Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Nem igazán vált be.
A sminket úgy-ahogy könnyen leszedi, de nekem kicsit csípte a szemem, utána pedig mindig le kellett mosnom vízzel, mert egy fura, olajos réteget hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nem igazán vált be.

scene14

2017. szeptember 13.

Nekem is csípte a szemem,habzott,ha sminklemosóként használtam,nem szedte le teljesen a sminket,max toniknak jó,de úgy meg ragacsos..mindenképp le kell mosni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dorabodon

2017. szeptember 3.

Pár napja vettem meg ezt a terméket, mert elfogyott az eddig használt Garnier micellás vizem, gondoltam kipróbálom ezt, mert a Balea termékei általában tetszenek. Sajnos csalódnom kellett.. :( Eléggé csípi a szememet, ezáltal be is vörösödik, illetve a sminket sem szedi le 100%-ban, dörzsölni kell hozzá.
Visszatérek a Garnierhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Visszatérek a Garnierhez.

vador

2017. augusztus 21.

Szegényt nagyon utáltam, merő kínlódás volt elhasználni.
Ragad, habzik, csíp. A sminket ugyan leszedi, de egyszerűen nem tudtam magam rávenni, hogy egyhuzamban több napig használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Szegényt nagyon utáltam, merő kínlódás volt elhasználni.

matanee

2017. augusztus 20.

Nagyon szerettem. Próbáltam valami olcsóbb verziót találni a Garnier-féle micellás vízre, és ez is bevált. A Garnier talán egy fokkal jobb volt, de igazából közel ugyanaz volt az eredmény, szóval szerintem teljesen jó alternatíva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

mdalma46

2017. augusztus 17.

Sokkal jobban szeretem, mint a Garniert, és még az ára is jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Sokkal jobban szeretem, mint a Garniert, és még az ára is jobb :)

cooleva

2017. augusztus 17.

Szerettem volna egy olcsóbb verziót is kipróbálni a Garnier és a L'oreal után és erre esett a választásom. Istennek hála, nem csípi a szemem, nem pirosodik ki tőle és szinte mindent nagyon jól levisz! Egyetlen hibája van csak, hogy a használata után ragad a bőröm tőle, ami elmúlik! Összességében 4 csillag és örülök, hogy létezik gazdaságosabb alternatíva is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

arebeka

2017. augusztus 6.

Ahogy rá csöpögtetem egy vattapamacsra elkezd habzani.. nem szedi le a sminket. Kb másfél éve vettem és még mindig megvan..😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Kiszaritotta a borom kipirosodot es elkezdet feszulni es hamlani mar az elso hasznalat utan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Paloma

2017. július 16.

Ez volt az első micellás vizem:) kb fél évig kitartott, a mindennapi sminklemosással. Szerettem nagyon,miatta kattantam rá a micellás vízre. leszedte a minimál sminkemet (spirál, bb krém, tus).

Később jött a rózsaszín kupakos garnier és most a biodermát használom.
Annak aki nem szeretne a biodermára költeni, szerintem jó megoldás. Úgy emlékszem azonos árért, kétszer annyi van benne, mint a garnierben.:)
A balea és garnier között nem sok minőségbeli különbséget tapasztaltam. Mindkettő leszedi a sminket, szerintem a garnier kicsit jobban szárit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Később jött a rózsaszín kupakos garnier és most a biodermát használom.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin