Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2015. április 1.

Kategória:   Hajápolók

keserud

2019. április 21.

Sziasztok! Én ezt a terméket sosem hagytam/hagynám egész napra a hajamon. Sokan írjátok, hogy szárít, miért csodálkoztok hidrogén peroxid.. Én úgy szoktam hogy hajmosas előtt befujom, amiket pl tincseket akarok kiemelni vattakorong, athuzom, ezt jóval hamarabb teszem meg, mint a fujast, majd kiallok a napra, vagy leviszem a kutyákat vagy hajszárító. Max 1 óra múlva le is mosom, és jól leápolom. A fodrásznál is max 40 perc a melir.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

sari1228

2016. november 29.

Rendesen szőkít! Tökéletes lehet annak, aki nem szeretné festeni a haját de pár árnyalattal világosabbat szeretne, aki egy visszafogott ombre hatást akar és annak is aki pár nappal ki szeretné tolni a hajfestés. -1 csillag mert sajna eléggé roncsolja a hajat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

vivi.szivi

2015. szeptember 10.

Teljesíti amit ígér, feketéből leszívott világosbarna hajamból ombrét varázsoltam kb 5 használattal. Szárított a hidrogén-peroxid miatt, de nem minden nap kell alkalmazni, és mint ahogyan előttem is írták, alapos balzsamozással megoldható:-)
Én szívesebben próbálkoztam ezzel, mint elmenni egy fodrászhoz, aki elkérne érte több ezer forintot és talán nem is tetszene a végeredmény. Lassacskán magamnak elértem amit akartam, nem lehet elrontani, mert több használat kell hozzá, hogy látszódjon :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

L.ajla

2015. február 10.

Ma lattam a dm-ben Pecsen 999ft-ert
Mikor regebben hasznaltam termeszetes sotetszoke/vilagosbarna hajamra voroses lett tole. De tervezem kiprobalni festett szoke hajon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Ma lattam a dm-ben Pecsen 999ft-ert

Powderpuff Girl

2015. január 26.

Sötét szőke hajam lévén gondoltam kicsit világosítok rajta, hogy olyan nap szívta hatású legyen. Hát az nem jött össze, csak a narancssárga színhatás. A hidrogénperoxid csak leszívta és kiszárította a hajamat, pedig csak minimális mennyiséget használtam belőle. Nagyon hamar tönkrement, mert büdös lett, pedig a termék még nem járt le.
A Húgomnak jobban bevált, amiatt adok neki csak két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

A Húgomnak jobban bevált, amiatt adok neki csak két csillagot.

victorika

2014. november 21.

Tavasszal vettem kemény 500 ft-ért. Vattára fújtam, áthúztam a tincsen, majd végighúztam rajta a hajegyenesítőt! Ez volt a próba, 2 árnyalatot világosított a festett, nugát színű hajamon! Tökéletesen elégedett voltam vele, nem szárított, és a szaga is gyorsan elillant. Azóta csak akkor használom, mikor el akarom tolni a következő festést, mivel már méz-szőke a hajam, de arra is tökéletes! :)

Cloudberry

2014. augusztus 20.

Szerintem a HennaPlus szőkítőspréje sokkal jobb. Az nem büdi és nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Szerintem a HennaPlus szőkítőspréje sokkal jobb. Az nem büdi és nem ragacsos.

orsipanka

2014. május 28.

Korábban az avonos melírozót használtam, de azt megszüntették, helyette kerestem hasonlót. Konferenciára küldtek Bécsbe (szerencsére), ott még árulják. Már 2-szer használtam, csak a hajtövemre. Nem szőkít annyira, mint az avonos, de fokozatosan el lehet érni vele ugyanazt a hatást. Nem hullik tőle a hajam és szárazabb sem lett. Elégedett vagyok vele, örülnék, ha megint lehetne itthon kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

illusia

2014. május 12.

Durva, teljesen kiszárítja a hajat, használat után másnap hullottak lefelé a töredezett hajszálaim mikor fésülködtem... pedig alapból zsíros a hajam.
Hozzátenném hogy normál szőkítőporos szőkítéstől sem volt ilyen száraz a hajam soha, jól tönkre vágja a hajat, eredmény meg egyenlő a nullával. Szóval ajánlom másoknak is inkább a normál szőkítést/koktélozást, kevésbé árt mint ez és az meg is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

brigi8812

2014. május 4.

Tavaly ősz óta használtam barna hajamra hetente egyszer, lágyan világosított ami szép napszívta hatást ért el a hajamon! Ára kedvező volt! Egyenlőre nem találtam megfelelő terméket ami a helyére léphetne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid