Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2018. április 30.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki.

A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray / Ajándék vásárlás mellé
Ár: 0 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: kb negyedig van, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton

Ejszakaikoboldmaki

2020. május 10.

Néhány éve használtam, akkor hozta a kívánt hatást.
Most újravettem, de kb büdös cukros vízzel is fújkálhatnám a hajam, nem olyan, mint volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Néhány éve használtam, akkor hozta a kívánt hatást.

Nigea88

2020. március 22.

A Sunkissed Jelly helyett vettem ezt, az itteni vélemények alapján, mert a Garniert márt valószínűleg már nem gyártják. Nem győz meg a fújókája, megy eléggé minden felé és elég erős a szaga, meg ragad is. Természetesen világos, arany színű hajam van, magától is világosabbak a hajvégeim, de nyaranta nagyon minimálisan szeretem feldobni egy ilyen kevésbé intenzív módszerrel itthon. Egyszer próbáltam eddig, nagyon keveset csak, de talán már látható. Csak 2 hetente használom majd, kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

kvpanna

2020. március 22.

Igaz a dobozon föl van tüntetve, hogy barna és sötét hajakra nem ajánlott de én kipróbáltam. Szépen világosítja a hajat, nekem világosbarna lett az eredetileg seszínű hajam ott ahol befújtam. A hajamat sajnos erőteljesen kiszárította és nagyon ammónia szaga van ami még napok után is a hajban marad. Pozitívum, hogy már egy használat után is látszik a változás, így akár tincsenként is mehet a világosítás, nem kell rögtön magunkra önteni az egész flakont. Nagyon szép természetes hatást érhetünk el vele. Az elmúlt években már többször is újra megvettem, ajánlom mindenkinek (akár barna hajra is :p)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

aislin92

2020. február 18.

Én szeretem, már sokadjára használom. Természetes hamvas szőke a hajam, hidegebb évszakokban sokszor sötétebbé válik, olyankor alkalmazom havonta 1-2 alkalommal ezt a terméket. Én úgy szoktam alkalmazni, hogy befújom vele a hajam, és megszárítom, majd aztán lemosom. Nem bírnék úgy lenni napokig, borzalmasan kiszívja, szálkásítja, de így, ahogy én használom, elviselhető, és a kívánt hatást így is elérem :) Ajánlom másoknak is, hogy esetleg ezt a módszert próbálják ki, sokkal kíméletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Betti99

2019. december 12.

Festett szőke hajramra vettem meg. A szőkítő hatása nekem bevált, nem sárgult a hajam, viszont nagyon kiszárította és szálkássá tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

pankafru

2019. november 23.

Első használat után nem látszott eredmény a természetes hamvas sötétszőke (egérszürke) hajamon. Második neki futásra, mert kicsit borús volt az idő, becsavartam a hajam törölközőbe. Bár ne tettem volna. Az extra meleg meghozta a hatását, a peroxid csak úgy leszívta a hajam. Szép aranyos-narancsos lett. Csak a hamvas pigmentjeimtől sikerült megszabadulni és kicsit világosodni. Kétségbe estem az eredménytől. Többet nem használtam. Eltelt három hónap, most is látszik a hatása. Egészen addig, amíg le nem vágatom emlékeztet a balesetre. Szerencsére most már nem annyira száraz és mintha a szín se lenne annyira meleg tónusú, természetes szőkébe hajló az árnyalata. Ehhez Lador sampont és pakolást használok. Befedni biztosan nem fogom, majd szépen lenő.
Akinek melegebb tónusai vannak nagyon fogja szeretni, aki sápadt nyár típus inkább kerülje el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

patvik

2019. október 23.

Nyilván barna hajra vettem meg, amire elvileg nem kéne, de akárhány fodrásznál jártam eddig mindegyikük azt mondta sötétszőke vagyok. Így tehát bátorkodtam megvenni, azt se bánnám igazából ha vöröses lenne esetleg a végeredmény, már nagyon vágytam valami változásra, még sose festettem be a hajam a 20 évem alatt.
Jelentem: az első használat után inkább szőkésebb lett a hajam, úgyhogy alig várom a következő alkalmat. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Fanni0120

2019. október 4.

Ha lehetne -1et adnek.. a mellig ero , egeszseges hajamat hazavagta! :(
Elvekonyodott vallig ero hajam lett.. azota probalom rendbehozni!
Valakinek tipp??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Ha lehetne -1et adnek.. a mellig ero , egeszseges hajamat hazavagta! :(
Elvekonyodott vallig ero hajam lett.. azota probalom rendbehozni!
Valakinek tipp??

Pupuc

2019. július 10.

A kisebb lenövésen, "fakuláson" nálam sokat segít, de azzal számolni kell, hogy nagyon szárít (bár szőkített hajjal már mindenféle ápolóval be vagyok tárazva erre, így nem gond) :D
pár óra után ki szoktam mosni, de így is nagyon jó, szépen világosít, és az ára is barátságos ahhoz képest, amennyire hasznos. Szerintem a szőkített haj megőrzéséhez nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

malex

2019. május 23.

Az elet sötétbarna hajjal aldott meg, szerencsére nekem meg a fehér tetszik, így az évek alatt ugy leégett már a sok hidrogeneztetestol, mint a penztarcam egy delíriumos atmulatott szombat este után. Ez a spray meg olyan, mint a víz a másnap reggelén. Amikor elerkezettnek latom az idot egy ujabb tofesteshez minden hajmosas utan bedorzsolom a hajamba, ami pedig lassan, ám fokozatosan es kímeletesen szokiti azt. Nem teszi tonkre egyaltalan, így a hajam is megmarad es szőke is leszek egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.