Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vyvcsyke

2016. június 20.

Nagyon jó az illata, de engem ez is csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Nagyon jó az illata, de engem ez is csípett.

Yubiri

2015. november 15.

Volt már ennél jobb Balea arcmaszkom is, de ezzel is meg voltam elégedve.
Az illata engem kissé a zöldalmára emlékeztet.
Nem a "csodaszer" kategória, de nem szeretném lepontozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Volt már ennél jobb Balea arcmaszkom is, de ezzel is meg voltam elégedve.
Az illata engem kissé a zöldalmára emlékeztet.
Nem a "csodaszer" kategória, de nem szeretném lepontozni.

Dorina951

2015. október 7.

Kicsit csipte az arcomat ,viszont jó illata volt és szerintem azért tette a dolgát is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Captainblonde

2015. szeptember 17.

Nekem felkenés utána nagyon égette az arcomat... Valószínűleg nem veszem meg mégegyszer...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

kalmaniki

2015. július 26.

Jólesik egy nehéz nap után egy kis kényeztetés, olyankor szívesen használom ezt a pakolást. Kellemes illatú, puhává és hidratálttá teszi a bőröm. Elhasználom, de nem veszem újra, annyira nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

BonnyBunny

2015. május 15.

Tegnap egy fárasztó nap után vásároltam meg ezt a maszkot, és nagyon kellemes volt a használata :) Finom virágos az illata, puhává és hidratálttá tette a bőröm, sokkal kipihentebbnek néztem ki utána. Irritációt nem tapasztaltam, 1 tasak tartalma 2 alkalomra is elég, biztosan újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).