Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

guppi666

2018. május 16.

Én is olcsó alternatívát kerestem, de sajnos nem ez lesz az. Nekem is csípi a szemem, (mit csíp, egyenesen szétmarja a szemeim). Nem tudom hogy ha ez így mar, akkor a nem érzékeny bőrre való milyen?! Mivel csak sminklemosásra használom, ezért mindig lemosom, egy alkalom kivételével. Hát meg is jártam rendesen, mert borzalmas pattanásokat okozott és tuti ez a bűnös, mert mindent úgy csináltam ahogy szoktam, azt kivéve hogy nem azonnal mostam ezt le, hanem pá órával később.
Egy jó van benne hogy leszed mindent (alapozó, szempillaspirál), de a szemeim védelmében nem veszem újra, kb locsolom magamra hogy fogyjon el (egyébként meglepően gyorsan fogy akkor is ha nem locsolom).
Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Soha többet!

esztike98

2018. május 16.

Pár hónapja vettem ezt a terméket, de még mindig nem sikerült elhasználni.. egyáltalán nem teljesíti azt, amit ígér; a 'gyengéd sminkeltávolítás' és a 'védelem a kiszáradás' elől elmaradt, a 'táplálásról' már ne is beszéljünk. A bőrömet kiszárítja, pedig állítólag az én bőrtípusomnak megfelelő, valamint csípi a szemem. A szemcsípés nem csak nálam jelentkezett, egy barátnőm is ezt tapasztalta aki használta. Egyetlen pozitívum, hogy alaposan eltávolítja a sminket, viszont a szemem környékére már nem merem használni. Nagy csalódás volt, pedig a balea termékei be szoktak jönni. Hát ez most nem.. nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

marcsi1233

2018. május 15.

600-700 forinttal kevesebbe kerül a Garnier termékénél, így erős késztetést éreztem, hogy ugyanazt a hatást egy olcsóbb termékben is keressem. Kicsit tényleg felhabzik, ami nem baj, azonban csípi a szememet, ha belemegy, ami hátrány, de eddig ugyanolyan jól teljesített normál smink eltávolításában, mint a drágább társa. én mindkettőt lemosom az arcomról! Erősebb smink után még a sokat dicsért Balea med arclemosó gélt is használom.
Még tesztelgetem, eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Még tesztelgetem, eddig tetszik.

sfreku

2018. április 28.

A legnagyobb lendülettel emeltem le a dm polcairól, az árát és a mennyiséget tekintve, gondoltam minek a garnier, a balea általában nagyon tud!!:))
Nos ez sajnos a micellás víz terén nincs így.. Nagyon fura érzetet hagy maga után, nekem a sminket sem szedte le teljesen, én abszolút kiábrándultam ..:((
Szép kis kitekintés volt , de ha valami beválik nem szabad el engedni szerintem ha az arcbőrünkről van szó, kínai kis boltokban egész normál áron hozzá lehet jutni a garnier-es termékekhez is, a dm szerintem néha nagyon is túl van árazva...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Vicus

2018. március 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hogy kiválthatom vele a Garnier micellás vízét, amit eddig használtam, főleg az ára miatt. A sminket jól leszedi, viszont kicsit fura érzetet hagy a szememen, és eleinte mintha irritált is volna kicsit, bár ezt mostanában már nem veszem észre, valamint ez nem teljesen illatmentes, mondjuk ez engem nem zavar. Ezt a változatot is lemosom vízzel, nem használnám tonik helyett.
Update: Sajnos nem váltotta ki nálam a Garnier micellását, maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Update: Sajnos nem váltotta ki nálam a Garnier micellását, maradok annál.

valkayszaszi

2018. március 28.

Ár-érték arányban teljesen megfelel. Nagyon sokáig elég, arckrém előtti tisztításhoz és sminklemosáshoz is jól használható. Ha többet teszek a pamacsra habzik, de nem zavaró. A kék verzióját viszont nem bírja a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Bianka2211

2018. március 24.

Nem szerettem, csípte a szememet és nagyon erős illata volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Nem szerettem, csípte a szememet és nagyon erős illata volt.

Lilluska

2018. március 24.

Elég vegyesek az értékelések, ezért kicsit féltem is megvenni, de én igazából nem csalódtam. Minden sminklemosás után használok egyéb arctisztítót, így engem nem zavart a sokak által leírt ragacsos érzet, mert azt amúgyis lemosom.
Az erősebb sminket is szépen lehozza, néha csípi az én szemem is, néha nem (nem értem ez mitől függ, biztosan én bénázom), de őszintén szólva, én nem cserélném le, hiszen ennyi pénzért ekkora mennyiség számomra bőven megéri..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Turdusmerula

2018. március 21.

Sminklemosáshoz ideális, bár a vízálló sminket nehezebben oldja. Nem irritálja a szemet. Csak sminkkemosáshoz ajánlanám inkább, de annak tökéletes. Nagyon sokáig elegendő a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

viviennoo

2018. március 13.

Eddig a Nivea micellás vizét használtam, de gondoltam, kipróbálok valami mást, erre esett a választásom, szeretem a Balea termékeket. Tökéletesen leszedi a sminkemet, elég sok is ennyi pénzért. Teljesen megérte. Amit észrevettem, hogy picit mintha "habos" lenne, mikor törlöm a szememet vele. Ezért utána inkább megmosom az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin