Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok

Parfümdezodor hosszantartó virágos-friss illattal.

Nem hagy fehér nyomot.

0% alumínium tartalom.

zsofiasagvari

2021. szeptember 22.

Egy kellemes otvozete a popularis Lancome illatnak es egy normalis aluminiummentes dezodornak. En meg voltam vele elegedve, edzes/ rohangalas soran is tartotta az illatat. Ar-ertek aranyban kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

honeymilkshakee

2021. március 29.

Nekem nagyon sok volt, edzőteremben láttam, hogy egy csaj használta és tetszett az illata. Télre oke volt, de nem veszem újra. Nem használtam sose dezodorként, de nem is funkcionált úgy, ez inkább ilyen illat dezodor, parfum?
Nagyon édes, nagyon púderes, egysíkú. Jobb, mint izzadt szagúnak lenni az tény. :) Nem ajánlom, nem sustainable.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

parkaitimi

2020. október 24.

Teljesen olyan, mint a La vie est belle, isteni az illata és sokáig érződik. Ha épp erősen izzadós napom van, arra nem elég, de ezt nem is várnám el ennyi pénzért. Átlagos napokra ez a kedvencem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

juditjanka

2020. október 15.

Ahogy írtátok, tényleg arra a levakarhatatlan és mindenhol érezhető Lancome-illatra hasonlít. Előre is bocsánat, aki imádja, nálam ez így a deóban van kimaxolva, így oké. Tényleg bármire ráfújom, kizárólag ez érződik, kb egész nap, szóval teszi a dolgát, sőt. Viszont ha valaki a parfümével nem érzi kompatibilisnek, akkor nem ez lesz az a deó, ami finoman megbújik a háttérben és teszi a dolgát, mert ugyanúgy tolakodik, ahogy a parfüm is, erőteljesen. Viszont parfümdeo a leírása szerint is, szóval amúgy 5/5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Olinda

2020. október 11.

Már le sem írom, hogy milyen illata is van ennek a parfümdeonak... (De valóban LVEB) 😆 Én betáraztam, jelenleg 3 van itthon. Én nem is dezodornak használom, simán csak magamra fújom parfüm helyett, ha azt épp nincs kedvem fújni. Ennyi pénzért meglepően intenzív és tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

pacsalia

2020. október 6.

Tényleg LVEB illatú, de sajna a második használat után mint az állat viszketni kezdtem tőle :( egyedül a Dove képez kivételt ezen a téren nálam, fogalmam sincs miért. Kíváncsiságból és naivságból mindig újabb és újabb deokat próbálok ki, de minden esetben csalódnom kell. Most sincs ez másképp sajnos :( pedig tényleg annnnnyira finom és tartós az illata!!! Így viszont max csak légfrissítőnek tudom elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

netti1990

2020. szeptember 13.

Imádom!!! 😊❤
Nagyon szép,csajos csomagolása van 😊
Az illata mennyei finom,virágos-vaníliás 😊 Kiköpött Lancome La Vie Est Belle 😊❤
Nem csípi a hónaljbőrömet.
Nem hagy nyomot a ruhán.
Nagyon tartós 😊
Maximálisan elégedett vagyok vele 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Imádom!!! 😊❤
Nagyon szép,csajos csomagolása van 😊
Az illata mennyei finom,virágos-vaníliás 😊 Kiköpött Lancome La Vie Est Belle 😊❤
Nem csípi a hónaljbőrömet.
Nem hagy nyomot a ruhán.
Nagyon tartós 😊
Maximálisan elégedett vagyok vele 😊❤

Mantra

2020. augusztus 19.

Édes, vattacukor illatú spray (valóban tiszta Lancome Lveb). Ha reggel befújom magam, simán érzem este is magamon. Dezodoráló hatása azért nem tökéletes, legalábbis nekem azért nem árt reggel izzadásgátló deot hasznánom. Az ára nevetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Erika80

2020. augusztus 16.

Rajtam nem változik az illata, ugyanaz a finom illatú marad, mint ami kifújáskor érzik. Ezért is lepődtem meg rajta, hiszen én is arra számítottam, hogy majd kellemetlenné válik rajtam. Ám nem így lett, úgyhogy egyelőre nagyon kedvelem. Tényleg La vie est belle!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

kissd

2020. augusztus 11.

OMG! Azt hittem már rég tele van hozzászólással és 5 csillaggal ez a dezodor. GYEREKEK ENNEK egy az egyben Lancôme LA VIE EST BELLE illata van!!! Akinek ilyen parfüme van, szerintem mellé egy alap darab és FILLÉREKBE kerül!!!! Vegyétek, vigyétek! Fenomenális :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.