Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

2019. limitált kiadás

Intenzíven hidratáló szövetmaszk kókusztejjel és hialuronnal.

KozmaNikolett2001

2021. április 12.

Nagyon szuper kis szövetmaszk! Árarányhoz képest nagyon szuper termékek kaphatók a Baleától! Kellemes kókuszos illata van, tapintásra krémesebb állagú mint a többi szövetmaszk társa ami kimondottan tetszik. Pont annyi termék van a maszkon amennyit képes beszívni a bőröm. A maszk alá szoktam tenni egy kis hidratáló szérumot, hogy még jobban felturbózza a hatását. 5*-os termék nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

cattitude

2021. április 9.

nem annyira jött be ez a maszk sajna, a formája nem volt kényelmes. a szérum eléggé krémes, az én arcomnak nem volt nagyon komfortos ez az állag, száraz bőrön lehet jobban működik. nem sok szérum maradt a tasakban, de a maradékot kézre elkenegettem és ott jobban tetszett az állaga, ha ez a termék kézmaszkként is létezne, biztos megvenném. az arcom puha, de ragacsos maradt utána és kicsit ki is pirosodott. az illata mű, de nem rossz. nem fogom sajnálni, ha már nem lesz ez a termék.

update: nem tűnt fel az inciben a kókuszolaj (csak a kókuszvíz), de most már legalább tudom, miért van egy tucat pattanásom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Csokiskeksz

2021. március 23.

Ma vettem a DM-ben, és meg kell hogy mondjam, ez eddig a kedvenc Baleás arcmaszkom! Az illata isteni, mint egy kókuszos sütinek, a fátyolmaszkon bőven van szérum, és nagyon krémes az állaga. Szuperül hirdatálja a bőrt, és már csak az illata miatt is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol