Balea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2022. július 7.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

10% niacinamide + 1% cink tartalmú szérum

• Hidratál
  • Finomítja a bőr textúráját
  • Finomítja a kitágult pórusokat
  • Sima és egyenletes arcszínt eredményez

szilvia.bano

2022. augusztus 1.

Két tégellyel használtam el belőle. Néha előfordult, hogy nagyon kicsit csípett, de általában nem jellemző, viszont valamelyest szünteti a pirosságot. Irritációt nem tapasztaltam, nem hagy maga után kellemetlen érzetet, engem nem zavar, ahogy megszárad. Ár-érték arányban természetesen jó. Összességében viszont ennél is azt mondhatom, hogy számottevő hatást nem tapasztaltam. Eleinte úgy tűnt, szebb lesz tőle a bőrképem, de mostmár nem látom, hogy bármit eredményezne. Az arcolajokat továbbra is jobbnak tartom, az arcápolási rutinom alapja marad az argánolaj-annak szemben az eddig probált szérumokkal van szemmel látható hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

ghanni

2022. július 4.

Félve vettem meg, mert sokaknál irritációt okoz a niacinamide. De ez valami CSODA. Korábban nem használtam ezt az összetevőt, ezért összehasonlítási alapom nincs, viszont a bőrképemen mindenképp javított. Reggel-este használom, nem hámlik egyik esetben sem, fényvédővel (Garnier Ambre Solaire sensitiv advanced) és hialuronnal együtt sem. Kevesebb vagy alig megjelenő pattik, simább, egyenletesebb bőr, semmi irritáció. További plusz, hogy cinket is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 4.

Hollosy

2022. június 30.

Egy hónapos használat után kijelentem: A legjobb vásárlasom az évben! Az első héten eltüntette a hónapok óta tartó visszatérő kipattogást, ha érzem hogy valahol ki fogok pattogni másnapra lelohasztja és ha esetleg valahol megis előjön, pár nap alatt le is megy, mint eddig még soha. Mint valami csodaszer, évek óta küzdök a tini koromból megmaradt bőrrel, de úgy tűnik végre vége! Imádom!
(Masok írták, hogy a korrektorral nekik hámlani kezdett, nekem eddig ezt csak úgy sikerült elernem, hogy naptejet+nappali krémet+plusz ezt a szérumot is felvittem és arra a korrektort, úgy valóban elkezdett foltokban lehámlani, de nyilván tul sok minden volt egyszerre az arcomon.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 30.

linkee

2022. június 28.

Jelenleg a második üveggel használom. Kezdetben nagyon látványos volt a hatása, szűkebb, tisztább pórusok, nagyon öröltem. Mivel más szérumokkal együtt használtam egy idő után azt hittem, hogy lehet nem ez volt a "szupersztár" és miután kiürült egy ideig nem pótoltam. Hetekkel később aztán feltűnt, hogy a szalicilsav és társai ellenére a pórusaim tágabbak és a bőrkép összességében is romlott, így gyorsan megválásoltam és újra bevetettem, jelzem tobábbra is hozza a formáját a legnagyob megelégedésemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 28.

ailenrokzs

2022. június 13.

Elhasználtam egy üveggel. Előtte más hasonló szérumokat is használtam. Teszett, hogy cink is van mellette. Nekem jól karban tartja a bőrömzsírosodását, még a melegben is. A bőrképem tiszta, kevesebb problémám van, mint korábban. A pozitív hatását igazából akkor vettem észre mikor elfogyott, és néhány napig nem használtam, mert üres volt a helye. Azonnal kijött 1-2 kisebb pattanásom. Mióta újra használom, a probléma elmúlt.
Egyetlen gondom a csomagolással van. Bár a színe nagyon szép, de nem láttam időben mikor fogy el. Ez azonban nem von le a óz értékéből számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 13.

mrkcs

2022. június 13.

Javítja a bőrképet, kellemes állagú (nem túl folyós, nem túl sűrű), szuper az applikátora is. Bármilyen krémmel tudom együtt használni, mert nem kukacosodik tőle semmi. Én általában este szoktam felkenni, de volt már példa rá, hogy nappalra használtam, jól megállja a helyét mindkét rutinban. Csodát azért sajnos nem tesz, vannak így is patijaim, de hatalmasat javult az összkép, mióta használom. Ugyan azt a hatást nekem hozza, mint a TO nia széruma, és egyszerűbb is beszerezni, szóval bombabiztos helye van nálam. Látom, hogy itt még rajtam kívül sokaknak nem vált be a Revox, de ez igen, így akik hasonló cpőben járnak, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 13.

Soraya

2022. június 8.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, de sajnos hosszas, folyamatos használat mellett sem tetszik a bőrömnek ez a szérum. Nagyon ragadós, vastagon filmszerű réteget hagy maga után, nehezen tud beszívódni. Rétegezésre alkalmatlan, ezért csak éjszakára tudtam használni. Annyira elnehezítette a bőrömet, hogy kifejezetten kellemetlen. A zsírosodásra hajlamos bőrömön sem segített. Semmilyen pozitív változást nem vettem észre a használata során. Ez volt az első niacinamid szérum, amit használtam, így összehasonlítási alapom nincs. Ezt a készítményt biztosan nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 8.

ninacska

2022. május 23.

Ez a pompás niacinamid szérum és +25 év = végre kilábalok a mittesszeres kamaszkorból! Szóval ez egy csoda, lényegesen kevesebb tág pórus és mitesszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 23.

Tiabeanie

2022. május 11.

Szerettem volna beépíteni a niacinamidot a rutinomba, elsőnek erre esett a választásom. Enyhén ragad, de az állagával nem volt gondom és a felszívódása is jól működött, viszont néhány használat után elkezdtem kipattogni picike apró patik formájában. Tesztelgettem még, de sajnos ő volt a bűnös. Kutakodtam kicsit, valószínűleg a 10% az én bőrömnek sok volt. Most váltottam egy 5%-osra, az eddig sokkal jobban bevált. Ha más is hasonló cipőben jár, a kevesebb néha több...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Brunettee

2022. május 11.

A G&G nia után gondoltam teszek egy próbát vele. Puszta kíváncsiságból váltottam, semmi más oka nem volt. Tetszik az üveg színe (roppant fontos szempont), viszont nem látom, mennyi van az üvegben, ez majd később még okozhat fejtörést. Egyébként kellemes állagú szérum, nekem teljesen jól működik minden mással, nem pereg, nem kukacoskodik. Maradéktalanul beszívódik, nem érzem, hogy ülne az arcomon. Hatásban simán hozza azt amint a G&G, csodát nyilván nem tesz, de szépen kordában tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate