Balea

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes.

Kiszerelés: 50ml

lady_jellyfish

2015. február 25.

Imádom az illatát, ára szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 25.

Imádom az illatát, ára szuper.

szabbka

2014. április 26.

Update: Csalódtam...nem vagyok igazán izzadós fajta, de többször is büdi lettem, mikor ezt használtam...az illata felkenéskor csodás, de utánaa....nem jó deo...

Megvettem a spray-vel együtt, és a kettőt egyszerre használva tökéletes párost alkotnak! Max hatás, fincsi illat, jó áron! Azt az egyet bánom, h alus mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Malachite

2013. október 14.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza... nagyon szerettem volna szeretni, főleg mivel a fújós verziójával annyira meg vagyok elégedve, és amúgy is nagyon szeretem a Balea termékeket. De ez semmit nem véd. Nem vagyok izzadós fajta egy kicsit sem, és csak reggel a busz után futottam egy picit...mégis büdös lettem, ami korábban egy másik Balea deóval sem fordult elő. És nem először jártam így a pitayással :(. Vissza a fújóshoz. Két csillag az illata/ára miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

noxibaba

2013. szeptember 24.

Nagyon jó illata van! Imádom!! Jó ideje csak Balea-s izzadásgátlókat használok, de csupa jókat tudok mondani. Igaz, a 40 fokban azért ők sem képesek csodákra, de sajnos tapasztaltam már olyat, hogy drágább, nevesebb deo semmit sem ért hűvösebb időben. De ugye attól, hogy az ára magas, nem jelenti azt, hogy jó is. Ez pedig árban remek és hatása is csodás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

bipanka

2013. július 2.

Zsoxcore: én is mindig duplázok... biztos ami biztos :D
én ma vettem még nem tudom milyen a hatása, de az ára és az illata okés eddig 3 aztán vagy fel vagy le megy

Up: nagyon jó! Kipróbáltam csak magában deo nélkül, így is nagyon jó. A FA termékekről áttértem erre. ha elfogy újra megveszem. javítom 5*-ra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Zsoxcore: én is mindig duplázok... biztos ami biztos :D

Indira

2013. június 26.

Röviden: tök jó! Hosszabban: Fincsi édes illat, egész nap kitart (pedig izzadós vagyok), és nagyon olcsó, olyan 300 Ft körül volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 26.

jucus0505

2013. május 11.

egyelőre nagyszerű. :) isteni illata van, nem tudom még, hogy bírja majd a nagy meleget, de teszt alatt van. nagyon jó volna a friss illatú deókból pumpás formula!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

zsoxcore

2013. május 10.

Nagyon finom illata van! Buta (vagy nem) szokásom, hogy ha golyós dezodort használok, mindig ráfújok más dezodort, hogy 'biztosra menjek' és nem bírom kivárni, hogy megszáradjon. Nem mertem megkockáztatni vele egy ilyen meleg, nyári napot, de egy télit sem.
Mindenesetre, ha itthon használom, egyáltalán nem érzem izzadságszagúnak magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Mindenesetre, ha itthon használom, egyáltalán nem érzem izzadságszagúnak magam.

Jelizz

2013. május 6.

Az illata tényleg fincsi! :))
De sajna ragadós az állaga, és nem akar beszívódni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

Az illata tényleg fincsi! :))
De sajna ragadós az állaga, és nem akar beszívódni :(

lau0825

2013. április 10.

Imádom :)) Isteni az illata és egész nap bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Imádom :)) Isteni az illata és egész nap bírja.

Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Methyl Glucose Sesquistearate
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol