Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Kézkrémek

Vegán kézkrém fekete ribizli illattal.

"Ez a kis vidra naponta emlékeztet az életérzésre: az élet szép!"

anyujobbantudja

2019. április 16.

Annyira de annyira kár volt bedőlnöm az aranyos designnak...Ez nem Neutrogena, az fix. Híg állag, az én háztartási kezemnek semmit nem használt, ugyanolyan száraz maradt. Még egy enyhe glicerines hatást se érzek, tényleg csak a csomagolás cuki, a kézkrém része nálam nem nyert. Legalabb az illata okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Ticsinky

2019. március 1.

Mega cuki csomagolásban egy szuper kézkrém!
Gyorsan beszívódik, hidratálása szuper és az illata isteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Mega cuki csomagolásban egy szuper kézkrém!
Gyorsan beszívódik, hidratálása szuper és az illata isteni. :)

off06

2018. december 11.

Ez valami szupercuki!☺️Nem mellesleg jó az illata, illetve beszívódás után kellemesen puha lesz a kezem. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

PinkMcFreeze

2018. december 10.

Nagyon finom édes bogyós gyümölcs illata van. Valóban hamar beszívódik, de nekem nem elég gyorsan és hagy egy rövid ideig ilyen csúszós réteget, amit ki nem állhatok sok kézkrém és testápoló esetében, ezért egy csillagot levonok. Az árát picit drágának találtam ahhoz képest, hogy ilyen vizes állagú krém és nem olyan, amit én jobban preferálok állagban. A kis hibáit leszámítva tényleg nagyon tündéri a csomagolása, de kissé csalódott vagyok a termékkel szemben, de lehet túl sokat vártam ettől a kis krémtől, de a csomagolása imádni való (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Doryen

2018. december 6.

Megvettem,mert már a leírása is full cukor. Majdnem be is könnyeztem, úgy tettem a kosaramba. Kellemes, vizes állagú kézkrém, nekem azonnal beszívta a kezem, pedig nálam nehezen szívódnak fel általában. Csak nagy ritkán száradok ki, azert vettem, hogy legyen egy egyszerűbb kézkrémem a tatyómban, ha kell. Az illata nagyon fincsi. Néhány használaton vagyok túl, ez alapján meg vagyok elégedve vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin