Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. április 3.

Kategória:   Hajápolók

A nap által károsított hajnak új erőt, rugalmasságot és UV-védelmet biztosít. A speciális formula papaya és kókuszolaj kivonattal fényes ragyogást és selymességet ad, szilikon nélkül.

Limitált kiadás.

Kiszerelés: 250 ml

zsoxcore

2019. július 14.

Az illata 1:1 a Balea After Sun tusfürdőé. Ettől eltekintve átlagos balzsam volt, semmi kiemelkedőt nem tett a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Zsofii88

2018. augusztus 26.

Kissé vaniliás az illata,nekem bejött. A hozzá való samponnal használtam. Bár én csak a hajam végére kentem,puha lett tőle. Szerintem érdemes egyet venni nyaralás végén felkenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Barbara111

2018. augusztus 9.

Nem kiemelkedően jó,de a hozzá kapcsolódó sampon és balzsam használata után egész kezelhető lett a hajam az egész napos tengerben lubickolást követően. Sajnos a sray-ről ez már nem mondható el. Mennyiségében nagyon kevés, az ára viszont borsos,ha hajmosásonként minimum 2 fogy belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

NikolettaP

2018. július 23.

Nyaralásra vettem, hogy az egy hetes igénybevétel után helyrehozza a hajam, és a csomagolása is praktikus.. Én egy olyan intenzív hajpakolásra számítottam, amilyeneket a hajfestékhez szoktak adni mini tubust, amik nekem régen, amikor még festettem a hajamat, beváltak. Ez a pakolás a 10 cm váll alá érő hajamra nem volt teljesen elég, bár dús hajam van. Közepesen sűrű állagú egyébként, és az illata nem rossz, de amit lapvetően használok a Serical Latte tejproteines hajpakoláshoz képest azért sokkal gyengébb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

wildrose

2018. május 10.

Jó illatú hajápoló, valóban hasonlít a a tusihoz, de a hajsamponé jött be a legjobban. Közepesen sűrű állagú, könnyen eloszlatható, nekem a hosszú hajamra egy alkalommal egy tasak szükséges volt. Jól táplál, puha, könnyen fésülhető lett a hajam, nem is nehezítette el. Az egyedüli, ami negatívum, hogy ár-érték arányban akad jobb megoldás, de az is igaz, hogy utazáskor praktikus. Egyébként az összetevői az eredetihez képest némileg változtak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

Kyry

2017. július 19.

Nekem nagyon bevált. Intenzív kúra a hajamnak ,már sokadszor veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Nekem nagyon bevált. Intenzív kúra a hajamnak ,már sokadszor veszem újra.

lena76

2016. július 7.

Az after sun sampon és balzsamhoz van szüksége rá a hajamnak. Hatása egy sima balzsamé, de az illatáért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Rainbow97

2016. július 6.

Az illata finom volt,de nekem az 1 adag nem volt elég a hajamra és csodát se tett vele szóval biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Blackxentric

2016. május 17.

Semmi extra ez a termék. Mintha egy egyszerű pakolást használtam volna. Ahhoz képest viszont drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

doka

2015. július 8.

Egy átnapozott/úszott balatoni nap (plusz egy nap) után vetettem be a festett és egyenesített hajamon, amin gyakorlatilag szénaboglya volt, nem hiszem, hogy hosszabb ideig hagytam rajta, mint ami a használati utasításban szerepel, és folyamatosan masszíroztam a hajamba. Már a kimosás során éreztem, hogy mennyire puha lett a hajvégem, a hajtőnél is jelentős volt a hatás, és az illata is jól szerepelt, nekem nagyon meggyőző volt, annyi hozzátartozik a sztorihoz, hogy hajmosás után használtam a Balea Beautiful Long Wunderserum-ot is, és nyilván a kettő hatása az eredmény, de strandolás után ez a kombó nekem azt hiszem megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol