Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Revitalizáló fátyolmaszk, mely elősegíti a ragyogó arcszínt, míg a természetes bioszacharid hidratálja és frissíti azt. Az ásványi anyagok és a hibiszkusz kivonat energia-koktélja támogatja a sejtek aktivitását és stimulálja a sugárzást. A ruha puha anyaga finoman tapad az arcra, és biztosítja a friss bőrérzetet. Vegán termék.

betty23

2019. május 16.

Előbb tettem fel, azt hittem hülye vagyok, elkezdte csípni a szám környékét. Felnéztem ide, hát a véleményeket olvasva gyorsan le is kaptam az arcomról. :D Nekem nincs olyan szuper érzékeny bőröm, de lehet másnap pattanásokkal válaszolt volna egy ilyen jó kis kezelésre. A második összetevő jó kis maró alkohol, bűzlik a maszk az alkoholtól. Ráadásul a méretével is gond van, kb sehol nem passzolt, mindenfele igazgattam, hogy álljon valahogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

elike

2019. április 18.

Nekem főleg a mérete nem jött be. A hatásával nem volt gondom, hidratált is, színt is javított. De az anyaga elég vastag, emiatt nem simul fel az arcra rendesen és maga a méret is kicsi nekem, ezért levettem 2 csillagot.
Az alkoholtól nem szoktam ideges lenni, )) sok kozmetikumban előfordul, talán épp ezért nem is éreztem a szagát, a többiek által leírt csípő érzése sem jelentkezett nálam.
Nyilván a piac tele van jobbnál jobb maszkokkal, ezért ez a maszk a lista végére került, de ha nagyon nem lesz más, akkor szóba jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

kismadár

2019. február 10.

Az illata tényleg nem volt kellemes, és egy picit csípte is a bőröm, de egyébként nem rossz maszk ennyi pénzért! Puhább, hidratáltabb lett tőle a bőröm, ezért a pénzért nem vártam többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Pofike

2018. december 5.

Csupa alkohol szag!!! Nem bírta az orrom sem a szagát, nemhogy a bőröm...kb egy perc után dobtam kifele! Nehogy megvegyétek!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Dodi95

2018. november 7.

Borzalmas alkoholos szaga van, hihetetlenül elkezdett csípni pár perc után, pedig egyáltalán nem érzékeny az arcom, sosem történt még velem ilyen. Ne vegyétek meg, nem ér még ennyi pénzt sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Gina1978

2018. november 3.

Nem érzékeny a bőröm, de ez pár perc után annyira csipett, hogy lekaptam magamról, és a kukában landolt. A förtelmes szaga miatt ugyanez lett volna a sorsa akkor is, ha nem csíp. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Alex0920

2018. október 28.

Borzalmas volt! Mindig tovább szoktam fennhagyni a maszkokat, hogy a jótékony hatás beleivódjon a bőrbe, de ezt pár perc után dobtam a kukába.
Iszonyatosan csípett, egyszerűen nem hiszem el hogy nem lehet valóban nyugtató arcmaszkot készíteni, amitől valóban relaxálni lehet. De úgy elég nehéz hogy közben valami leégeti az arcodat. A bőröm puha lett utána, de nem éri meg hogy kibírd miatta ezt az égő érzést. Soha többet, 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

vicaifruzsina

2018. szeptember 17.

A maszk csípte az arcomat, és nem az a kellemes fajta csípés volt. A bőrömet valamennyire puhította, de semmi olyan amit más ne tudna. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

hencico

2018. szeptember 4.

Én kis naiv megvettem, hazajöttem és este szépen felraktam az arcomra. Már a felvitelnél úgy megcsapott hogy alkohol szag, hogy csak csuda. Megnéztem a csomagolást és persze, hogy a denat alkohol ott virított a második helyen. Így egy perc után le is vettem az arcomról és kuka. Kár érte, pedig jó kis maszk lenne egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Andrea1198

2018. augusztus 28.

Én szerettem, és szeretem is, mint a testvéreit. Puha bőrt varázsol, sokáig érzem hatását, mérete pont jó, nem tartalmaz túlzottan sok terméket. Én újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Biosaccharide Gum-1