Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: magichand, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2021. április 13.

Kategória:   Hajfestékek

2021-ben megújult változat!

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki. A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Ár: 600Ft , Eladó: bogiis
Állapot: háromnegyedéig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten / Foxpost

Eva98

2021. május 13.

Azért használom ezt mert nem szeretném a hajamat festeni. Eredetileg is szőke hajam van, de télen mindig elkezd bebarnulni. Samponjával és balzsamjával együtt használom, de én mindig hajmosás előtti nap, hogy kicsit rajta tudjam hagyni, mert amugy elég zsíros érzetet kelt. Szerintem árban megfelelő, sokáig elég és az illata is elviselhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Lilla1001

2021. április 26.

Eleinte meglepődtem, hogy mennyire vizes állagú az egész, és mennyire habzik, de így legalább könnyebb volt eloszlatni a hajamon azután pedig kifésülni. Rendkívűl ragacsos, száraz érzetű lesz ettől a hajam, 5 perc hajszárítózás után is egészen zsírosnak hat, ezért tettem rá szódabikarbóna+rizslisztet (szárazsampon) amitől legalább látszatra újra normálisan néz ki. Szerintem érdemes ennek a használatát pihenős napokra időzíteni amikor nem annyira fontos hogy milyen a hajad...később még frissítem hogy ha már világosítani is kezd.

Update 1.0 Nagyjából egy fél árnyalattal világosabb lett 1-2 használat után, szerintem most még elhanyagolható a változás, de mások már megjegyezték hogy "eddig is ilyen szöszi voltam-e?" szóval valószínűleg csak türelmetlen vagyok. 3 napig most fennt hagytam, de annyira nem érte meg, mert a hajápoló ellenére is azért jóval több hajszál hullott ki...viszont amikor napsütötte órák alatt voltam ki, azért láthatóan olyankor jobban világosította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

kiskrumpli

2021. április 20.

A Balea világosító samponjával, balzsamjával együtt használom (+ alkalomszerűen az egy alkalmas hajpakolással). A hajam sötétbarnából szőkített, sok festést, majd festék kiszedőt átélt, és ezt a termékcsaládot használom arra, hogy egy-egy elmeroggyanásom után (Pl.: rózsaszínből vissza szőkére) a hajszínem egységes legyen. Szépen eltünteti a sárgán / rezesen / bronzosan maradt csíkokat, és egységessé teszi a szőke hajat.
Ami a negatívum: rettentő büdös (ha a párod szereti a hajadat túrni, fújd rá ezt, és hozzá sem fog érni), nagyon szárít, és zsíros tapintású, hatású lesz tőle a haj. Nem szabad állandóan használni, csak mondjuk hetente 1x (amikor utána várhatóan pár napig nem mész emberek közé).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

pinksunset

2021. április 11.

Sötétbarna hajam van és nemrég bekattant valami, hogy világosítani szeretnék rajta. Nem akartam egyből befesteni, így gondoltam kipróbálom ezt. Mivel nem az én hajtípusomra van kitalálva nem fűztem hozzá nagy reményeket. Már a második flakonnál járok (mivel hosszú hajam van) és azt kell mondjam, hatásos. Nem is kicsit. Sokkal szőkébb a hajam vége, nem is egy árnyalattal. Nyilván tudom, hogy sose lesz szőke a hajam tőle, de nem is ez a cél. Annyi a hátránya, hogy eléggé szárít, de ez egy jobb féle balzsammal orvosolható. Illetve elég kellemetlen szaga van, ami van hogy még hajmosás után is érződik. De ezeket leszámítva megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

honeymilkshakee

2021. március 29.

Csak szárította a hajam és közben semmit sem vitt ki. Nagyobb értelme van otthon 6% oxyval + szőkítőporral befesteni néhány apróbb tincset, majd lemosni, mint ezt a vacakot fújogatni. Nekem a hajam be is kócosodott tőle. Fénytelen volt. Istentelen hydrogén peroxid szaga van amúgy. Pontosan ugyanazt csinálja mint egy szőkítő, csak kisebb adagokban. Jó lenne az elmélet, ha nem szárítana és nem ragadna össze a hajam. Senkinek nem ajánlom. Nekem még megvan az üveg 90%. ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

annacska99

2021. március 7.

Amiatt vettem meg mert a Loreal Sun Kiss Jellyt már sehol sem lehet kapni, arra kerestem alternatívát. Senki ne várjon tőle platina szőke hajat, vagy hogy majd a festés utáni lenövését ezzel igazítja a haj többi részéhez, mert azért ennyire nem csodaszer. Szerintem teljesen természetes hatása van, egy használat kb 1 árnyalatot világosít, szóval egyáltalán nem szembetűnő a változás. Én csak a hajtöveimre használom, mert a hajam vége valahogy mindig jobban világos. A szaga eléggé kellemetlen, de amilyen gyakran én használom, simán kilehet bírni. Bár a rövidke leírás alapján, akár a használat napján is lehetne már hajat mosni, de én azért egy éjszakát szoktam várni és csak másnap szabadulok meg a szúros szagú, "zsíros" érzéstől. Ár érték arnyában összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Enn320

2021. március 2.

Festett hajra probáltam, szépen szívta le a színt, ahol pedig a festetlen lenövésemre jutott véletlenül ott pedig szép szőke lett és nem volt csibés. (szőkésbarna az eredeti hajszínem) Hajmosás előtt használtam vizes hajon, majd a szokásos hajmosási rutinom végeztem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Hosszútávon Hatásosnak durván hatásos de hajmosás után érdemes belemszaírozni a hajba úgy kevésbé szárítja a hajvéget, pakolás ajánlott utánna

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Vikkkinca

2020. november 5.

Fodrásszal festetem a hajam,de van az úgy,hogy nem értjük maximálisan egymást....szóval egyszer sötétebb lett a szín,mint amit én megálmodtam,de nem akartam egyből drasztikusan "szívatni",és akkor leltem erre a kis szerre.
Pumpája tényleg katasztrófa,de maga a tartalom jó.Nem ajánlom hajmosás után használni,mert nekem még a hajmosás előtt használva is szárította a hajam.Csak alkalom szerűen használtam,de így is észrevehető volt a változás- szépen szívta a színt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 5.

komaeda

2020. október 15.

Nem teljesen sötét, de nem is világos a hajam. Karantén alatt jött rám, hogy VILÁGOS hajat akarok, vettem egy ilyet április körül, és elkezdtem hetente egyszer kiüldögélni vele, vagy megszárítani. Májusra már egész szép lett, de az igazi áttörést azt hozta, amikor levittem balatonra. Ott el is használtam. Én jobban szeretem hajmosás előtt tenni a vizes hajra, hogy ne szárítsa szét. Balatonon ideális, alapból folyton jobb volt vizesen lenni, és visszafele a partról, vagy ha sétálni mentünk befújtam vele, miután megszáradt akkor meg megmostam.

Kicsit csibés lettem, de nem szörnyű, sőt. Világosnak szép világos. Nyaranta újra fogom venni :) Ápolásra mindenképp figyelni kell vele! Izmosabb hajbalzsamokat és hajpakolást igényel.

Egy mínusz csillag amiért tényleg nem egészséges, meg mert nagyon nagyon fokozatos, és sok kell belőle. Amikor már jó alaposan minden tincsemet átitattam, elvitt egy negyed üvegnyit minimum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: truth-in-aging, BFT

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.