Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 2.

Kategória:   Tusfürdők

Tápláló és könnyen habzó tusolóhab trópusi gyümölcsös illattal és papaya kivonattal.

Vegán

IldiWolford

2020. december 13.

Új élmény vele a tusolás. Jól tisztít, és az illata megmarad a bőrömön. Illat illat, de milyen illat. Valami isteni. Imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

ALettah

2020. szeptember 19.

Még sose használtam tusolóhabot, ezért mikor ajándékba kaptam ezt a kis cuccot, egész kíváncsi lettem. Igyekszem inkább szappanokat, vagy legalábbis újrahasznosítható csomagolásban jövő tusikat venni, úgyhogy ez nem landolt volna önszántamból a bevásárlókosárba. Kifújáskor egy kemény, hajhabra emlékeztető állagú hab jön ki, kicsit fura volt elsőre, hogy nem kell habosítani, hanem egyből kenni kell :)) Az illata trópusi koktélos, amire a név alapján számítani is lehetett. Nem szárított, de használtam utána hidratálót, úgyhogy ezt a pontot annyira nem tudom megítélni.
Bohókás, vidám kis dolog, de magamtól továbbra sem fogok ilyent venni. De legalább már nem halok meg hülyén, próbáltam tusolóhabot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

ziza27

2020. augusztus 31.

Végre egy olyan baleás tusfürdő, aminek nem csak hogy isteni finom illata van, de sokáig meg is marad a bőrön. Dús és kemény hab jön ki a flakonból, élvezet vele a tusolás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

BoRe321

2020. augusztus 27.

Nagyon szeretem az illatát, borotvahabként is simán jó lenne. Nem szárít, viszonylag sokáig érződik a bőrön az illata. Nekem újravevős abszolút.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Erika80

2020. augusztus 16.

Nagyon örülök, hogy a Balea bedobott egy ilyen fomulát is, mert elérhető áron kipróbálhatom milyen érzés a vele való tusolás. Meg kell, hogy mondjam, nagyon különleges érzés ilyen habbal fürdeni, ugyanakkor meglepően erőteljes, finom illatot és ápoltság érzést biztosít. Örülök, hogy megvettem és kipróbáltam. Engem nem szárított, legalábbis most nyáron jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Bettina1984

2020. augusztus 15.

Egész jó, nem rossz.
Kemény hab, kellemes illat, nem irritál.
Az, hogy mennyire fog szárítani, azt még meglátjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Egész jó, nem rossz.
Kemény hab, kellemes illat, nem irritál.
Az, hogy mennyire fog szárítani, azt még meglátjuk.