

2017. június 23.

Kb. két hete használom, nagyon szépen leszedi a sminket és megtisztítja a bőrt, érzek némi hidratáló hatást is, ami hozzátesz ahhoz, hogy szívesen használjam a terméket. Eddig nem okozott semmilyen nem kívánt hatást (mitesszer, pattanás) hosszabb távú használat után még jelentkezem. (a vőlegényem is rájár, pedig ő nagyon finnyás, ha arcápolókról van szó)

Kiegészítés: Már a harmadik vagy negyedik flakonnal veszem újra, a komolyabb sminkkel nem bánik el, és szemre óvatosan kell használni, mert csípheti, de változatlanul szeretem. Nem okozott irritációt, pattanásokat, mitesszereket továbbra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

R3kaBarta

2017. június 21.

Kicsit ragacsos lesz utána a bőröm, és ha néha belemegy a szemembe akkor csíp egy picit. Ezeket leszámítva mindent leszed ( vízállókat is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

tnikii

2017. június 21.

A szempillaspirállal szinte egyáltalán nem tud megküzdeni, az alapozót és a szemfestéket egyébként egész jól leszedi, de igazából már nagyon várom, hogy elfogyjon, többet nem veszem újra :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Loona

2017. június 14.

Update: azóta is elégedetten használom, többször újravettem (a sokak által emlegetett Garnier, Yves Rocher és Bioderma termékekkel nincs összehasonlítási alapom, mivel ezeket soha nem próbáltam, nekem ezek nem jönnek szóba, mivel nem cruelty-free termékek).
Most az új, kisebb kiszerelésű, rózsaszín üveges Balea micellás víz elcsábított, így azt vettem meg, de ki még nem próbáltam (van még ebből), kíváncsi leszek, hogy sikerül-e ezt a terméket "letaszítania a trónról". Az egyik felem reméli, hogy nem, mert ár-érték arányban ez jobb, de akkor is kíváncsi vagyok, hogy a kis különbség az összetevőlistában mennyit számít :D

2016 február 24:
Eleinte nem tudtam hova tenni... hónapokig sehogy sem tudtam rendesen beilleszteni a rutinomba, mindenhonnan kilógott. Sminklemosáshoz teljesen jó volt az arctejem, ez pedig előtte-utána-bármikor máshol használva egyáltalán nem éreztem, hogy bármi pluszt adna (igaz, ártani sem ártott). Rendszeresen el is felejtettem használni, bár ebben valószínűleg az is segített, hogy a nagy bumszli üvegének sehogyan sem tudtam a fürdőszobapolcon helyet csinálni, kisebb üveget pedig, amibe áttölthettem volna egy részét, nem találtam.

Aztán jött a Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense, ami évek óta eloször érte el, hogy nemhogy ne csillogjak pár órával a reggeli arcápolás után, de estig mattított. Emiatt pedig elmaradt az addig kötelező, hazaérkezés utáni azonnali arclemosás, és lassan elfelejtettem az arctejet is. Csakhogy a zuhanyzás közben használt arclemosó gélem ezt a krémet nem igazán hozta le, tapadós érzet maradt utána az arcomon, így rászoktam az addig egyáltalán nem szükséges zuhanyzás előtti előarctisztításra (alapozót, színezett hidratálót, fizikai fényvédőt nem használtam korábban rendszeresen, csak teljesen beivódó krémeket, meg a kellő helyeken korrektort), ebben pedig ez a termék sokkal jobbnak bizonyult az addig használt arctejemnél!

Hiába nem száraz a bőröm (a kombinált bőrre való változat összetveőlistája nem igazán tetszett), abszolút hatékonyan tisztítja, egyetlen vattakoronggal szépen le tudom vele szedni az egész arcomról a fizikai fényvédőt és korrektort (+néha, ha van rajtam, a nem vízálló szempillaspirált is), nem kell dörzsölnöm, és utána, zuhanyzás közben ugyanúgy tudom használni az arclemosó gélemet, mint előtte. Így fix helye lett a rutinomban, és nagyon meg is szerettem.
A habzását én sem értem, de, mivel úgyis lemosnám utána az arcom vízzel (nem tudok nem lemosni ilyesmit), nem zavar. Tényleg van némi szaga/illata (viszont nem is azt ígéri, hogy nem lesz, csak azt, hogy hozzáadott illatanyag nincs benne - az eddig általam próbált illatmentes kozmetikumok mindegyikének volt valami szaga), de én csak nagyobb mennyiségben, és közvetlen az orrom alatt, direkt megszagolva érzem, alapállapotban észre sem veszem, így ez sem zavar.
Mitesszert, pattanást, nem okozott nálam, és bár szembe folyva tényleg csíp, semmi más irritációt nem tapasztaltam a használata közben, óvatos, itatgató mozdulatokkal pedig ez is elkerülhető, nekem csak úgy sikerült (egyetlenegyszer) a szemembe kerülnie, hogy nagyon sokat nyomtam a vattakorongra, és azt megnyomva belefolyt a szemembe a lötyi. Arra a célra, amire én használom, nekem teljesen megfelel, és árban is nagyon megéri ekkora mennyiség, úgyhogy megadom neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

2016 február 24:

viki0322

2017. május 23.

Első micellás víz próbálkozásom, akkor nagyon jónak tűnt (kezdő sminkesként) de most már a Garnier és az Yves Rocher termékeit használom és azok messze lekörözik ennek a tudását. De arra hogy itthon bohóckodjon vele az ember, annak elmegy. Swachok lemosása, ecsetek tisztítása. Bőrre valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin