Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Borotvagél orientális-virágos amarillisz illattal.

szigabika

2017. június 30.

Szeretem, finom illat, hatekony

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Szeretem, finom illat, hatekony

Ella

2017. április 24.

Ettől is viszkettem. Szerintem 3 vagy 4 Balea borotvagél után igazán rájöhetnék, hogy nem nekem valók. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

zsazsa

2017. április 15.

Ismét egy jó minőségű Balea borotvahab. Az illata felejthető, de a csomagolása ennek is nagyon szépre sikeredett. Már évek óta csak ebből a márkából veszem a borotvahabokat, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

asztromélia

2017. április 3.

Nagyon jó minőség de szerintem nagyon büdös. Szerencsére a héten elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Nagyon jó minőség de szerintem nagyon büdös. Szerencsére a héten elfogy.

babyface

2017. április 3.

lemaradtam a cirkuszos limitált kiadásról ezért rá 'fanyalodtam'. :D hozza a megszokott balea minőséget, az illatát nem igazán tudom mire vélni, de kellemes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

mautika

2017. március 31.

Az illatába egyből beleszerettem és megvásároltam, pedig még a grapefruitosból is van itthon. :D Ugyanolyan jó minőségű ez is, sokkal könnyebb vele a borotválkozás, és a piros pöttyök se jelennek meg utána. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Dudu195

2017. január 22.

Nagyon szeretem ezeket a borotvagéleket. Az illata szuper :) csak ilyet használok, az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

ErikaLilien

2016. december 28.

Imádom! Itt olvastam hogy vannak balea borotvagélek, ezért felírtam a listámra, és múltkor sikerült ezt a fajtát megvennem! Nem nagyon használtam eddig ilyeneket, régen a férjem gilette-jét lopkodtam néha, aztán vettem magamnak egy avonosat! Ehhez képest azok labdába se rúgnak! Ez valami szuper termék! Nagyon keveset kell belőle nyomni, és masszív hab lesz belőle, ami a helyén is marad, nem olvad el hamar, nem folyik le egyben a lábamról, és úgy siklik rajta a borotva hogy emlékeztetnem kell magam, hogy időnként öblítsem ki a pengét! Nagyon könnyen kijön a pengéből is! Imádom! A következő egy jó kis balea borotva lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Tekla96

2016. november 16.

Borotváláshoz tökéletes, az illata nekem nagyon nem tetszik, de mivel nem az a lényeg, ezért gond nélkül el tudom használni, épp csak újra nem fogom megvásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Nicu

2016. november 6.

Ugyanolyan jól habzik, mint az aloe verás társa. De az illata jobban tetszett a flakonból, használat közben már nem annyira jön be.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.