Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2018. április 30.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki.

A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Aggy444

2019. május 22.

Ez a spray egy csoda. :) Sötétszőke hajam van, néhol világosabb, néhol sötétebb, nyáron amúgy is kiszívja a nap. Balayage-hoz hasonló hatást szerettem volna elérni a spray segítségével, így én nem az egész hajra fújtam, hanem a tenyerembe és az ujjaimmal befésültem a hajamba. Hajmosás előtt bevizezett hajon alkalmaztam, majd megszárítottam, hogy a hő növelje az intenzitást - egyből látszott, hogy világosabbak lettek az érintett tincsek, de nem feltűnően, teljesen természetes. A hajam állaga iszonyatos volt tőle, így én ezt hajmosás után tuti nem fújnám rá, nem bírnék napokig így lenni. Kb. fél óra múlva megmostam a hajam és bebalzsamoztam (a márka szintén Balea, hamvasító balzsam), aztán hagytam magától megszáradni. Az eredménybe pedig teljesen szerelmes vagyok. :) Számomra látható a változás már egy alkalom után is, szerintem néhány hét múlva még jobban el leszek ragadtatva.

Annyit hozzátennék, hogy pl. a halántékomnál alapból világos a hajam, ott különösen sokat szőkített - valamint nyár típus vagyok, a hajamnak alapból hideg árnyalata van, a sötét / meleg árnyalatú hajat nem csoda, hogy vörössé teszi. Pontosan azt hozza, ami a dobozon fel van tüntetve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

sarahL

2019. május 18.

Update: használtam tavaly nyáron, idén is elővettem de sajnos eléggé szárítja a hajam :/ borzalmas tapintása és szaga van a használat után amit a következő hajmosásig érzek. A szőkítő hatása nagyon jó, az én hajszínemen szuperül működik, ennek ellenére sajnos nem fogom tudni tovább használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

catyst

2019. május 15.

Számomra nagyon nehéz a terméket pontozni, mivel világosítás szempontjából tényleg megfelel a célnak (sötétszőke hajamon egyből látszott). Viszont iszonyatosan és iszonyatosan szárít, amit sajnálok, mivel nem elég utánna ha bekenem hajvégápolóval (pakolást is mindig használok) és így is kell 1 világosítás után pár hét mire rendbe jön és általában a hajam végéből is vágni kell. Nem tudom vastag szálú hajon hogy működik, vékony hajra annyira nem ajánlanám. Inkább maradok a szőkítő samponoknál, még ha tovább tart is a hatóideje, de biztos vagyok benne hogy kíméletesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Zsani.D

2019. május 8.

Vastag szálú, világos, festetlen, “egérszőke” hajamon használtam, hogy nyárra egy kicsit vilagositsak rajta. A leírás szerint, illetve száraz hajra, pakolas es hajmosás elott is kipróbáltam. Kb 8x használtam osszesen es beváltotta amit ígért: látványosan világositotta a hajamat. VISZONT eszméletlenül szárít, igy abbahagytam a használatát. Mivel a termek működik, ezért jár neki a csillag, viszont egyértelműen NAGYON RONCSOLJA a hajat, igy én azt tanácsolom, ha szeretnéd megőrizni hajad egészséget inkább fordulj szakemberhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Judittttt

2019. május 6.

" természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon" -- ööö szóval semmilyen hajszínen a természetes szőkén kívül? :D vicces.

A termék egy katasztrófa, nem lenne emberek kezébe való. Amikor egyszer túl sötétre festettem a hajam próbáltam ezzel világosítani, hogy majd ez "kíméletesebb" lesz. Undorító lett a hajszínem, moslék színű, semmi extra seszínű, mert ez csak szív, nem ad színt. Cserébe száraz is lett és törékeny. Nem csoda, hiszen bele kell kb szárítani a hajba, hővel, ezt a lötyit. A használati útmutató, ha jól emlékszem, ráadásul hajmosás utánra ajnálott, szóval napokig a peroxiddal a hajadban kéne mászkálni. Én anno hajmosás ELŐTT használtam (erős, vastag hajamra), úgy is eléggé összetörte. Az a baj ezzel, hogy ilyen fából vaskarika kategória, attól, hogy spray és gyorsabban és könnyebben beleszárítod otthon, nem lesz centivel se kíméletesebb, mint egy rendes felvilágosítás, szőkítés, napcsókolta hatás elérése, SŐT! Majdnem fekete hajam lett leszőkítve régen, mell alá érő hossz, a szőkítőporos leszívás nem tette iylen szalmaszárazzá. Kedvezőbb az ára? Szerintme már akármelyik melír vagy világosító kit megvásárolható haonló áron, pl fodrászkellékesbe is, ami nem ennyire lutri, kicsit macerásabb, de hát sajnos a jó frizura meg szín az sose lesz 15 perc alatt elérhető dolog, bármennyire is lenne jó ezt hinni. Ezzel a peroxidos löttyel meg legalább lehet visszafordíthatatlan károkat okozni a hajon de még a bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

KrdsDina66628

Korcsoport: < 18
2019. május 1.

Fekete hajamat szerettem volna világosítani , de rengetegen mondták nehogy ki merjen szőkítettni fodrásszal , mert csibesárga eredmény kaphatok. Régebben használtam más márkájú szőkítőt és gondoltam veszek egyet. Ezt ajánlották , ár -érték arányban tökéletes. 3 alkalommal használtam ( én száraz hajra is , bár használati útmutatón vizesre ajánlják csak ) , ezután került sor a hajmosásra , és a festék kijött!! Nem teljesen, még néhol akad pár fekete tincs , de egyszerűen meglepődtem. Visszakaptam a barna hajamat , és fokozatosan világosítja. Viszont ami ezzel jár a hajtöredezés , ez mindenképpen várható volt az esetemben. Mindenesetre jobban odafigyelek a hajvégeimre, de a termékkel maximálisan elégedett vagyok , nem vártam volna ennyit tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 1.

kukuru

2019. április 9.

Nem akartam még festeni a hajam, ezért választottam ezt a megoldást! Nekem bevált, teszi a dolgát, sokszor csak a töveknél frissítem! A szaga borzalmas... én hajmosás után használtam, de itt olvasom, hogy többen előtte szokták, ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

aanaa

2019. március 24.

Eredetileg is sötét szőke hajam van de festeni nem akartam csak egy kicsit világosítani rajta. Én az első pár alkalommal nem tapasztaltam semmit de lehet csak túl keveset fújtam rá. A szagával különösebb gondom nincs de nem épp a legkellemesebb valamint egy kicsit össze is tapasztja a hajamat, így főképp emiatt hajmosás előtti nap vagy este fújok belőle.
Számomra egy kicsit sárgás árnyalatú lett a hajam de kipróbálom majd a hamvasító sampont hozzá, hátha attól kevésbé lesz ilyen színe.
Ennyi pénzért szinte ajándék.
Én Miskolcon vettem a tescos dm-ben, hosszas keresgélés után találtam csak meg a hajfestékeknél, viszont később láttam Pesten a Szent Gellért téri üzletben is, akit esetleg érdekel. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Ennyi pénzért szinte ajándék.

Lilluc

2019. március 14.

A szaga förtelmes, szóval inkább csak nyitott ablaknál tudom használni. :D
Viszont teszi a dolgát. Tényleg szépen világosítja a hajam és természetes hatást lehet vele elérni.
Én a hajtövekre nem szoktam fújni, mert kicsit balayage hatást szeretnék elérni és sikerül is.
Nem ad hamvas színt, de nem is sárga.
Nyilván szárít, de ezt lehetett sejteni. Hajszárítás befejezte előtt Avonos argánolajos hajvégápolót használok, így semmi baj nincs a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

A szaga förtelmes, szóval inkább csak nyitott ablaknál tudom használni. :D
Nem ad hamvas színt, de nem is sárga.

zsofiab

2019. február 14.

Tényleg nagyon szép eredményt lehet elérni ezzel a termékkel, de azért a hajvégek egy idő után már sárgulnak tőle nálam. Az illata szörnyű a H2O2 miatt gondolom, és ez ugye szárítja is kicsit a hajvégeket és töredezik is. Én hajmosás után használom, ahogyan a flakonra van írva és különösebben nekem nem tapasztja össze a hajamat. Amit ígér azt maximálisan betartja, tényleg látványos az eredmény már 1-2 használat után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.