Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat

A Balea Professional fényvédő spray védelmet nyújt a sós és klóros víz okozta kiszáradástól, melytől a haj könnyű, puha és könnyen kifésülhető lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babszem81

2020. november 7.

Finom az illata, tetszett, hogy fényvédős, de ezt már sose tudom meg, mert zsírosította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 7.

zita71

2020. július 2.

Évekig használtam, de most nem láttam Dm polcain. Sajnálnám ha megszüntették volna a forgalmazását, mert nekem hozzátartozott a nyárhoz. Az illata hmm....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

Mirko

2019. szeptember 20.

Szőkített a hajam, a tengervíztől és a naptól nyaralás végére seprű lesz. Idén ezt használtam a vízparton, miután kijöttem a vízből, a még kicsit nedves hajamra fújtam, nekem nagyon bevált, nem száradt ki egyáltalán, az árát bőven megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

vkata96

2019. június 15.

Tavaly vettem, most került újra a kezembe. Erre a nyárra szerintem még jó a szav.ideje. Tavaly nagyon szerettem, nemcsak strandoláskor, hanem sima hétköznapokon is fújkáltam vele a hajam, és így is a fele fogyott csak el. A hatása nekem abban mutatkozott meg nagyon, hogy kevésbé kopott a festék a hajamból, ez egyértelműen látszott. Korábban nyáron mindig sokkal hamarabb kivilágosodott a festett hajam. Emellett azt is észrevettem, hogy kevésbé viselte meg úgy összességében a nyári időszak, sokkal puhább és hidratáltabb maradt, mint korábban. Természetesen hamarabb zsírosodik tőle a haj, de ezt belekalkuláltam vásárláskor is. Emellett viszont nyáron szerintem úgyis sűrűbben mos hajat az ember, és mivel cserébe megvédi az nap okozta károsodástól, szerintem meg lehet békélni vele. Szerintem ez egy szuper hiánypótló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Lills

2018. november 10.

Alapvetően az illata miatt vettem meg kifésülőspray-nek, különösebben nem hiszek a fényvédő hatásában, de imádom ezt a nyári kókuszos-édes illatot, és szerencsére ilyen tekintetben nagyon jó, a hajon is megmarad, kifésülni is könnyebb a hajam, ha épp használom, viszont hosszú távon nem igazán segít, eléggé szárít, úgy érzem egyre többet és többet kellene belőle fújnom. Pedig ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

kittihnl

2018. november 8.

Nekem bevált, bár szerintem nem csak a napozás, strandolás mellé érdemes használni. 3 hónapot töltöttem a nyáron tenger mellett, hajmosás után fújtam be, talán valamit segített, de azért a sós vízzel nehéz felvenni a harcot. Inkább csak úgy, kifésülhetőség érdekében a hétköznapokra ajánlom, oda viszont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Zsofii88

2018. augusztus 26.

Finom az illata, sajnos ezekről a termékekről nehéz megmondani hogy hatnak-e vagy sem. Mindenesetre használtam napozás előtt, valószínűleg még elfujkodom ,nem volt egy horribilis összeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

lildiko

2018. augusztus 25.

Idény nyáron szőke hajra váltottam, ezért kerestem valamit ami a nyaraláson a tengervíztől óvja a hajamat. Ez olcsó volt, tök jó az illata, ezért ezt választottam. Én abszolút elégedett vagyok vele. A két hét pancsikolás után elmentem a fodrászomhoz, és megdicsért, hogy milyen szép a vége, abszolút nem töredezett semmit, pedig tényleg folyamatosan bent voltam a vízben, és nem nagyon vigyáztam, hogy ne legyen a hajam vizes. Vízbemenet előtt és utána is befújtam vele a hajam, és nagyon durva, de a szőkített, alapból is száraz végű, sós vízzel teli hajam a parton a napon való száradás után puha volt tőle, és az ujjaimmal simán kifésültem. Hajmosás után is felfújtam kicsit mindig belőle, a kifésülést nem tudom, mennyire segíti, mert soha nem fésülöm meg a hajam vizesen, mivel magától is szépen szárad, meg hajszárítóval is. Mindenesetre én azt gondolom, hogy a hajolajam mellett ez is segítette a hajam egészségének megőrzését a nyaraláson, valószínűleg jövőre is velem jön. Olcsó, hasznos, nekem nem kell több, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Barbara111

2018. augusztus 9.

Katasztrofális ez a sray. Száraz,csomós lett a szőke hajam tőle. Először azt hittem nem fújtam rá eleget,de a helyzet csak rosszabb lett. Lehet,hogy az UV védelem tekintetében jó,de kezelhetetlen lett a szőke hajam tőle. Soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

wildrose

2018. augusztus 8.

Kellemes, naptejes illatú hajspray, valamicskét használ hajszárazság ellen és fényvédőnek megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.