Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juci20, Módosítva: 2011. szeptember 24.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiszerelés: 300 ml

Milendoria

2017. október 5.

már második használatnál kipattogzott tőle a bőröm, kipirosodott és viszketett a nyak-mellkas-hát területe. sajnos találomra kaptam le a polcról, mert az eddig bevált lactovitet nem találtam a dm-ben, és kerestem egy hasonló árkategóriájú alternatívát, de pénzkidobás sajnos :(
az illata egyébként kellemes. normálisan használható tusfürdő de nekem kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

az illata egyébként kellemes. normálisan használható tusfürdő de nekem kuka.

sztikke

2016. január 16.

Jelenleg a kedvenc Balea tusfürdőm! Finom illata van, és kellően hidratál. Árban is tökéletes, és állagra is kicsit sűrűbb a többi Balea tusfürdőnél, ezáltal lassabban is fogy. Ár/érték arányban teljesen jó tusfürdő. Remélem nem limitált kiadás, mert újra akarom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

sztami

2015. július 26.

Az utóbbi időben rendszeresen betárazunk Balea tusfürdőkből, mivel nagyon olcsóak, és változatos az illatuk. Egyik ilyen betárazás során vettem, de mivel "nincs illata", így a család többi tagja leszavazta. Már hónapok óta állt a fürdőszoba polcán, amikor utána nyúltam. Épp sportolás után tusoltam, és nagyon jól esett az a friss tisztaság illata. Nagyon jól tisztít, és számomra már jól esik, hogy nincs neki azaz erős illata, mint némely másiknak. Szerintem vissza fogok még térni hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

bokorbogi93

2015. július 1.

Imádom. Szuper termék. Nem szárít, igaz picit gyorsan fogy, de nem egy drága termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

budapestbank

2014. március 8.

Valami eszméletlen jó! A pattanásokat, két nap alatt eltüntette. Nem is tudok jobbat, és az ára, és az összetevői is kiválóak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

akasha24

2014. február 2.

Most per pillanat ezt a tudfürdőt használom és meg vagyok vele elégedve. Egy olyan tusfürdőt kerestem ami "ott lent" sem irritál és ez abszolút nem. Az illata sem rossz, de lehetne jobb is. A balea tusfürdőkért nem vagyok annyira oda a túl folyós állaguk miatt és azért, mert nagyon gyorsan fogynak, de ez nálam középkategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 2.

barbel

2013. szeptember 30.

Általában szeretem a nem túl erős illatú tusfürdőket, de ez két hét alatt kiborított.. Nem bírnék még egyszer fürdeni vele! Pedig szép és jó, csak hát az illat azért meghatározó számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

senskin

2013. április 22.

Most így képről nem tudom megállapítani, melyik fajta ez. Az átlátszó, gélszerű akkor jó helyen járok. Mert attól puha a bőröm és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

linda.nemeth

Korcsoport: >54
2012. augusztus 4.

Kellemes krém hatású illata van számomra ami a túsolás után elég hamar elillan. Fékezett habzású mint általában a Balea túsfürdők. Az összetevői között sok olyan van ami eddig nem ismert. Ez egy kicsit visszatart a rendszeres használattól. Előtte Alverdet használtam és szinte semmi különbséget nem észleltem, talán annyit, hogy a Balea egy kicsit szárít. A minősége arányban van az árával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate, Urea, Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1