Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős védelem 24 órán keresztül,alumínium nélkül.Az orchidea mámoros illatával.Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

destiel

2021. január 9.

A boltban nagyon megtetszett az illata, mert parfümös, nem tipikus dezodor illata volt. De mikor rajtam van és kicsit keveredik az izzadságommal nagyon nagymamás illata lesz, brutál tömény. Nem tudtam elviselni a szagát, nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

netti1990

2020. január 1.

Mennyei finom orchidea illata volt.Nagyon tartós volt,maximálisan elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Noyko

2018. november 9.

Mennyei az illata!!!! Ritka ez dezodornál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Mennyei az illata!!!! Ritka ez dezodornál.

KST

2018. október 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a deóval kapcsolatban. Egyrészt tetszik az illata, és pl. egy lusta hétvégén volt, hogy 1,5 napig nem büdösödtem be tőle, másrészt valamikor meg nem működik nekem, és megizzadok mellette. Amit kifejezetten utálok benne, hogy gázállarc kell hozzá, ha fújni akarom, vagy minimum egy perces levegővétel nélküli állapot gyors ablaknyitással, majd szobaelhagyással. És ez nem frankó! Ennyi erővel alumíniumossal is kenegethetném magam...Az embertársaimat megtisztelem azzal, hogy csak akkor használom, ha tudom, hogy fújás alatt/után tuti senki nem kerül a szoba közelébe, amíg ki nem szellőzik, edzőtermi öltözőben használva meg felér egy elgázosítással, ezért ráírnám, hogy tilos ilyen helyen használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

JMiko

2018. szeptember 18.

Nem volt rossz, de olyan erős fullasztó szaga van amikor fújom, hogy nem lehet levegőt kapni utána...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

natasa

2018. július 15.

Nem jó ez semmire. Izzadságot nem gátol, szagot nem semlegesít, de még illatosító frissítő spray-nek sem jó, mert ezt nem nevezném illatnak. Fújogatom, hogy fogyjon, de nem jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

Kispitypang

2018. április 21.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett vele.
Pozitív: hosszan tartó illata van, délután még érezni, estig azért már nem tart ki (igen erősen izzadok)
Negatív: nem tetszik az illata (olyan nagymamás)
Az izzadást önmagában nálam nem akadályozza meg, de arra amúgy is mást (is) használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett vele.
Negatív: nem tetszik az illata (olyan nagymamás)

bbia93

2018. március 30.

Nagyon szeretem ezeket a deokat, alumínium mentesek, kiválóan hatnak és nagyon finom az illatuk!!! Mint a parfüm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Roni

2018. március 2.

Nekem ettől sajnos ekcémás lett a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Nekem ettől sajnos ekcémás lett a bőröm :(

bubilany

2018. január 7.

Nagyon szeretem ezt a lágy, parfümös illatát és a ruháimon sem hagy nyomot. Ez a legjobb Balea spray eddig!!! ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol