Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rizspufi, Módosítva: 2015. július 21.

Kategória:   Samponok

Csábítóan selymes és csillogó haj. A Balea Proffesional sampon gyengéden megtisztítja a temészetes és festett szőke hajat. A  színpigmenteket, UV-szűrőt és kamilla kivonatot tartalmazó formula intenzív színt kölcsönöz és frissé varázsolja a hajat.

• Nem tartalmaz szilikont
  • Selymes és csillogó szőke haj
  • Színpigmentekkel és UV-szűrővel
  • Antisztatikus hatóanyaggal
  • Gyengéd, fejbőrt kímélő tenzidekkel

Elizabeth91

2019. február 16.

Nekem bevált. Tényleg szépen világosítja a szőke festett hajam, sokkal jobb mint a lila samponok mert azoknak van egy fura illata, ennek nincs, szép selymes lesz tőle a hajam. Nem szoktam sok reményt az olcsó samponokhoz fűzni, de ez megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Verena

2019. február 4.

Különösebb hatása nincs, de legalább nem is árt :) nem zsírosít, nem korpásít. Egy átlagos sampon. Ritkán nyúlok érte, de ha elfogyna a szokásos samponom tűzoltásra kiváló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

lovecreams

2018. október 9.

Szerintem egy átlagos sampon. Nem zsírosít, nem szárít, jól tisztít. Mondjuk én mindig használok mosás után valamilyen pakolást, így nem is gubancosít. Egynek jó volt, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Lexiii

2018. szeptember 12.

Eddig 2x használtam. Először tegnap reggel...már a szárítás után olyan nehéz és összeragadt tapintású volt a hajam, mintha 4 napja nem mostam volna meg. Gondoltam, biztos nem öblítettem ki rendesen. Ma reggel már össze kellett fognom a hajam, és este úgy döntöttem inkább megmosom. (Alapvetően 3-4 naponta mosok hajat....) Szóval megmostam, extra időt szenteltem a kiöblítésre és ha lehet, most még rosszabb lett. Nem volt semmi esése a hajamnak szárítás után, teljesen össze volt tapadva, nehéz volt. Kénytelen voltam újra megmosni másik samponnal. Most jó, de nálam kuka, pedig szinte sose dobok ki semmit, inkább megpróbálom elhasználni, de ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

waylinn

2018. április 16.

Nekem csodaszer!!! A szokott hajfestékem kicsit sötétebbre fogta be a hajam, de ez a kis csoda már az első mosás után segített. Sőt, még a tavaly őszi melír csíkjaim is mintha látszanának halványan. :) Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

PAncsi79

2018. március 29.

Természetes szőke hajam van, így előszeretettel használok ilyen hajra készült samponokat, bár túl sok világosító hatást nem tapasztalok és nem is várok.
Jól tisztít, szerintem jól is habzik, bár tény, hogy nem spórolok a mennyiséggel. Szeretem, hogy szilikonmentes, a hajtövemnek szerintem semmi szüksége a szilikonra.
Szerintem egy teljesen jó ár-érték arányú sampon, kellemes hatással - úgy érzem, ennél sokkal drágább nem is kell az én hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Jotunderkeresztanyu

2017. október 4.

Átlagosnál jobb sampon, de a Blea More Blond azért sokkal jobb ennél. Olcsó és szilikonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

blankasara

2017. szeptember 11.

Hát-hát... Szőkének szép szőke a hajam, de nagyon sprőd tapintású már a mosás másnapján és először azt hittem, hogy balzsamot kenek a fejemre, olyannyira nem habzott. Ha kihúzom vele a hajmosást, akkor felhúzom közepesre, de egyelőre kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Panni21

2017. június 24.

Évekig használtam ennek a samponnak az elődjét (olyan 5-6 évvel ezelőtt), fogalmam sincs, mi történt azóta a hajammal :(
Akkoriban szőkítettem is, mégis tökéletesen megfelelt ez a sampon a balzsamjával mindenféle egyéb hajápoló nélkül is. Most már a hajam is rövidebb, évek óta nincs festve, mégsem működik. Annyira száraz a hajam tőle (alapból is, de ha ezzel mosom, sajnos még jobban), hogy hiába minden (pakolás, olaj, krémek), hogy egyszerűen nincs esése, egymásba akadnak a szálak, drótos, vattaszerű a végeredmény. Én olyan szomorú vagyok :(
Nagyon kár érte, több esélyt is kapott, de azon kívül, hogy nagyon szép aranyszőke lett tőle a hajam, többet ártott, mint használt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

fruzsina9893

2017. április 1.

Nekem nagyon bevált, körülbelül egy hónapja használom, és szépen kihozza a természetes szőke hajszínemet, puha és fényes lesz tőle a hajam, és talán kicsit később is zsírosodik. Másrészről viszont lehet én rontok el valamit vagy nem tudom, de annyira nem habzik a hajamon. Rengeteget kell rátennem, hogy mindenhol alaposan érje a hajamat a termék. Ennek ellenére megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.