Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló gyöngyházfényű csillogással és finom vanília illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kingus23

2021. március 22.

Már több Balea ajakápolót is próbáltam,amikkel elégedett voltam,így bátran megvettem ezt a limitáltat is.Kellemes az illata.Utólag már csak akkor,amikor felkentem vettem észre,hogy csillogó,boltban nem olvastam el ...ami igazából nem hátrány,csak annyira nem szeretem,de ez a minőségéből nem von le.Nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

googles

2019. szeptember 27.

Most dobtam ki a mezes Isana ajakapolot, ami egyenesen cserepesre szaritotta az ajkaimat.

Ezt ujra eloszedtem es igy osszel teljesen jo. Puha es apolt lesz tole a szam.

Egy gyengeje van csak, mondjuk engem ez nem zavar: tul vastagon nem erdemes kenni (akkor feher tud lenni a gyongyhaz hatas miatt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ezt ujra eloszedtem es igy osszel teljesen jo. Puha es apolt lesz tole a szam.

Viviencsv

2019. április 2.

Nem szeretem a vanília illatú termékeket, de ez kifejezetten kellemes. :) Sajnos amilyen szép, olyan haszontalan is, mert nem hidratál, és még a csillámok is csúnyán néznek ki a cserepes ajkakon. Egy másik hidratáló után szoktam ezt használni, egy kis fény gyanánt, mert arra megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Bettina96

2018. december 18.

Nem hidratál jól. Túl folyékony állagú.
Úgy próbálom elhasználni, hogy egy tömörebb ajakápolóra kenem rá második rétegként, de önmagában semmi esetre sem ajánlom, mert túl folyékony. Főleg ebben a hideg, szeles időben semmit nem ér.
Az illata nem rossz, de lehetne erősebb is. Sajnos csak diszkréten csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Nem hidratál jól. Túl folyékony állagú.
Az illata nem rossz, de lehetne erősebb is. Sajnos csak diszkréten csillog.

PinkMcFreeze

2018. október 14.

Nagyon szeretem a vaníliás-édeskés illatát! 😘 Tetszik, hogy nem arany csillámok vannak benne, hanem ezüst szìnűek! 🙂 Az ajakápoló hozza az átlagos balea minőséget szerintem. A vanìlia illat kedvelői figyelmébe ajánlom! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Bubus06

2018. szeptember 8.

Egész jó Baleás ajakápolóhoz képest. :)
A Lovely Mint-et szerettem ennyire utoljára. Mandulás-vaníliacukros illata van, és krémes állagú.
Szép diszkrét ezüst csillámok vannak benne ami nem az az igazi "gyöngyházfényű" hullaszínű hatású, de szép és mutatós. Ad egy kis volume-n az ajkaknak.
A Bebe arany csillámos vaníliásánál nem jobb, de 4 csillagot megérdemel.
A hidratálása is talán egy kicsit jobb, mint az átlagos Balea minőség, de inkább csak problémamentes, nem száraz ajkakra való szerintem, szinten tartáshoz. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Egész jó Baleás ajakápolóhoz képest. :)
A Bebe arany csillámos vaníliásánál nem jobb, de 4 csillagot megérdemel.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.