Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: magichand, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2021. április 13.

Kategória:   Hajfestékek

2021-ben megújult változat!

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki. A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Ár: 500ft , Eladó: Bibibaboo
Állapot: 2/3-ig van az üveg , Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 600 , Eladó: Zsofeszka
Állapot: új, egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Berill23

2022. május 20.

Loreal Sun kiss jelly helyett kerestem valamit amivel ugyan azt a világosító hatást érhetem el.
Sötétbarna hajamon használom,már az első alkalommal lehett látni hogy világosodott a hajam.
A szaga számomra rettenetes,nagyon erős. Hajmosás előtt szoktam használni,mert nagyon ragacsos összeállt zsíros hatású lesz tőle,így hagyom a napon vagy hajszárítóval megszáradni egy-két órán át,utána megmosom. Nekem csak így válik be. Emellett használom a Joanna multi blond sprayat ami sokkal jobb,nem ragad és az illata sem ilyen erőteljes.. Nagyon szépen világosodott a hajam. Igaz ez a Dm-es is teszi a dolgát de nem veszem újra,a szaga és a ragacsos használat miatt amit a hajammal csinál,ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 20.

Csuajo

2022. április 25.

Sötétbarna hajon használom, mert kicsit világosítani akartam. Derékig erő hajra nekem 3 használatra volt elég, és szépen kivilágosította, kb középbarnára. Elég ragacsos érzetet ad, úgyhogy inkább hajmosás előtt pár órával fújom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

cfthn

2021. november 4.

Nyáron vettem, hogy a középbarna hajamba némi napcsókolta világos csíkot "melírozza" Nos, ez nem sikerült, ti, nem tudtam csak a kívánt helyre felvinni. Viszont így eloszlott folyadék a hajamon, s 4 használat után világosabb, vörösesbe hajló gesztenyebarna hajat csinált. Én nagyon elégedett vagyok az eredménnyel - a spray 1/3 fogyott így el, jóval váll alá érő, nem túl dús hajra, szóval kevés folyadék használatával. Kíváncsi vagyok a továbbiakra, ugyanis már látszik, hogy nő le. Vajon ha csak hajtőn próbálom alkalmazni, nem világosítja tovább a már kezelt részeket?
A spray szaga rémes, ha hajmosás után használod, ahogy a leírás tanácsolja, a balzsam, hajolaj stb. ellenére érezni lehet a szagát a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

dizabella01

2021. augusztus 25.

Három használat után jelentősen világosabb lett a hajam. Kicsit erős a szaga, olyan hidrogén peroxidos.
Az egyetlen gond az, hogy már a tubus felénél járok, de sebaj, nem volt drága, szóval ez egy újabb pluszpont.
Amit nem értek, az hogy miért írja a terméken: "A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon". Nekem természetes vörös hajam van, és nagyon jól működik. Szóval akkor csak szőke hajon használható? És miért könyörgöm? Teljesen logikátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

meliii

2021. augusztus 3.

Imádom ❤️

Sötétbarna hajamat szerettem volna "feldobni" hajfestés nélkül.
Hajmosás előtt szoktam használni, általában 2 alkalomra elég 1 flakon.
2 alkalom között változó, h mennyi idő telik el (általában ez 2-3 hét szokott lenni).
Befújom, össze gumizom a fejem tetején a hajam, a nyakamba kapok egy törülközőt a csöpögés felfogására, be a kanapéra és kb 1 sorozatrésznyi időt töltünk együtt. Aztán jön a szokásos hajmosás (2x samponozok, 1 bővebb balzsamozás utána) és hajszárító. Nem mondom, h nem szárít, hajolajozni szoktam, igaz, azt amúgy is, és így teljesen rendben van a termék. Szépen, látványosan vilagosít, de sosem kell attól tartanom, h elrontok valamit. Már számtalanszor vettem újra, és továbbra is fogom is. Nekem 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Imádom ❤️

Sötétbarna hajamat szerettem volna "feldobni" hajfestés nélkül.
Hajmosás előtt szoktam használni, általában 2 alkalomra elég 1 flakon.

jubileum

2021. július 1.

Még 12 évvel ezelőtt egy Avonos gélt használtam, ami pontosan ilyen elven működött, pár éve találtam meg ezt, mint utódját (az megszűnt) ennek is volt még régebben krém változata, de azzal az volt a gond, hogy kb egybe felment a tubus hátközépig érő hajra. Egy ilyen spray sokáig elég. Azoknak mindenképp tökéletes, akik félnek a hajfestéstől, és elsőre csak kicsit játszanának a dologgal, vagy tiniknek, akik nem akarnak másnap egy teljesen másik árnyalattal bemenni, hogy aztán mindenki kérdezgesse őket róla.

Ez egy fokozatos cucc, aminek hátránya, hogy türelem kell hozzá, előnye viszont hogy nem lehet elrontani, szóval nincs ilyen hogy egy tincset lejjebb kentél meg az ecsettel és csíkban lett szőke egy ponttól, vagy hogy egyik rész sokkal jobban leszívódott, és nevetségesen néz ki...mivel finoman apránként lényegében rétegezel (csak ugye ez leszívja a színt) ezért, ha az egyik pontot kihagytad az előző alkalommal, majd szépen hozzászőkül a kövinél.

Nekem alapvetően egyébként sötétbarna hajam van, de ez a spray azért tud vele mit kezdeni, már az első után látni szoktam egy kis világosodást, illetve melegebb tónust hoz ki a hajból (ugye a sötét hajat, ha nagyon megszívják akkor csibesárga lesz, ha kicsit, akkor először melegebb tónusú barna). A második rendes használat után lesz ilyen melegebb nagyon sötét szőke enyhe rézvörös fénnyel, nyilván ez nem mindnekinek lesz ilyen, mert ez az én hajam reakciója a kémiai leszívásra, de az info lehet, hogy a sötét hajjal is kezd azért valamit.

Sok benne a kísérletezési lehetőség, pl hogy mennyi ideig hagyjuk fenn,v agy mennyi ideig tartjuk nedvesen pl egy fürdősapkával. A hajvégeket tudja szárítani amúgy mint minden hidrogénes cucc, tehát szalmásodás simán benne van ezért nem is szabad naponta használni, én előtte egy nappal szoktam egy erősebb pakolást tartani amikor hosszan fennhagyok egy jó hatású hajpakolót, és utána megyek rá ezzel, de ez nem szükséges, csak úgy tapasztaltam, így jobb.

Arra is szuper, hogy fake napszítta hajat csináljunk, ilyenkor csak a felső hajrétegeket érdemes alaposan átfújni 2 alkalommal 1-2 hét különbséggel, és ilyen nyárias felül szőke, kevert árnyalatos hajat csinál. (nagyi nem fogja megtudni, hogy festett a hajad :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Eva98

2021. május 13.

Azért használom ezt mert nem szeretném a hajamat festeni. Eredetileg is szőke hajam van, de télen mindig elkezd bebarnulni. Samponjával és balzsamjával együtt használom, de én mindig hajmosás előtti nap, hogy kicsit rajta tudjam hagyni, mert amugy elég zsíros érzetet kelt. Szerintem árban megfelelő, sokáig elég és az illata is elviselhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Lilla1001

2021. április 26.

Eleinte meglepődtem, hogy mennyire vizes állagú az egész, és mennyire habzik, de így legalább könnyebb volt eloszlatni a hajamon azután pedig kifésülni. Rendkívűl ragacsos, száraz érzetű lesz ettől a hajam, 5 perc hajszárítózás után is egészen zsírosnak hat, ezért tettem rá szódabikarbóna+rizslisztet (szárazsampon) amitől legalább látszatra újra normálisan néz ki. Szerintem érdemes ennek a használatát pihenős napokra időzíteni amikor nem annyira fontos hogy milyen a hajad...később még frissítem hogy ha már világosítani is kezd.

Update 1.0 Nagyjából egy fél árnyalattal világosabb lett 1-2 használat után, szerintem most még elhanyagolható a változás, de mások már megjegyezték hogy "eddig is ilyen szöszi voltam-e?" szóval valószínűleg csak türelmetlen vagyok. 3 napig most fennt hagytam, de annyira nem érte meg, mert a hajápoló ellenére is azért jóval több hajszál hullott ki...viszont amikor napsütötte órák alatt voltam ki, azért láthatóan olyankor jobban világosította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

kiskrumpli

2021. április 20.

A Balea világosító samponjával, balzsamjával együtt használom (+ alkalomszerűen az egy alkalmas hajpakolással). A hajam sötétbarnából szőkített, sok festést, majd festék kiszedőt átélt, és ezt a termékcsaládot használom arra, hogy egy-egy elmeroggyanásom után (Pl.: rózsaszínből vissza szőkére) a hajszínem egységes legyen. Szépen eltünteti a sárgán / rezesen / bronzosan maradt csíkokat, és egységessé teszi a szőke hajat.
Ami a negatívum: rettentő büdös (ha a párod szereti a hajadat túrni, fújd rá ezt, és hozzá sem fog érni), nagyon szárít, és zsíros tapintású, hatású lesz tőle a haj. Nem szabad állandóan használni, csak mondjuk hetente 1x (amikor utána várhatóan pár napig nem mész emberek közé).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

pinksunset

2021. április 11.

Sötétbarna hajam van és nemrég bekattant valami, hogy világosítani szeretnék rajta. Nem akartam egyből befesteni, így gondoltam kipróbálom ezt. Mivel nem az én hajtípusomra van kitalálva nem fűztem hozzá nagy reményeket. Már a második flakonnál járok (mivel hosszú hajam van) és azt kell mondjam, hatásos. Nem is kicsit. Sokkal szőkébb a hajam vége, nem is egy árnyalattal. Nyilván tudom, hogy sose lesz szőke a hajam tőle, de nem is ez a cél. Annyi a hátránya, hogy eléggé szárít, de ez egy jobb féle balzsammal orvosolható. Illetve elég kellemetlen szaga van, ami van hogy még hajmosás után is érződik. De ezeket leszámítva megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: truth-in-aging, BFT

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.