Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

Mangó és ananász illattal inspirálja az érzékeket.

ALettah

2020. július 31.

Nekem nagyon tetszett ez a kis fürdőpor, feldobta az estém :) Vidám, kislányos, egyszerű ananászos illat, nem színezi a vizet, nem nagyon intenzív, de a lubickolás ideje alatt kellemesen átölel. A bőrömnek nem árt, nem használ - nekem ennyit megér egy extra mosoly a nagy ritkán engedélyezett esti relax-fürdőzésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Cosette

2020. július 30.

Annyira aranyos volt a csomagolása, hogy muszáj volt belőle vennem. Az illata csomagoláson át nagyon finom mangós-ananászos. Kibontva cukros italpor illata van, ami már annyira nem csábító. A termék halvány rózsaszín és por állagú, vízbe öntve se nem színezi, se nem ad neki nagyon illatot. Ennél sokkal jobb fürdősókkal jött már ki a Balea. 2 csillag a csomagolásért, ami extra cuki és mert nem irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Tvylvis

2020. július 18.

Nem vagyok elragadtatva a Balea jó kis művi illataitól, mégis mindig megveszem az újabb és újabb fürdősókat. Most sem vártam sokat, de kellemesen csalódtam. Az ananászillat a vízben nagyon üde lett, igazán frissítő volt a fürdő. Egy meleg nyári estén kifejezetten jól esett. Kicsit szárít, kell utána a testápoló mindenképpen. Nem rohanok érte a boltba, de jó szívvel használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil