Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok

Parfümdezodor hosszantartó virágos-friss illattal.

Nem hagy fehér nyomot.

0% alumínium tartalom.

nnagy822

2020. június 3.

A lila fajtát imádom, azt már sokszor újra vettem, igy gondoltam kiprobalom ezt is.
Nagyon szeretem ,finom illata van és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Nagyon szeretem ,finom illata van és tartós.

VidaAgi

2020. május 25.

Két pozitívuma, hogy aluminium mentes ès jò árban van. Megtetszett az illata a boltban de ha magadra fújod teljesen megvàltozik, szerintem büdös kifejezetten. Itthonra elég maximum, bármi megterhelő tevèkenysègnèl nálam hatastalan volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Fzzsofia2007

2019. szeptember 4.

Én ma vettem de nagyon meg tetszett már a boltban az illata.Régóta ilyen illatban kerestem parfümöt,dezodort és végre megtaláltam a kedvencemet tényleg van hatása és tényleg nem hagy fehér foltot a pólón.Szerintem nagyon megéri 300ft-ért.Biztos hogy újra veszem,nem írják rajta hogy limitált kiadás úgy hogy biztos sokáig lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol