Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Hajápolók

Súlytalan regeneráló formula, nem hagy zsíros érzetet. Ápolás argánolaj tartalommal.

AzAKismacska

2019. október 5.

2 hete hasznalom, gyakorlatilag minden nap.
+ hajmosaskor kombinalom az Avon zold szinu hajvegapolojaval.

Nagyon tetszik a termek, egyseges simasaguva teszi a hajamat, a szaraz, toredezo vegek nem annyira latvanyosak, mint elotte.
Nyilvan csak tuneti kezelesre jo, de bevaltja, amit iger.

Az illata kicsit budos, viragos hajlakkszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

2 hete hasznalom, gyakorlatilag minden nap.
+ hajmosaskor kombinalom az Avon zold szinu hajvegapolojaval.

Nyilvan csak tuneti kezelesre jo, de bevaltja, amit iger.

Az illata kicsit budos, viragos hajlakkszag.

ria23

2018. december 12.

Nagyon könnyed a spray formátum miatt, így viszont a hatását se érzem. Talán könnyebb kicsit a hajam kifésülése hajmosás után, ha vizes hajra fújom. Illata tetszik, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Olív

2018. november 10.

Nem igazán veszem észre a hatását. Talán az illat, ami jelzi, hogy rajtam van. Meg ad egy kis csillogást. De nem veszem újra, nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Eszterk6

2018. június 21.

Hirtelen felindulásból vettem meg. Hát nem is tudom, nem igazán szerettem meg. Tetszik hogy argánolajos, fújós, de az illata valami szörnyű. Nekem nagyon nem jön be ez az émelyítő puderes illat. Amikor felfújom a hajamra olyan mintha nem is lenne semmi sem rajta. Semmit nem látok. Alig várom hogy elhasználjam mert biztos hogy újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

vocy

2018. június 3.

Talán az életemben legtöbbször újravett termékem. Fényessé és könnyen kezelhetővé teszi a hajam, könnyebb tőle kifésülni. A nedves hajat fésülés előtt fújom be vele. Imádom az illatát. Nem nehezíti el a hajat, de érezhetően táplálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Amii0407

2018. április 18.

Minimálisan száraz, hosszú hajamnak nagyon jót tesz, az ára is elég baráti, szép fényes és puha lesz tőle a hajam, és az illata egész nap megmarad :) persze akinek erősen töredezett a haja az ne várjon tőle csodákat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Liana88

2018. március 28.

Az illata nem rossz. Többre számítottam, minimális puhaságot nyújtott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Az illata nem rossz. Többre számítottam, minimális puhaságot nyújtott.

gyongyim1

2018. március 23.

Megvettem az irtó szaraz hajamra, de a sajnos csalódás volt. Nekem irtó erős az illata, a spray megoldás nem túl jó, mert 1helyre megy az összes, én nem lattam nagy változást, ugyanolyan száraz sprőd maradt. 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

netti1990

2018. március 5.

Nagyon finom illata van.Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.Szép fényes és puha lesz tőle a hajam.Nem zsírosítja a hajat.Egy hátránya viszont van.Hamar fogy.Ezért -1*-ot kap Tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

rekacska24

2017. december 26.

Imádom! Nagyon jó az illata, pihe-puha lesz a hajam tőle, könnyen kifésülhető, és ápolja a hajvégeket. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil