Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

aalexaa

2019. június 13.

Garniert használtam eddig, tökéletesen meg is voltam vele elégedve, de legutóbb (szintén spórolási céllal) megvettem ezt. Annyira nem rossz, én nem ezzel mosom le a sminkem, csak áttörlöm az arcomat lemosás után, hogy leszedje az esetleges maradékokat, erre jó, de furán felhabosodik és habos réteget hagy az arcomon. Nem katasztrofális, de nem is jó, maradok a Garniernél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nida

2019. június 13.

Ez volt a legolcsóbb, szóval ezt választottam (alapvetően ez nem szempont, inkább veszek drágábbat, de jót, dr most így jött ki a lépés) nem volt egy jó választás. Annyira csípi a szememet, azt hittem menten kifolyik. Mármint a szemem :D Holnap veszek valami mást, mert ez megy a kukába nagyon gyorsan. Hallgatnom kellett volna magamra, és a drágábbat venni akkor is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Kitsyke

2019. április 15.

A szemet tenyleg csipi, dorzsolni kell az arcot hogy lejojjon az alapozo..hd catricet hasznalok, sokkal nehezebb lemosni mint mas alapozokat.. Nem fogom ujra venni, mar a flakon vegenel tartok vegre...nekem ragacsos erzest ad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Bettiiyy

2019. április 15.

Ha felrakok egy kis szempillaspirált, ezzel szoktam leszedni. Nekem tökéletesen leszedi a sminkemet (már ha azt a pár vonást annak lehet nevezni), és egy időben ezzel is tisztítottam az arcomat. Nagyon szerettem/szeretem, csak több helyen azt olvastam, hogy a micellás vizet le kell mosni, így az eddigi funkcióját elvesztette, de a smink leszedésére tökéletes. Jó nagy kiszerelés, úgyhogy akkor is sokáig elég volt, amikor naponta használtam.

szucsnoem95

2019. április 4.

Csíp, szárít, a szaga is szörnyű..Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Csíp, szárít, a szaga is szörnyű..Kukában landolt.

fodornoncsi

2019. április 4.

Egyszer vásárolok krémmániázás nélkül, akkor is egy ilyen borzalmat fogok ki :(. A szememet nagyon csípi, habzik, ragacsos érzetet hagy. Legalább a sminket szépen leszedi (mondjuk csak szempillaspirált használok többnyire), de ilyen velejárókkal sajnos kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Bettina96

2019. március 18.

nálam jól működik, nem irritál, nem okoz pattanást és nagyjából leszedi a sminket. Igen, nagyjából, ezért 4 csillag és nem öt. Azért ezzel se olyan könnyű leszedni, de sima vízzel is próbáltam és azzal sokkal nehezebb. Érzékeny a bőröm, de engem nem bántott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

zfruzsi

2019. március 12.

Sokan szidják, de nekem ez az egyik kedvenc micellás vizem. Száraz bőröm van úgy igazán és sosem tapasztaltam vele semmilyen irritációt még akkor sem mikor a szárazság után hátramaradt félig-meddig "eleven" bőrrel találkozott. Nekem a szemem sem csípi vagy zavarja, pedig van olyan sminklemosó amitől akár fél óráig is könnyezek még, de ez egyáltalán nem zavarja, pedig jócskán használom napi szinten a szemem környékén is. Nálam ez az egyik biztos befutó, amit mindig újraveszek és én kitartok mellette annak ellenére is, hogy egy jó ideje "divat" szidni. Az ára pedig verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

bauvirag

2019. március 2.

Háromszor is megpróbálkoztam a használatával, de annyira csípi a szememet, hogy konkrétan azt sem értem, hogyan kerülhetett forgalomba. Soha, semmilyen Balea terméknél nem tapasztaltam még ilyet, de biztos vagyok benne, hogy káros az egészségre. Az arcom többi részén nem okozott problémát, de a szemem még órákkal később is piros volt, szúrt, égetett és teljesen elhomályosította a látásomat, egészen meg is ijedtem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Sziporka88

2019. február 24.

Életem első micellás víze volt. Igazából semmi extra tudása nincs. A sminket nem szedi le csak 80%ban. Az illata számomra semleges. A bőrt nem szárítja, de nincs meg a használata után az a friss és tiszta érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin