Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2016. május 10.

Kategória:   Samponok

• Szilikon mentes
  • Mélyen tisztítja a hajat
  • Minden hajtípusra

natasa

2014. szeptember 6.

Gyártják, de Magyarországon már nem árulják. (1-2 helyen van esetleg kifutóban.) Még sikerült vennem egyet.
Mivel ez egy mélytisztító sampon, nem javasolt gyakori használata, mert erősen tisztít. 2-3 hetente, esetleg havonta elég egy frissítő tisztítás a fejbőrnek, gondolom.
Én azért vettem, mert növényi hajfestékkel festem a hajam, és előtte nagyon alaposan kell megtisztítani a hajat és a fejbőrt mindenféle hajformázó maradványtól, szennyeződéstől, zsírtól, különben nem tapad rá megfelelően a hajfesték. (hennás stb.)
Nekem erre a célra kiválóan megfelel: jól habzik, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Nekem erre a célra kiválóan megfelel: jól habzik, jól tisztít.

dobo.letti

2014. június 13.

Nekem nem tisztít rendesen. Nagyon hamar bezsírosodik a hajam utána. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

Sozora

2014. május 11.

Az illata kellemes, jól habzik. Nekem rendesen kimosta a hajam és ugyanaddig bírta is mint bármelyik más samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Szeder

2014. március 16.

Teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Teljesen átlagos sampon.

Edit87

2014. február 15.

Igen azt hiszem Ő a hibás, hogy ennyire korpás a hajam ?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Igen azt hiszem Ő a hibás, hogy ennyire korpás a hajam ?!

Drusee

2014. január 14.

Hátháthát... nem akartam lehúzni, de túl a 3. esélyen nem menekül előlem. 3-szor futottam neki. 2 hetet használtam, 1 hetet nem... stb. Az hagyján hogy eszméletlen hamar zsírosodott a hajam, de le is lapult, elkezdtem korpásodni , éééés kibírhatatlanul viszketett tőle a fejbőröm. Soha többet. El sem fogom használni. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Napsugár

2014. január 7.

Nekem nem irritálja a bőröm ez a sampon, szerencsére nem szokott általában ilyen előfordulni velem. Nagyon szeretem, mert jól tisztít, a gyorsan zsírosodó hajammal én ennyit várok csak el, arról már lemondtam, hogy bármi normalizálja a helyzetet és kitolja az időt két hajmosás között. Mosás után friss, könnyű, tiszta érzetű a hajam, az illata is kellemes, tetszik a géles, áttetsző állaga is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

sieszter

2014. január 3.

Amikor ezt használtam, a hajam ugyanolyan zsíros volt, mint más samponnal, lelepult, a fejbőröm kiszáradt és annyira nem tolerálta ezt a sampont, h nagy pattanások nőttek a hajam alatt, de még a homlokomon és a tarkómon is megjelentek. Nyáron kocsimosásra majd bevetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

barbel

2013. szeptember 30.

Véletlenül kaptam le a polcról, kevés átgondolás után. Egész jó sampon, tényleg tisztít, jó az illata és az állaga. Azt viszont már nem tudom eldönteni, hogy a hajam alapból éppen a zsírosodósabb korszakában van, vagy ettől a sampontól jött elő ez a probléma. Mindenesetre nem álmaim samponja, de szerintem néha-néha vissza fogok térni hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

sisu69

2013. július 25.

Jól esik néha váltogatni a szulfátmentes samponommal, mivel ez alaposabban tisztít, valamint megszabadít a formázótermékek (hab, lakk...) maradványaitól is. Mindennapos hajmosáshoz nem ajánlom, de "tisztítósamponnak" bevált. Szerintem festett hajúak is bátran kipróbálhatják, tapasztalataim illetve az összetevőlista alapján nem durvább, mint bármelyik átlagos sampon. Maga a sampon átlátszó, jól habzik, az illata kellemes tisztaságillat. A csomagolása szimpatikus: vizes kézzel is könnyű kipattintani a kupakot. Ár-érték arány is rendben van. Valószínűleg fürdőszobám állandó lakója lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.