Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 31.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyed testápoló télies, édes illattal. Vegán formulája óvja a bőrt a kiszáradástól.

Viia

2018. szeptember 9.

A design nagyon tetszett, szeretem a Baleás termékeket,a testápolókat kifejezetten. Megszagoltam a boltban,különös volt az illata de épp siettem ezért gyorsan a kosárba dobtam. Aztán pár nap múlva amikor egy keveset használtam annyira de annyira nem tetszett az illata hogy rögtön le kellett mosnom. Hányinger határán álltam,semmi soha nem váltott ki belőlem ilyen érzést (természetesen a rossz illatokon kívül). De nem adtam fel,nem bíz és nagy nehezen de kezdtem megszokni és elhasználtam (csak a lábamon). Nem venném újra,semmiképp az illat miatt de ettől eltekintve jó volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Nileve

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a Balea limitált kiadású termékeit, főleg a testápolók nagy kedvenceim. Ezeknek olyan könnyű állaga van, gyorsan beszívódnak és kellemes az illatuk. Ja és a csomagolás se utolsó, mindig ezzel keltik fel először a figyelmem. Nagyon kreatívak! Ez a verzió engem teljesen a karácsonyra emlékeztet. Valamiért egy téli testápolóról azt gondolná az ember, hogy nagyon krémes, nehéz textúrájú, alaposan hidratál... De nálam pont ezért is van első helyen a Balea és az ehhez hasonló termékek, mert ez a testápoló NEM ilyen. Egyszóval imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Kremcica

2018. március 25.

Még karácsony előtt láttam a boltban de akkor még ott hagytam hogy nem kell nekem, finom de túl édes. Aztán végül kiárusításban belemászott a kosaramba. :) Rendkívül édes, így fel tubus elhasználása után már kicsit túlzottan is. Szerintem nem is a fahéj, sokkal inkább a szegfűszeg dominál benne. De az biztos hogy karácsonyi süti illata van. Kicsit folyós, a hidratálása olyan gyenge közepes. Nem rossz, cuki tubusa van de ha nem lenne limitált se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

nreka

2018. március 25.

A design teljesen megvett. :D Egyébként kellemes fahéjas tészta illata van. Gyorsan beszívódik, az állaga nem nagyon sűrű, viszont nem is hidratál annyira. A design miatt 4*

Zsepi88

2018. március 2.

Még Karácsony előtt jutottam hozzá, azóta sem láttam sehol sem ezt a terméket, sem mást a Lama kollekcióból. :( De örvendek, hogy ezt sikerült beszereznem, isteni az illata, édes cukros mennyei. :) Állaga is kellemes,nem szárít, gyorsan beszívódik. Nem mondom, hogy ez a legszuperebb minőségű testápoló, de a design-illat-ár kombó miatt megérdemli az ötöst!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Ziiita

2018. február 15.

Ajándékba vettem karácsonyra, de azóta is bánom, így nem vettem többet, mert hamar elkapkodták és az illata valami isteni. A csomagolás pedig magáért beszél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Narbeleth

2018. február 11.

Karácsony előtt vettem meg, bevallom őszintén, csak és kizárólag a csomagolása miatt választottam ezt. Nagyon száraz volt a bőröm a rendszeres uszodába járástól, és kellett valami, amit gyorsan be tudok dobni a táskába. Érdekes édeskés-fűszeres illata van, és meglepően jól hidratál, de legalábbis nagyon gyorsan beszívódik.
Tényleg a csomagolása a legkülönlegesebb, de nem teljes lehúzás, testápolóként is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Cupcaketeam

2018. február 4.

Nem teljesen olyan mint úgyanebből a szettből az ajakápoló. Ez mintha fűszeresebb lenne, nem a karamella vehető ki belőle a legjobban. Erről inkább egy mézes süti jut eszembe mert elég édes. Hatásában is jó. Szeretem:3 Hozta a karácsonyi hangulatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

sttramara

2018. január 3.

Vicces meg poénos, de ennyibe ki is merül ez a termék. ajándékba nagyon jó pofa, de nekem ugyan az mint a legtöbb Baleás termék, sehol semmi. De belőlem meg fognak élni, ezeket a jópofaságokat meg fogom venni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

pandi0613

2017. december 28.

Imádom 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Imádom 😍

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak