Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Energy szérum igazi energiabomba a bőrnek, vitalizálja és ragyogóbbá varázsolja. Természetes bioszacharid tartalma azonnali hidratálást és frissességet biztosít. Az ásványi anyagokból és hibiszkuszkivonatból készült energiakoktél fokozza a sejtaktivitást és üdébbé teszi a bőrt. Láthatóan csökkenti a fáradtság jeleit.

virumiru

2020. október 24.

egy üvegcsével elhasználtam, de én nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna a bőrömmel:( se jót se rosszat. egy minimál rutinban biztos jobban észrevehető a hatása, de nekem +1 szérumként másik 4 termék mellett teljesen észrevehetetlen volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

rebbka

2020. augusztus 4.

Nekem ez nagyon bevált. A bőrömön könnyen kijönnek gyulladt pattanások, amikor ezt használom, egyszerűen nem jelenik meg egy sem, vagy ha mégis, nem olyan brutálisan. A barátnőm is megjegyezte, hogy üdébb a bőröm. És nem a levegőbe beszélek:január óta veszem újra állandóan, most tartok a harmadik üvegcsénél. Nem használok más krémet, csak ezt magában. Látványosan szebb bőrt eredményez, nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

biuskam

2020. június 10.

Ennyi pénzért szerintem egy csodaszer! Nem a legtáplálóbb szérum, de senki ne is várjon tőle ilyet. Az összetevők jók, hamar beszívódik, semmi illata. Nappal használom, smink alá is szuper, nem fényesedik ki normál bőröm és nem hagy semmilyen ragacsos, olajos felszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

zsuzskacsibe

2020. január 20.

Nagyon szereti a bőröm, sokkal egységesebb, puhább és ragyogóbb tőle. Könnyen belekeverhető az arckrémbe, így egyszerű is használni. Hamar beszívódik. Jó a pipettája is, könnyű adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

derienart

2019. október 12.

Meg kell védenem ezt a kis szérumot. For Her Szandra ajánlására vettem meg. Én reggel clinique arckrémbe keverem és nagyon jól működik a kettő együtt. Pikkpakk beszívja az arcbőr, lehet rá rögtön sminkelni. Nekem látványosan üdébb és kisimultabb tőle a bőröm már felkenés után is, este se érzem valahogy fáradtnak hanem üde az arcbőröm. Szerintem szuper kis szérum, pláne ennyi pénzért. Egy dologért nem fogom újravenni, ideje lenne valami C vitaminos szérumot használni, így legközelebb azt veszek reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Kuro

2019. szeptember 19.

nagyjából az üvegcse felénél tartok, én sem vettem észre különösebb változást, azon kívól, hogy nekem borzalmasan bebüdösödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kamillakovacs

2019. március 9.

1 hónapja használom ezt a szérumot, és úgy tudnám összefoglalni a véleményem, hogy :”nem rossz de azért csodát nem tesz.” Egy kis extra hidratálást ad a bőrnek, valóban krémmel együtt kell használni. Igazából úgy gondolom, hogy érdemes komolyabb szérumokra beruházni, így részemről ez a termék ennyi is volt. Irritációt, pattanásokat nem okozott, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

eszteredit

2019. február 7.

Nekem teljesen megfelel. Nappali krémmel összekeverve használom, akár estére is :) nyáron tuti sok lesz a zsíros bőrnek de akár heti egyszer is szuper lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

szilvia.bano

2018. október 2.

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval. Kb. 1 hete használom, és eddig nem fedeztem fel különösebb változást a bőröm állapotában. Önmagában valóban nem hidratál, én is arckrém alá szoktam felvinni. Irritációt nem okozott, az összetevői szépek, és legalább jó az üvege, ha kifogy, lehet bele tenni mást. A sárga változatot viszont ne vegyétek, annak az összetevői között van denaturált alkohol,és az illata is tömény alkohol (megszagoltam a tesztereket, mielőtt ezt megvettem). Összességében maradok az argán olajnál, 2-3 csepp az éjszakai krém előtt szépen összehúzza a pórusokat és hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Ad-Namah

2018. szeptember 30.

Azok közül amit ígér, keveset teljesít. Száraz bőrre nem jó, magában nem hidratál, krémmel együtt talán jó, de azzal se vagyok megelégedve. Egy két pattanást okozott, de többet nem. Az én boromnek ez kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Biosaccharide Gum-1