Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 23.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

2019. limitált kiadás

Intenzíven hidratáló szövetmaszk kókusztejjel és hialuronnal.

Vivus94

2022. április 26.

Szerintem olyan fél éve a szekrényemben állt és várta, hogy kipróbáljam végre. Igazából egy sima, átlagos olcsó fátyolmaszk, csodát nem kell tőle várni, de kellemes érzés egy szeánsz vele. Viszont ez kivételesen valamiért hagy egy elég idegesítő réteget maga után a bőrön, ami nem szívódik be, nem párolog el, csak megül a bőr felszínén. Egyébként cuki, illatos, kedves kis termék, de nem ebből táraznék be szükség esetén...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Juccimo

2021. október 27.

Természetesen kötelességem volt kipróbálni, mert Balea limitált fátyolmaszk, ráadásul kókuszos.
Nagyon-nagyon fura volt, mikor kiszedtem a tasakból, és láttam, hogy nem vizes állagú szérum csöpög szét a maszkról, hanem a szövet valami tejes-hidratálókrémszerű anyagtól van összeragadva, alig lehetett szétszedni. A maszk anyagával, kialakításával nem volt különösebb gond, nagyjából illeszkedett, nem voltak elcsúszva a lyukak rajta. Én kb. 2 órán át hagytam magamon, amíg megszáradt (természetesen mert elaludtam benne), és amikor leszedtem, bizony sajnos az egész arcomon kellemetlen, zsíros utóérzet maradt, alaposan le kellett mosnom. Talán valamivel hidratáltabb lett a bőröm, de összességében ezt sem sajnálom, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Vanille23

2021. augusztus 17.

Nem vagyok egy nagy fátyolmaszkos, max ezeket a párszáz forintos sajátmárkásokat szoktam kipróbálni, ez nagyon megtetszett, mert alapvetően szeretem a kókuszos dolgokat. Nekem jó élmény volt használni, jó volt az illata, valóban sok rajta a krém, de nekem szerencsére jól beszívódott a maradék is, miután levettem a maszkot. Utána látványosan szebb lett a bőröm, eddig ilyet más fátyolmaszkkal nem tapasztaltam. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

nika229

2021. július 26.

Annyira parabénmentes, hogy gyakorlatilag tiszta "műanyag". A maszk levétele után az arcon maradt bemaszírozhatatlan, ragacsos réteget maximum lemosni lehet csak. Inkább van placebó hatása, mint valódi. 300 Ft-ért többet nem is lehet várni. Újra venni biztosan nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

cshrs

2021. június 10.

Nagyon sok anyaggal van felitatva és elég nehéz felhelyezni, mert csúszkált mindenfelé. Az illata nagyon tetszett, de semmi különleges hatást nem vettem észre, sem extra hidratáltságot sem semmi különlegeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Betti1113

2021. június 8.

Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a maszkkal kapcsolatban.. Ez az első Baleás maszk amit próbáltam. Csak későn vettem észre hogy tartalmaz kókuszolajat ami valószínűleg nem fog túl jót tenni az egyébként is pattanásosodásra hajlamos bőrömnek, de reméljük a legjobbakat. A ragacsos érzést nem tapasztaltam, az illata kezdetben erős, nekem kicsit túl édes de egyébként egész kellemes. Ami számomra problémát jelentett az az, hogy az allergiás időszak kezdete miatt pár helyen a bőröm elkezdett még jobban száradni és hámlani, ezeken a helyeken az első 10 percben a maszk elviselhetően ugyan, de mégis kellemetlenül csípett. További negatívum, hogy a maszk formája nekem kissé szokatlan, nem volt kényelmes viselni, illetve mivel nagyon krémes ezért igazgatni kellett mert elcsúszkált a helyéről. Összességében nem rossz, szépen felpuhította a bőrömet, sokkal tisztábbnak tűnik az arcom, az árát végülis megérte, de nem biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

kincsq

2021. április 29.

Tegnap próbáltam ki, nekem tetszett a finom kókuszos illata, könnyen felhelyezhető, és utána puha arcot varázsolt nekem. :) Árban is szerintem egész jó, 300 Ft nem sok érte.

Update: sajnos muszáj vagyok lepontozni...ahogy előttem írta más is, apró pattanások jöttek ki rajtam, pedig nekem száraz vízhiányos bőröm van. Sajnálom, pedig tetszett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

KozmaNikolett2001

2021. április 12.

Nagyon szuper kis szövetmaszk! Árarányhoz képest nagyon szuper termékek kaphatók a Baleától! Kellemes kókuszos illata van, tapintásra krémesebb állagú mint a többi szövetmaszk társa ami kimondottan tetszik. Pont annyi termék van a maszkon amennyit képes beszívni a bőröm. A maszk alá szoktam tenni egy kis hidratáló szérumot, hogy még jobban felturbózza a hatását. 5*-os termék nálam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

cattitude

2021. április 9.

nem annyira jött be ez a maszk sajna, a formája nem volt kényelmes. a szérum eléggé krémes, az én arcomnak nem volt nagyon komfortos ez az állag, száraz bőrön lehet jobban működik. nem sok szérum maradt a tasakban, de a maradékot kézre elkenegettem és ott jobban tetszett az állaga, ha ez a termék kézmaszkként is létezne, biztos megvenném. az arcom puha, de ragacsos maradt utána és kicsit ki is pirosodott. az illata mű, de nem rossz. nem fogom sajnálni, ha már nem lesz ez a termék.

update: nem tűnt fel az inciben a kókuszolaj (csak a kókuszvíz), de most már legalább tudom, miért van egy tucat pattanásom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Csokiskeksz

2021. március 23.

Ma vettem a DM-ben, és meg kell hogy mondjam, ez eddig a kedvenc Baleás arcmaszkom! Az illata isteni, mint egy kókuszos sütinek, a fátyolmaszkon bőven van szérum, és nagyon krémes az állaga. Szuperül hirdatálja a bőrt, és már csak az illata miatt is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol