Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló radírozó hatású, természetes kókuszliszttel, valamint shea vajjal, E-vitaminnal és méhviasszal.

Petrence

2020. január 9.

Jó illata van, otthoni használatra megfelelő. Szeretem, hogy jól megmarad a számon, és hogy kicsit nehezebb és zsírosabb rajta a textúrája. És jó érzés dörzsölgetni a számat vele.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

balankaa01

2019. december 10.

Kellemes kis kókuszillatú semmi, sosem voltam oda a Balea ajakápolókért, amúgy nem is vettem meg magamtól, hanem valami nyereményjátékon kaptam. Ami az ápolást illeti, meh, radírként kicsit jobban szuperál, de ettől többet ér valami DIY radírt csinálni cukorból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Ajakápoló? Inkább radír. Annak viszont nagyon jó. Este felkenem reggelre jól hidratál. Kár, hogy egy ideje már nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

pilleriin

2019. május 28.

Mennyei, raffaellós illatú! Az állaga nekem tökéletesen bevált. Szeretem, hogy ilyen dörzsis, nem szeretem a kicsi réteget hagyó ajakápolókat, a nehezebb textúra jobban bejön. Éjszakára használom. Könnyen kicserepesedik a szám időjárástól függetlenül. Rég szükségem lett volna erre. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

mbettina

2019. május 22.

Az illata tényleg mennyei, de az állaga nekem nem jött be. Sőt kifejezetten zavart. Lehet, hogy egyfajta radírnak is van szánva, de én mindennapi használatra szereztem be, és ebben a formában számomra nem alkalmas, mert csomókat hagy az ajkaimon használat után... szóval, valahogy elfogy, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

darkbeforestorm

2019. április 11.

Számomra ez hiánypótló termék lett, mert kerestem egy olcsó alternatívát ajakradírozóra, de nem igazán találtam. Bár lehet házilag is készíteni jó ajakradírokat, de nekem azoknak a használata túl problémás volt. Így viszont stift formában tökéletes, az illata ráadásul isteni! Imádom a kókuszt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Az illata szuper, és a hatása is klassz, de sajnos nagyon idegesített a kókuszlisztes formula, ami csomókban megült az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Krisztina1999

2019. április 7.

Nekem sajna nagyon nem jött be, bár alapból az összes ajakápolótól csak rosszabb lesz a szám
Az illata viszont nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Az illata viszont nagyon jó!

Vanillacream

2019. március 27.

Mivel kókuszmániás vagyok, szinte nem is néztem mi ez a termék, csak megláttam és dobtam is a kosárba. Az illata, mint a Raffaello!!! Aztán jött a meglepi... Hogy nekem miért maradnak kókuszdarabok a számon? Hogy én használom rosszul, vagy esetleg a termék lett ennyire elrontva? Aztán végre megnéztem a terméket... peeling! :D Így már csak esténként használom, akkor viszont tökéletes! Hiába jött tavasszal a szelesebb idő, ami évek óta feladta nekem a leckét, idén még egyáltalán nem repedezett szét az ajkam. Ezt köszönhetem ennek a kis terméknek, ugyanis sima radírral mindig elfelejteném a rendszeres ápolást... A használat végén én azért a kókuszdarabokat le szoktam törölni, viszont utána érzem a hidratáló krémet az ajkaimon. Ha pedig annyira nem kívánom a radírozó hatást, csak a szélével kenem be a szám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Pdori888

2019. március 15.

Arra nem jó ez az ajakápoló hogy táskából bárhol előkapva ápoljam az ajkaimat a benne lévő kókusz darabkák miatt, mert elég sok darabka marad az ajkakon belőle. Arra viszont hogy este lefekvés előtt alaposan bekenjem vele az ajkaimat arra tökéletes. Alapjáraton megfelelően ápol, hidratál, talán kicsit nehezebben szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol