Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. április 11.

Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ausmorzs

2019. június 1.

Régen nagyon sokat használtam ezt a sampont és nagyon szerettem. A göndörödő hajszálaimon valamennyit egyenesített és könnyebb volt formázni is. És egy kis plusz fényességet is adott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Kremrajongo

2018. január 31.

Sok hajam van, ráadásul vastag szálú.
Sokkal egyenesebb tőle a hajam, nem zsírosodik hamar.
Balzsamával együtt használom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Sok hajam van, ráadásul vastag szálú.
Sokkal egyenesebb tőle a hajam, nem zsírosodik hamar.
Balzsamával együtt használom, nagyon szeretem.

lupelupe

2017. november 8.

Sűrű és vastagszálú hajam van. Nem mondhatom, hogy tökéletesen kisimítja, de lényegesen könnyebben kezelhető a hajam ettől a sampontól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 8.

Kiscsillag1988

2017. október 17.

Szamomra kataszrofalis hatasa volt.... osszetapadt, szaraz lett a hajam tole, 2 nap utan tiszta zsir... raadasul a kisimito hatasa nalam forditva sult el, az amugy enyhen hullamos hajam olyan gondor lett mint meg soha... borzaszto, soha tobbet nem probalkozom vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

csudex

2017. július 16.

Nem mondom, hogy tobb fenyt adna a hajamnak mint barmelyik sampon, de szepen tisztit, kellemes az illata is. Kellemesen puha marad utana a hajam. Ar-ertek aranyban a legjobb termekek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

nicolebunny

2017. május 15.

Eddig Isana sampont használtam, de mivel az a hétvégén elfogyott, és nem volt a közelemben Rossmann, az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Az illata engem hajfestékre emlékeztet, sűrű állagú, és jó sűrű habot képez. Kicsit nehezebb kimosni a hajból, viszont nagyon szép lett az eredmény a balzsamjával együtt. Csodás, csillogó, jó tartású haj. :) Egyébként hullámos, mell fölé érő vékonyszálú hajam van, és nem ugrott annyira vissza kifésülés után, mint szokott, úgyhogy tényleg van egyenesítő hatása.
Már 3. napos a hajam, és még mindig fényes, nem zsírosodik, pedig ilyenkor már általában copfba kell kössem a hajam, mivel kiengedve vállalhatatlan... Szerencsére nem is szárította ki a hajamat sem a fejbőrömöet, úgyhogy megelőlegezem neki az 5 csillagocskát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

kmooni95

2017. február 23.

Kb fél éve festettem be ombrésan szőkére a világosbarna hajam, azelőtt mindig ezt/ valamelyik másik baleás sampont használtam. Én nagyon szeretem őket, nem értem másnak mi a bajuk vele :D teljesen átlagos, jó illatú sampon mindegyik, nekem a szőke hajra valónak az illata tetszik a legjobban :) Ha hamvasítós sampont is használok, előtte mindig ezzel mosom meg a hajam, mert nagyon jól tisztít, nekem semmi bajom vele, nem hiszem hogy valaha is leváltom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Hopi

2017. január 26.

Elcsábultam rá és eleinte szerettem. Tényleg simább és fényesebb tőle a hajam, ha egyenesre szárítom hajvasalora sincs szükségem, mert kellően egyenes marad.
Viszont azt vettem eszre, hogy sokkal hamarabb zsírosodik tőle a hajam, mint más samponok használatánál.
Hiába a pozitívumok, a gyorsabb zsírosodás miatt biztos nem vennem újra, ennyit nem ér.
Egyébként jó az ára és az illata is, szárazabb hajúaknak biztos jó termék.

Update:
Egész januárban csak ezt használtam eddig, de ma visszatértem a jól bevált samponomhoz (kallos salon professional ) és azt kell mondjam, ég és föld a kettő!
A baleatol már vizesen is kicsit ragacsos volt a hajam tapintása, amit a szárítás tompított, de nem mulasztott el teljesen. Ráadásul az elmúlt hetekben folyton lelapultta tette a hajam, kissé el is nehezítette, arról pedig már korábban is írtam, hogy gyorsabban is zsírosodott tőle, nemcsak a töveknél, hanem a haj teljes hosszan, amire eddig meg nem volt példa.
Most, hogy visszatértem a Kallosra újra selymes, 100%ig tiszta érzetű, dús kinézetű lett a hajam.

Általában jó véleményem szokott lenni a balea termékeiről, mert jó minőségűek, de ennél a samponnál valami nem jött össze :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Egyébként jó az ára és az illata is, szárazabb hajúaknak biztos jó termék.

Update:

tunderelefant

2017. január 20.

Valóban fényes és egyenesebb lett tőle a hajam, de sajnos utána olyan nehéz és lelapult volt, mintha egész nap sapkában lettem volna... Kicsit hamarabb is zsírosodott, nagyon sajnáltam, pedig a hajam többi részét olyan jól ápolta. Az egyetlen megoldás az volt, hogy hajat mostam ezzel, használtam a balzsamját, majd a kiöblítésnél egy másik samponnal megmostam... Egy idő után már nagyon macerás volt, úgyhogy nem vettem újra. (A balzsamja amúgy jobb)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

flora201

2016. november 12.

Szép fényessé tette a hajam,de ennyi! De nagyon hamar zsírosodik, és a fényesség sem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.