Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Virág-os

2017. december 27.

Kellemes illatú, tényleg édeskés és mégis valahogy más, mint más gyümölcsös illatú ajakápolók. Nagyon szerettem, kár, hogy nem gyártják már, jó lett volna egy újat beszerezni a régi maradéka helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Reb

2015. július 21.

Az illata mámorító, egyedi, fűszeres-gyümölcsös (és nem fahéjas!), ha úgy tetszik, cukros, ha úgy tetszik, kesernyés, több ilyen illatú ajakápolóra volna szükség a piacon! Minden másra nézve semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

szofija

2014. október 31.

nagyon imádtam az illatát de sajnos elhagytam :( azóta sem láttam ilyet sehol..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

nagyon imádtam az illatát de sajnos elhagytam :( azóta sem láttam ilyet sehol..

K.Klaudia

2014. október 1.

Jaj, őt nagyon imádtam! Hidratáló hatása átlagos volt, de az illata nagyon finom, a csomagolása pedig cuki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Wildflow

2014. július 29.

Olyan kellemes ránézni! :) Finom az illata, de csak közepesen ápol. A csomagolása tényleg mesés, de nem túl tartós darab. Azért nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

zsannasko

2013. december 1.

Nagyon kellemes illata van, nagyon szerettem. Viszont alig hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Nagyon kellemes illata van, nagyon szerettem. Viszont alig hidratált.

viktria

2013. november 24.

Nekem nem jött az illata. Amire való, arra tökéletes. Viszont, jobb a dizájn, mint a termék....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Engem totál megvettek ezzel a csomagolással. Az illata is tetszett, hatása nem igazán volt, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Dytta

2013. augusztus 21.

Nekem nem volt vele problémám. Nem mondanám, hogy annyira hidratált, de nem is szárított. Nálam előny, hogy nem színezete a számat. Kellemes illata van, engem kimondottan a karácsonyra emlékeztet (még jó, hogy télen használtam). Én szívesen használnom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

vedina007

2013. június 9.

Az illata szuper, drága sem volt, viszont hidratálás helyett szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Az illata szuper, drága sem volt, viszont hidratálás helyett szárít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sorbitol h 1 1