Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bunieka, Módosítva: 2017. augusztus 26.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Argánolajjal és Q10-koenzimmel. Kivilágosítja a pigmentfoltokat, csökkenti a ráncok kialakulását és segít megakadályozni a bőröregedést. Az argánolaj és a glicerin puhává és bársonyossá varázsolja a bőrt. A Q10-koenzim támogatja a bőr regenerációját és segít megakadályozni a kisebb ráncok kialakulását. A fehér szeder kivonat természetesen világosítja ki a már kialakult pigmentfoltokat.

Lolychan

2017. október 28.

Most olvasom, hogy már nem gyártják. Hála az égnek. Kicsit talán hidratál, de télre úgy kevés, ahogy van. Még hogy száraz bőrre... :D Az illatát szeretem csak, de egyébként szinte semmit nem ér. Hiába volt 300-400 Ft, akkor is pénzkidobás, akkor már vehettem volna egy jobbat... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

springee

2017. június 14.

Az illata kellemes, bár egy idő után sok. Kicsit nehezen szívódik be, sokáig ragad, tapad a bőr, ami elég zavaró tud lenni, ha nem éppen lefekvés előtt használom. De télen kétségkívül jó szolgálatot tett, puha lett tőle a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Csilluska

2017. május 2.

Nekem éppen nagyon rossz állapotban volt a kezem, amikor pár hónapja megvettem. Gondoltam két legyet ütök egy csapásra, hiszen "öregedésgátló" is. Sajnos egyáltalán nem segített a száraz, érdes kezemen. A többiek már mindent elmondtak elöttem, egyetértek velük teljesen. Tényleg csak addig segít, amíg konkrétan be van kenve a kéz, utána ugyanolyan, mint elötte, nem hozza helyre a bört. Volt már egy pár baleás kézkrémem, de eddig ez a legrosszabb, amit használtam. Nem veszem újra, az biztos. 2 csillagot adok, mert legalább olcsó volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Lory

2017. április 14.

Nekem sem vált be túlzottan.Most ő a táskalakó kézkrémem, 3-4 hete használom.Vegyesek a tapasztalataim vele.Ahogy az előttem szóló írta is,igen,kisimítja a kéz bőrét.Nincsenek ráncaim hála az égnek,de akkor is valahogy élettel telivé,széppé varázsolja a kézfejet.Itt kb. kis is merül ami jót el tudok róla mondani.Nagyon keveset kell belőle egyszerre kenni,mert bőven hagy ragacsos,csúszós érzést maga után.Nem szívja be a bőr,olyan mintha szándékosan inkább bevonná egy réteggel kb.mint a babáknál a popsikrém.Mikor ez a réteg lejön,akkor sincs alatta agyon hidratált bőr,szóval újra lehet kenni és kezdődik elölről.300 ft-ot megért amennyiért vettem,mert így tavaszra elég amikor nincs kirepedve,kiszáradva a kezem de télre nem ajánlom.
Még a pigmentfolt halványító hatására lennék kíváncsi,ha valaki véleményezné akinek van,hogy arra hatásos e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Timitami

2017. március 21.

Egy pillanat alatt beszívódik, és abban a minutumban kisimítja a kézfejem a bőrt. Szuper. Főleg ilyen áron, én 299 forintért vettem, most épp akciós. Mikor kenem vele a kezem, olyan érzésem van, mintha megvastagítaná a bőrt, ellenállóbbnak érzem tőle a kezem. Mondjuk ez az érzés idővel elmúlik, de nem baj, mert érzem, hogy ápolja a bőröm továbbra is. Az illata is tetszik: kicsit kisbabás, ugyanakkor elegáns. Hogy pigementfoltokra hogyan hat, nem tudom, mert nem foltos a kezem, de meg kell ismételnem, hogy nagyon szépen kisimítja a bőrt a kézfejem. Az ujjakon is mintha látnám, de mivel az ujjpercek ráncosak eleve, nehezebb megítélni. Kíváncsiságból vettem meg ezt a krémet, mert akciós volt, és nem bántam meg. Nem mondom, hogy nincsenek ennél jobb kézkrémek, de 299 forintért 100 ml bőven megéri. Mivel én sokat mosok kezet napközben, nem tudom megmondani, hogy mennyire tartós, de nekem a tartósságával sincs problémám. Én megadom neki az 5 csillagot, mert tényleg fiatalosabb tőle a bőr a kezemen.

Update: én továbbra is elégedett vagyok ezzel a kézkrémmel, de a férjem kezén nem úgy működik, mint az enyémen. Neki ragacsos, nehezebben tudja szétdörzsölni a kezén, és kell pár perc, mire a kezén beszívódik. Ezért ő csak este lefekvés előtt használja. A hatása azonban nála is jó. Rajtam egyenesen szuper. És ami a tartósságát illeti: este lefekvés előtt bekenem vele a kezem, és pihe-puha, sima a bőröm reggel. Még akkor is érzem, hogy használtam a kézkrémet. Szerintem továbbra is 5 csillagos, de a férjem tapasztalata miatt levonok egyet - sajnos. Egyébként nem tudom, mi okozza a kettőnk közti különbséget, mert neki is normál a bőr a kezén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 21.

Mariettaa

2017. március 17.

Szörnyű, borzalmas, egy forintot nem ér. Ragacsos réteget hagy maga után, nincs szükségem semmi féle öregedésgátló vagy folthalványító hatásra, de gondoltam nem árthat. Semmi ápoló hatása nem volt, sőt talán még szárazabb is volt a kezem a használata során. Akárhogyan próbálkoztam nem tudtam elhasználni mert annyira elviselhetetlen volt ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Elyana

2017. február 2.

Sajnos semmit nem csinál. Kézmosás után használom és így nem romlik az állapot, de egy kis idő elteltével olyan mintha be sem kentem volna. Az eddigi Balea kézkrémek közül ( olívás, buttermilk, ureás és ez ) egyik sem ápolt úgy ahogy szerettem volna. Persze az ára sem sok, de így nincs értelme tovább próbálkoznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

monika1966

2017. január 27.

Nekem bejött ez a krém :) Hamar beszívódik és viszonylag sokáig kitart a hidratáló hatása . A pigmentfoltokra nem tudom van-e hatása , mert ilyen problémám nincs .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

relaj

2017. január 9.

Az illata kellemes, de sajnos egyáltalán nem vált be. Elsőre úgy tűnik, hogy hamar felszívódik, de aztán mégis kicsit ragacsos érzetet kelt és megint száraznak érzem a bőröm :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ubiquinone