Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2018. április 30.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki.

A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Ár: 500 Ft , Eladó: rocknrose
Állapot: Talán kétszer, háromszor használtam, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Személyesen (Balatonalmádi és környéke)
KozmaNikolett2001

2019. március 24.

Sziasztok! En velamenyt nem tudok irni csak meg szeretnem kerdezni hogy hol szereztetek be mert mindenhol keresem de sehol se talaltam eddig:( elore is koszonom a segitseget😻

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Lilluc

2019. március 14.

A szaga förtelmes, szóval inkább csak nyitott ablaknál tudom használni. :D
Viszont teszi a dolgát. Tényleg szépen világosítja a hajam és természetes hatást lehet vele elérni.
Én a hajtövekre nem szoktam fújni, mert kicsit balayage hatást szeretnék elérni és sikerül is.
Nem ad hamvas színt, de nem is sárga.
Nyilván szárít, de ezt lehetett sejteni. Hajszárítás befejezte előtt Avonos argánolajos hajvégápolót használok, így semmi baj nincs a hajammal.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

A szaga förtelmes, szóval inkább csak nyitott ablaknál tudom használni. :D
Nem ad hamvas színt, de nem is sárga.

zsofiab

2019. február 14.

Tényleg nagyon szép eredményt lehet elérni ezzel a termékkel, de azért a hajvégek egy idő után már sárgulnak tőle nálam. Az illata szörnyű a H2O2 miatt gondolom, és ez ugye szárítja is kicsit a hajvégeket és töredezik is. Én hajmosás után használom, ahogyan a flakonra van írva és különösebben nekem nem tapasztja össze a hajamat. Amit ígér azt maximálisan betartja, tényleg látványos az eredmény már 1-2 használat után is.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

vivieeen1919

2019. január 13.

Festett fekete volt a hajam a fodrász leszivatta vörösre de meguntam hogy mindig festeni kell. Narancssárgás volt a hajam amikor kikopott a piros.elmentem egy elég jô hirneves szalonba mert szőke hajat szerettem volna. Alig lett változás a hajamon inkább szőkésbarna lett vörös fénnyel! Nem tudtam mit csináljak. Elolvastam itt a véleményeket és megvettem ezt a kis csodát :) világos szőke hajat csinált első használat után! Még van benne vörösesfény de remélhetőleg eltűnik többszöri használat után :) elég nagy változást művelt már igyis! A hajam nem lett szárazabb, a balea szőke sampont és balzsamot is elkezdtem használni mellé. Imádom!

UPDATE:
Azóta már rendes vilàgos szőke vagyok, igaz végül fodrásszal értem el, de most egy rosszul választott festék után újra vettem ezt a kis sprayt, mert a hajtövem vöröses volt.. nagyon szép egységes szőke lettem :) első hasznàlat utàn. Mostmàr tudom, ha vöröses lesz a hajam töve akkor mire is lesz szükségem❤️
Én hajmosás előtt 1 nappal használom, mert kezelhetőbb a hajam ha előtte fujom be:)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

UPDATE:

Krisztina1999

2018. december 4.

Nekem bevált, az első flakon végén tartok,és már látvánYos az eredmény. Mindenképp hajmosás előtt kell használni, különben nagyon durva tapintású lesz a haj :/

Krisztina1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

veronka052194

2018. november 19.

Én elhasználtam kb másfél flakonnal és totál kiszőkítette a tincseim....Fodrászkellékesben mikor kértem barna festéket a hajamra, kérdezték, hogy mikor festettem...Nem hitték el, hogy ezzel sikerült elérni a szőkét. Persze megbántam, azóta festem az eredeti hajszínemhez igazítva...

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

yukari99

2018. november 10.

Nagy kedvenc, tökéletesen végzi a dolgát, nem szőkít nagyon durván, csak pár árnyalatot. Én barna hajra használom, nagyon tetszik a szín amit a hajamnak adott. Érdemes hajmosás előtt használni, mert amúgy kicsit össze tapasztja a hajat.

yukari99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

kissh

2018. október 29.

Néhány használat után szépen világosítja a hajat. Nem feltűnően, csak fokozatosan. Nem mindig sikerült egyenletesen fújni a hajamra, de ez nem okozott gondot, mindig szép lett a végeredmény.

kissh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Pudlipollipotty

2018. október 6.

Ennyi pénzért, szinte hihetetlen! Szőkítettem a hajam, lenőtt... nem akartam ismét hajfestékkel neki esni, ezért hajtövemre fújtam. Második használat után, mindenki megjegyezte, hogy milyen jó most a hajam, hogy újra festettem, de mégis ombrés, ki csinálta és hogyan? :D
Az én hajamat nem szárítja bár én egyszerre fújom Gliss Kur hajsprével és egyébként is baromi vastag szálú, erős hajam van.
Imádom, azt hiszem, ha két használat ilyen látványos volt, akkor nyárra már festeni sem fogom, bevásárolok a termékcsalád többi tagjából és készen is van.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Nileve

2018. szeptember 6.

Kb nyár közepén vásároltam a terméket az itteni vélemények hatására. Kisebb koromban egészen szőke hajam volt, de aztán szépen fokozatosan bebarnult. Jelenleg szőkésbarna hajjal rendelkezem, amely nyáron erőteljesebben kiszőkül, télen pedig bebarnul. Sokszor agyaltam már rajta, hogy szeretnék valami tartósabb szőke színt is magamnak vagy legalább olyat, amire már inkább mondható az, hogy szőke vagyok, mint barna, de festetni soha nem akartam. Nem szerettem volna végigjárni a lenövéssel járó gondokat egy otthoni festés után, a fodrászra pedig sajnáltam a pénzt. Így kisebb nagyobb kutakodások után, rábukkantam erre a termékre és vele együtt az itteni véleményekre. A hajam színe pedig tökéletesen megfelelt a terméknek. Sokáig is kerestem a dm polcain, de hetekig nem bukkantam rá, végül szerencsém lett és nyár közepe, de inkább augusztus eleje óta rendszeresen használom. Megvettem a termékcsaládból hozzá tartozó balzsamot is, mivel olvastam, hogy hajlamos a hajvégek kiszárítására. A sampont pusztán azért nem vettem meg, mert nem akartam, van saját bevált samponom, amit nem szerettem volna most lecserélni. Pedig hatásosabb eredményt a termékcsalád mindhárom tagjával együtt garantál. Szóval én 3-ból 2-vel indultam neki a procedúrának. Először a dobozon leírtak szerint, rendeltetés szerűen használtam a terméket, tehát hajmosás után közvetlen törülközőszáraz hajra fújogattam szépen, egyenletesen. Viszont éreztem, hogy ez nem tetszik, sokkal inkább elnehezített a hajam, a töveire nem is mertem így fújni, csak a hajvégekre, (mondjuk először alapból egy ombre hatást szerettem volna elérni). Aztán újraolvasgatva az itteni kommenteket fedeztem fel, hogy valaki úgy használta, hogy hajmosás előtti éjszaka fújkálta meg a haját a termékkel, így egy éjszaka alatt a termék dolgozhatott folyamatosan, de másnap pedig kimosásra került a nehéz ragacsos anyag belőle. Tehát ezek után én is így próbálkoztam tovább. 3-4 alkalom után már szépen látszott, hogy szőkébb a hajam. Ez a szőke esetemben egyfajta itt ott aranybarnásan csillogó, de tényleg, szó szerint szőke lett az eddig inkább barnásabb szőkésbarna hajamból. Így 1 hónap után nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel, bámulatos a változás, sok dicséretet kaptam. Sokkal természetesebb, mint egy festés. Ez idő alatt kb a termék fele fogyott el. Úgy vettem észre, hogy így együtt a balzsammal használva nem roncsolta a hajam szerkezetét egyáltalán, nem is hullik jobban, mint máskor vagy korábban. Ha lehetne 5-ből 10 pontot adnék neki.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.