Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: magichand, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2023. május 31.

Kategória:   Hajfestékek

2021-ben megújult változat!

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki. A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Ár: 500 , Eladó: mivett
Állapot: bontatlan, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: személyes átvétel

lucus999

2024. május 12.

igazából nekem tetszik ez a termék, a sötétbarna hajamból 3 hét alatt világosbarnát csinált pedig csak 3x használtam, az illatát sokan szidják nekem valamiért nagyon tetszik ilyen fodrászszalon illata van; a hajam viszont sajnos eléggé szárítja így minden hajmosásnál 2x balzsamozom a hajam hogy annyira ne sérüljön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 12.

rbogi0918

2024. április 11.

Először a L'Oreal Sunkiss Jelly termékét használtam hajvilágosítás céljából. Amikor nem lehetett már kapni, helyette ezt a Baleas változatot találtam. Nekem nagyon bevált, kb. azt a hatást adja amit a Sunkiss Jelly. Szépen, fokozatosan világosítja a hajat, nem drasztikusan. Nekem évek óta ezekkel a hajvilágosítókkal van szép, színátmenetes, ombre hajam. Kb. már csak havonta/ 2 havonta használom, így sokáig elég egy flakon és a hajamat se roncsolja annyira. Az eredeti hajszínem közép/ sötétebb barna, a Kallos Florillum hamvosítóval használva nagyon szép, nem sárgás árnyalatú a hajam. A szaga tényleg nem a legjobb, viszont én mindig hajmosás előtt használom pár órával, így semmilyen kellemetlenséget nem okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

fannianevem

2024. január 5.

2-3 flakonnal vettem eddig, nekem bevált, de szépen kell vele bánni. Barna hajam van és a végét szerettem volna ombre hatásúra. Több éve az egész flakonnal ráfújtam 1! hónap alatt. Tönkretette a hajam és nagyon töredezett lett. De szőkésbarna lett a vége. Tanulva a hibámból, megvettem mégegyszer és több hónap alatt használom, amikor eszembe jut, kb 2 hetente egyszer és nagyon szép eredményt értem el vele. A fodrászok és mindenki azt hiszi, hogy be van festetve balayage-ra. 4 csillag, mert nem egy barátságos termék barna hajra, csak tudni kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 5.

Csetea

2023. augusztus 16.

Nyárra tökéletes kis melírokat eredményez

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

Nyárra tökéletes kis melírokat eredményez

Virag80

2023. június 22.

Az alapból szőke hajamat szoktam ezzel a sprayvel világosítani. Több éve használom és az egyik kedvenc termékem lett! Az én hajamat szerencsére nem teszi töredezetté, és olyan hatást érek el vele mintha most lenne frissen festve a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 22.

kutyomano

2023. június 20.

Nagyon szeretem, az elmúlt három évben szerintem már négy-ötször újravettem. Az, hogy kissé büdi és gagyi állagúvá teszi a hajat, amíg rajta van, sajnos igaz (engem annyira nem zavar), viszont az elmúlt években szőkésbarnából szőke, feketéből világos barna, majd megint feketéből lassan szőke vagyok ((soha sem használtam mást szőkítésre)). Ugyan azt nem feltétlenül ajánlom, hogy bárki kövesse a példám abban mennyit és milyen extrém végletekben használom (mert azért a hidrogén peroxid nem a legkíméletesebb a hajnak), nekem nagyon bevált és ha valaki hajlandó "beáldozni" pár hétnyi (vagy hónap, ha hozzám hasonlóan elvetemült) puha hajat, usz elviseli, hogy kicsit büdi, mindenképpen próbálja ki. Fontos viszont, hogy elméletileg fodrász utána nem szőkíthet a hajon!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

Musil

2023. május 14.

Sajnos túl későn hallottam először a Joanna Multi Blond Reflex hajszőkítőről, addigra már megvettem ezt a Baleát, így nem volt mese, el kellett használnom egy flakonnal. Mint oly sokan mások, én is a L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly alternatíváját kerestem, ami sajnálatos módon megszűnt. Így hát én is ráfanyalodtam a Baleára. Kétségtelenül teszi a dolgát, fokozatosan világosít a hajon, viszont végtelenül undorító vegyszer szaga van, és nagyon ragacsos állagú marad utána a haj, mintha nem lenne elég önmagában a hidrogén-peroxid, még pluszba jól szétgyilkolássza a hajat (persze maga a hidrogén-peroxid is rájátszik erre a ragacsos érzetre). Nagyon utálatos volt használni, alig vártam, hogy elfogyjon. Egy flakon nekem 4,5 alkalomra volt elég, de a végén már össze-vissza fröcskölt a pumpája, szét is kellett szednem a flakont, hogy ki tudjam csalni belőle a maradékot. Szóval még a flakonja sem praktikus. Aki jót akar magának, az nagyon gyorsan felejtse el ezt a terméket, és inkább használja a Joanna Multi Blond Reflex hajszőkítőt, annak nincs ilyen undorító vegyszer szaga, és valamivel kezelhetőbb marad utána a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 14.

zsannarita

2023. április 8.

Ahogy már előttem más is írta, én is a Loreal Sunkiss Jelly helyett kerestem olyan terméket, ami természetes napszítta hatást kelt a hajamon és akkor találtam rá erre. Nemrég vettem meg a második flakonnal, és biztosan fogok venni még belőle. 3-4 használat után (amire elegendő 1 flakon) az alapból sötét szőke hajam kellemes vöröses szőke árnyalatú lesz, amit imádok magamon. A szaga tényleg szörnyű és a hajam állaga is borzasztó miután befújtam vele, ezért csak akkor merem használni, ha tudom, hogy a következő 1-2 napban nem nagyon fogok emberek közé menni. Nem vettem észre, hogy nagyon szárított volna ez a pár használat, de hajmosáskor extra balzsamot azért mindig használtam. Tény, hogy van mit rajta még fejleszteni, de mivel ilyen típusú szőkítőből szinte egyedüli a piacon és az ára is igen kedvező, megkapja az 5 csillagot. De ha bármelyik termékfejlesztő olvassa a véleményeket akkor üzenem, hogy a szagával és a ragacsos-száraz utóérzetével kezdjenek valamit! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 8.

Anita0707

2023. március 20.

Én sem tudok jobb szőkítő terméket, mert ha rendesen szőkére festem, akkor nyáron úgy kiszívja a nap, hogy világít a fejemen. Mivel eredetileg sötétszőke vagyok, arra tökéletesen megfelel, hogy havonta, nyáron két-, háromhavonta használjam és természetes árnyalatot ad. Hátránya, hogy valóban büdös, ragad. Erőteljes szőkítésre, egymás után nem ajánlom, mert tényleg szárít.
Viszont én is fordítva csinálom, hajmosás előtt fújom be a hajam, majd szárítom hajszárítóval, ezek után megmosom. És persze mindig használok valamilyen hajpakolást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 20.

BeataK

2022. november 21.

Sajnos sok a vörös pigment a szőkített hajamban, így a hajfestéket egy idő után ledobja a hajvégem, mindig enyhén vöröses, sötétebb árnyalatú lesz, ha nincs folyamatosan újrafestve, csak a hajtő lenövése.
Ez egy sokkal kíméletesebb, természetesebb megoldás, mint az állandó teljes hajfestés. Mivel tényleg borzasztó büdös, én sem hajmosás után használom, hanem előtte. Benedvesítem a hajam, befújom kondicionálóval és pár órára fent hagyom, aztán félig megszárítom. Utána hajmosás egy jó sokáig fent hagyott pakolással, kondicionálással, két használat között Olaplexezéssel. Persze így biztosan lassabban érem majd el a kívánt színt, de sokkal kíméletesebb is. 3 alkalom után már van látható eredménye, még így is, hogy nem hagyom a hajamban napokra. Gyorsan fogy, kb az üveg felénél járok, de ebben az árkategóriában ez belefér. A szaga miatt csak 4 csillag, a fürdőszobaszekrényen át érezni a hidrogén-peroxidot, nehezen viselem el abban a pár órában is a fejemen, migrénesek csak óvatosan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Forrás: truth-in-aging, BFT

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.