Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Agneshoffer

2020. január 14.

Nem rossz, de a szaga miatt nem fogom még egyszer megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem rossz, de a szaga miatt nem fogom még egyszer megvenni.

vikofrivia

2019. november 22.

Nem értem miért van lehúzva ennyire, szerintem remek kis lemosó, nem bántja az érzékeny bőröm és a szememet sem csípi. Aki sminkel, annak nem egy lépésben kéne megszabadulnia a sminktől, én is használok utána egy cosrx géles lemosót. Eddig jobban szeretem mint az Isana micellás vizét. Előttük csak Garniert használtam, semmivel sem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

nemesmoni90

2019. november 12.

Most egy pár hónapja vettem kipróbálásra..... Hát nem is tudom hogy mit mondjak róla......l
Nekem minden sminket leszed de ellenben a szememet csípi ha egy picit többet teszek belőle a vatta korongra....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Mantra

2019. november 2.

Most fogyott el egy flakonnal, de nem veszem újra, van ebben a kategóriában jobb termék is. A sminkkel nem igazán birkózott meg, kb. mintha sima vízzel próbálkoztam volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Dorotii66

2019. október 5.

Csípi a szemem, a bőröm pedig ragad tőle. Amilyen alacsony az ára, olyan alacsony a minősége is. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

vkata96

2019. szeptember 10.

Nekem eddig egészen bevált. Mindig is kiváncsi voltam erre a micellas vízre de a negatív vélemények eltantoritottak. Nemrég viszont mégis megvettem, és már kb egy hónapja használom. Nekem is csípi picit a szememet, ott óvatosan kell használni de ezen kívül teljesen meg vagyok vele elégedve, a sminket maradéktalanul leszedi. Hagy egy kis ragadós réteget de ennek nincs jelentősége mert utána mindig megtisztitom az arcom egy geles lemosóval is szérumozás és krémezés előtt. A szememet nagyon óvatosan tisztitom, így csak nagyon ritkán megy bele. Annak ellenére hogy a szememet irritálja, nem vettem észre hogy a bőröm szárazabb lenne mióta használom. Összességében szerintem jó, talán újra is veszem (a kedvencem mostanság a Cosmia micellas vize de sajni ritkán jarok Auchanba)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Glam0ur

2019. szeptember 4.

Csípte a szemem, nem veszem újra! Nulla csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Csípte a szemem, nem veszem újra! Nulla csillag

HeyGirl

2019. augusztus 16.

Kellemes használat, nem erősödik fel tőle a rosecea-m, plus számomra szuper hogy enyhén felhabosodik a vattakorongon. Ár érték arányban szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

technodiva

2019. augusztus 6.

Nem vált be. Csípi a szemem, nem tisztít alaposan, a bőrömnek sem esik jól. Használat után sima vízzel is mindenképp le kell mosnom az arcomat. Gondoltam teszek egy próbát, mert a Baleás termékekkel nem szokott gondom lenni, de ezúttal maradok a jól bevált Garnier érzékeny bőrre szánt micellás vizénél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

vervoros

2019. június 17.

borzalmas, a sminkemet nem szedi le teljesen, nem csak a szememet csípi, hanem sokszor a bőrömet is, ráadásul büdös. eszméletlenül ragad, undorító érzés utána az arcomhoz nyúlni, és elengedhetetlen beiktatni utána a kézmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin