Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. január 28.

Kategória:   Samponok

Volumennövelő szárazsampon gránátalma illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorotii66

2022. március 31.

Nekem bevált, ki tudtam húzni vele a hajmosást 1-2 napig, viszont az illata az túlságosan erős és tartós tud lenni, ami kikészített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

TimyeK

2021. november 7.

Koleszos időszakokra használom. mert utálok odabent hajat mosni. Isteni finom illata van, amit egyébként az ember húz maga után hajmosásig. Ez néha tud jó lenni, néha viszont baromi zavaró. Nekem bevált, kb. 1-2 napot tudok vele időt húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Anita97

2021. október 27.

Nekem picit túl erős illatú, poros, de teszi a dolgát és olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Nekem picit túl erős illatú, poros, de teszi a dolgát és olcsó

ursuska

2021. október 7.

Viszonylag rendszeresen használok száraz samponokat, ezért úgy döntöttem kicsit spórolnék velük és próbát teszek újból a sajátmárkás darabokkal. Meglepően jól működött ez a gránátalmás, viszont erős édes illata van, engem ez zavar, hogy később is megmarad. Amúgy hatásos, jól kifésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Wonderwoman91

2021. október 1.

Kellemes illatú és hatásos. A kókuszos után erre esett a választásom, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

VanillaBlossom

2021. szeptember 30.

A szőke hajra való sampont nagyon szeretem, az eddigi legjobb szárazsampon, amit eddig próbáltam. Sajnos mindig befürdök az illatosított verziókkal, mivel a hatásuk sehol sincs a szőkéshez képest. Az illatát imádom, de a hatása elég lájtos. Szeretem, amikor sétálok és menet közben megcsap a gránátalma. Aki nem kedveli az erősebb illatokat, az semmiképp se próbálja ki, mivel elég tartósan lehet érezni a nap folyamán. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

vocy

2021. szeptember 8.

Az utazó méretet vettem meg és nekem bejött, Tényleg eltűnteti a zsíros fényességet a hajról és ki lehet vele tolni a hajmosást. Az illata nagyon erős, de szerintem nem rossz. Erősen újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

izabella73

2021. szeptember 5.

Nagyon ritkán használok száraz sampont, ebből is inkább a kisebb kiszerelésben vettem meg. Teljesen jól működik, semmivel sem rosszabb mint a drágább változatok. Illata jó, nem ragad, jol kifesulhető és igy, egy vagy akár két nappal ki tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

bioglar

2021. augusztus 11.

Gondoltam kipróbálok egy olcsóbb szárazsampont és szerencsére nem kellett csalódnom. Az illata is tetszik, és ezzel is ugyanúgy ki tudom tolni a hajmosást, mint egy Batiste termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

nellory816

2021. május 22.

működik, de inkább előző nap szoktam befújni estére a hajam, mert reggel a zsírosabb hajon már nem működik annyira jól. tetszik az illata, nem hagy foltot, szépen el lehet fésülni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.