Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Limitált kiadás

3 pengéjű borotva aloe verával és E-vitaminnal. A rugalmas, csuklós fej alkalmazkodik a test hajlataihoz valamint a csúszásgátló megkönnyíti a borotva használatát.

nanne

2017. január 8.

Szerintem nem éri meg. Kb 1500ftért vettem egyet +4fejjel,de nagyjából 1használat után cserélhettem ki őket. Nyúzza a bőrt és nekem még a fejet is sikerült leszednem használat közben. Láttam,hogy most rózsaszínben van. Én nem venném meg. Vannak olcsóbb vagy hasonló árfekvésű,de sokkal jobb borotvák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.