Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló lágy csillogással és finom vanília illattal.Shea vaj és méhviasz gondoskodik az ápolásról.

Queen16

2020. június 3.

Abszolut nem hidratálja az ajkakat, a színe is borzalom, semmi szép nude szine nincs, viszont a cserepes részeket még ki is emeli 300 forintot sem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Virag80

2019. december 6.

Semmit sem ér, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Semmit sem ér, pénzkidobás.

magyaredina

2019. április 17.

Á, nem, nekem ez sem jött be. Nem ápolta az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Á, nem, nekem ez sem jött be. Nem ápolta az ajkaimat.

Verena

2019. február 4.

Nagyon sok dm-et felkutattam mire ráleltem. De sajnos csalódást okozott. Nem fog szépen, nem egyenletes, ápoló hatása pedig annyira nincs, hogy kifejezetten szárít. De szerencsére nevetségesen olcsó volt, úgyhogy nem buktam rajta sokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

blackrose

2019. január 8.

Kifejezetten a shea vaj+vanilia kombó miatt vettem meg. Az összetevők nagyon jók, engem picit zavart hogy beszínezi a számat,mert jobban kiemelte a cserepes rèszeket amikor a termèk beszívódott. Hidratálása nem egetrengető, ettől is hamar kiszáradt a szám, sőt gyakrabban kellett kennem mint más ajakápolókat. Átlagos ajakbalzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

kacibog83

2018. december 14.

Miután megvettem, nem sokat használtam, aztán mostanában előkerült a nude színű matt rúzsom, ami rögtön (hódfarkú) cserepeket varázsol a számra, extra módon kiemeli a legapróbb száraz részeket is. Gondoltam, aláhidratálok, mielőtt felkenem és mivel pont ez a Balea ajakápoló volt kéznél a reggeli rohanáskor, így ezt használtam. Csodát művelt a számmal, mert a rúzs gyönyörűen mutatott a számon. A matt hatás azért érvényesült, így végre hasznát tudom venni az ajakápolónak, mert önmagában nem szeretem. Egyébként lehet, hogy egy színtelen változat is hozná ezt az eredményt, csak azért örömködök ennyire, mert így el tudom használni ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

angie91

2018. december 10.

Visszafogott design, kellemes textúra. Egy nagyon enyhe színt is ad az ajkaknak. Ez az egyik kedvenc ajakápolóm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Sisszy

2018. október 6.

Nekem ez a termék egyáltalán nem vált be. Nagyon kemény és hagy egy pici barnás színt az ajkakon, ami nagyon nem tetszik. A csomagolása elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

cicagerinc

2018. szeptember 14.

Az illata nagyon tetszik, meg tényleg olyan kellemesen krémes. Viszont nagyon kicsit hidratál, ráadásul száraz ajkakra nagyon nem alkalmas, mivel ráragad a száraz részekre és ettől olyan darabos lesz az ajak...Egyszer viszont éjszakára jól bekentem, és reggel meglepődtem, mivel egészen szépen meggyógyult a szám, szóval vegyesek a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Fogalmam sem volt, hogy három vagy négy csillagot adjak rá, igazából határeset. A színe nem olyan erős mint a Nivea-s nude ajakápolónak, viszont az illata az kellemes. Sokkal jobban bírja a meleget (mindig a kocsiban felejtem mert mert ez olyan "vezetés közben az autópályán megteszi" és általában a napon olvadnak nálam az ilyenek) mint a Niveás, árban is jobb de olyan nagy hidratálást ne várjon tőle az ember. Nagyon jó pl ha egy természetes sminked van és nem akarsz rúzst felvenni akkor ad egy kis színt de amúgy semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol