Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2015. december 28.

Kategória:   Hajápolás

Cun-Styling rendszerrel a göndör tincsekért. Antisztatikus hatóanyagokkal, melyek megakadályozzák a haj sztatikus feltöltődését. Hővédő formulával.

Selymes fényt kölcsönöz a hajnak.

andika85223

2013. július 21.

Nem lesz seprűs a hajam, de nem is a frissen mosott haj érzését adja, eléggé zsíros érzetet kelt, pedig keveset teszek belőle és a hajtövet mindig kihagyom. Nem sok értelmét látom ennek a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

ramnaat

2013. május 6.

Anyukám a dauerolt hajára használja, igen elégedett vele. Nem is akart másmilyet kipróbálni, mikor kifogyott. Az ő nevében ötös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

buzasannamari

2013. május 6.

Jo termek. Termeszetes gondor hajam van. Egy keveset kenek szet az ujjaimon, es a vizes hajamra kenem. Azutan jon a szaritas, ami utan nem fesulom ki a hajamat. Szep, tincsekben gondorodo lesz a hajam, nem seprusodik. Megtortenhet, hogy tul sokat tettek a hajukra az elottem szolo elegedetlenek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

szilvi

2012. október 28.

Nekem is természetes göndör hajam van, de nagyon nem szeretem ezt a terméket..használom nagy ritkán, mert nem szeretem eldobni az új termékeket, de nem ilyenre számítottan. Annyira szilikonos, mondjuk nekem vékony szálú hajam van, de ettől igazán semmi tartása nem lesz..Amikor nedves hajra használtam, összeragadtak a hajszálak, nem formázott, olyan igazán szép tincseket, sőt még kemény is lett...azóta, csak száraz hajvégekre használom...remélem lassan elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

cukee

2012. szeptember 28.

ragacsos lesz tőle a hajam és kócolódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

ragacsos lesz tőle a hajam és kócolódik!

Mici

2012. május 4.

a Balea termékek közül ezzel vagyok csak megelégedve.természetes göndör hajam van és ettől,nagyon rugalmas lesz,és szép loknikat képez.A hajtőre használom még az olajat és így a kettő tökéletes frizurát képez nekem,Nem használok sem habot sem lakkot csak ezt a kettőt.Ezt tudom ajánlani,főleg száraz hajra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol