Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító hab mandulavirág kivonattal, száraz érzékeny bőrre

Alaposan és kíméletesen tisztít. A krémes textúrájú arctisztító hab kényezteti és ápolja bőrt. A B5 provitamint tartalmazó formula segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

bogczi

2018. május 29.

A párom szerencsére szereti használni az arclemosókat, azóta sokkal szebb a bőre, mióta ezt használja ő is. Lassan egy éve csak ezt használjuk a bőrradíron kívül és még mindig remek.
Alapvetően fincsi az illata, nagyon kíméletes, pont annyi zsírt szed le az arcról, amennyit kell, nincs utána olyan csikorgósan száraz és feszülő érzésem. Sokáig elég, pedig ketten használjuk napi szinten.

Plusz pont, hogy a tetejét le lehet tekerni, így én kimosás után vízzel enyhén higított tusfürdőt tettem bele és kész is a tusfürdőhab. :D Legközelebb intim lemosót töltök bele, arra szerintem még királyabb ez a habos állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Enca

2018. május 28.

Sokadik flakonnal fogyasztom, szeretem a vizes tisztitast, es ez meg a sminket is leszedi, nem kell maszatolni. Nem szarit, bar utana ugyis tonizalok, hidratalok. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

hbad

2018. május 28.

Most próbáltam először ilyen hab állagú tisztítót.Micellás víz után használom,nagyon jól tisztít,nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

niki526

2018. március 20.

Remington arctisztítóval illetve simán kézzel szoktam használni. Jó az illata és tetszik, hogy egyből habként jön ki, nagyon kellemes használni és utána puha, friss az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

tsolya

2018. március 3.

Szuper kis termék. Ezelőtt nem találkoztam még habállagú arctisztítóval, de nagyon jól működik. Nem szárítja a bőröm, még így télen sem. Nem tisztít teljesen alaposan, ezután még át szoktam menni én is egy micellás vízzel az arcomon. Kellemes használni, és nagyon szeretem az illatát, visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

little.shana

2017. december 9.

Update:
Nagyon megszerettem, selymes, puha és tiszta tőle a bőröm és a téli hidegben se szárít :)

2017 Október:
Érzékeny a bőröm, de nem irritálja. Kellemes az illata, egy élmény használni, jó termék, de azért nálam nem csodaszer kategória.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Update:

2017 Október:

messalinam

2017. december 2.

Nagyon kellemes használni,könnyen kezelhető,finom az illata is. A hab állag miatt jól el lehet oszlatni a bőrön és nem is szárít túlságosan. Az ára is nagyon kedvező,ahhoz képest egészen jónak mondható. Viszont szerintem a tisztító hatása nem megfelelő,mindig át kellett törölnöm használat után az arcom még micellás vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

xfxff349

2017. december 1.

Extrán érzékeny/száraz a bőröm sajnos, szóval picit féltem tőle, hogy mit fog az arcommal csinálni. Hát gyönyörűen leszedte a sminket, letisztította az arcbőrömet és abszolút nem irritálta. Egy nagyon picit húzódik ugyan utána a bőröm, de semmi ahhoz képest, hogy egyes arclemosók után mit él át a bőröm.
Gyönyörűen habzik és az árát is abszolút megéri szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Gyönyörűen habzik és az árát is abszolút megéri szerintem.

szilvia.bano

2017. augusztus 3.

A Cuticura érzékeny bőrre való géles lemosóját váltottam fel vele, amikor azt (sajnos) bevonták. Korábban nem használtam ilyen pumpás arctisztító habot. Bár nem illatmentes, de nagyon kellemes illata van, a smink nagy részét eltávolítja, egyáltalán nem irritálja a bőröm, nem szárít, nagyon kíméletes. Emellett a pumpás kiszerelés roppant praktikus. A szemsmink micellás vízzel való eltávolítása után használom, és jól bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

b_dorka

2017. augusztus 3.

Megláttam, megtetszett, hazavittem. Imádom. Igaz, hogy van benne parfüm, de mivel lomosom, ezért szemet hunyok fölötte. A sminket olajjal tisztítom le, utána jön ez. A smink maradékával nem mindig birkózik meg, ezért micellás vízzel is áttörlöm az arcom. Egy picit szárít, de nem vészes. A hab nagyon kellemes, az állaga is megfelelő, nem túl kemény, de nem is folyós.Az illata visszafogott, púderes. Lehet, hogy még újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol