Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: norcu, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. május 30.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat

A Balea Professional Beautiful Long balzsam keratinnal és magnólia kivonattal intenzíven ápolja a sérült hosszú hajat. Megerősíti a roncsolt hajszálakat és regenerálja a károsodott hajvégeket. A selymesen puha hajzuhatagért!

Szilikonmentes

kibo805

2020. június 4.

A hajam matt, szálkás, nyikorgós, nehezen kifésülhető, kezelhetetlen, száraz lett tőle. Szinte mintha nem is használtam volna balzsamot. A hajon jól el lehet oszlatni, viszont szerintem pont emiatt nem annyira hatékony. A szaga nagyon erős, húsvét hétfőn nap végére szoktam ennyire illatozni. Kidobott pénz volt.

UPDATE: Túl vagyok a flakon felén, és változtattam a hajmosási rutinomon is. Ha fél órát pamut pólóba csavarva hagyom a hajam, egész puha lesz, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a balzsam érdeme. Újravenni nem fogom, de a maradékot azért elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Csillagporocska

2019. október 19.

Korrekt balzsam, abszolút ellátja a feladatát. Az illatát emelném ki, a sűrűsége is megfelelő. Ahogy előttem is írták, könnyen beszívódik. Jelenleg nem a samponjával használom, de lehet egyszer kipróbálom a kettőt együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

ppetruc

2019. június 26.

Közel egy hónapja hű társam. Csodaszépen helyrehozta az apró töredezett hajszálakat, megmenekült egy vágástól a hajam 😊 Finom illata van, gyorsan beszívódik, könnyen kimosható, és a következő hajmosásig érezhető az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol