Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Kategória:   Samponok

Sampon színpigmentekkel, kamillakivonattal és UV védelemmel, természetes és festett szőke hajra. Nem tartalmaz szilikont.

livia0

2019. szeptember 9.

Nekem igaz, hogy barna hajam van, viszont egyáltalán nem tisztít, zsírosodik inkább a fejbőröm ettől a sampontól. A hajamnak sokkal rosszabb tapintású lesz az érzete, mint amikor hajmosás előtt vagyok :D Nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

vivieeen1919

2019. január 13.

Mióta újra szőke vagyok újra vettem ezt a kis sampont.
Lehet kicsit változott az összetétele, 6 éve használtam utoljára kb :D
A hajamnak adott akkor olyan szőke csillogást, kiemelte a színét.
Most sajnos ezt nem tapasztalom.
Viszont az illata a régi ..lehet nem a legjobb illat de rám nosztalgikusan hatott :D
Nem fogom lepontozni mert ettől függetlenül nem száritotta a hajam, jól tisztit és könnyen kezelhető a hajam.
Szeretem a balea szőke hajra való sampon, balzsamokat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Mióta újra szőke vagyok újra vettem ezt a kis sampont.
Lehet kicsit változott az összetétele, 6 éve használtam utoljára kb :D
A hajamnak adott akkor olyan szőke csillogást, kiemelte a színét.
Most sajnos ezt nem tapasztalom.
Szeretem a balea szőke hajra való sampon, balzsamokat :)

Livus09

2018. július 21.

Alacsony ára miatt gondoltam teszek egy próbát, de sajnos csalódnom kellett. Első 2-3 használatnál még elégedett voltam, de utána elkezdte nagyon kiszárítani a hajam. Az illata kellemes, illetve kimossa a hajam, de durva tapintásúvá válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

pilleriin

2018. május 27.

A téli időszakra kifakult a hajam, ezért döntöttem emellett, milyen jól tettem! Meglepően büdös egyébként. Ezt leszámítva érezhetően hidratál, nem is kell mellé balzsam! És antisztatikus hatása is van. Szép, arany fénye lett tőle a természetesen szőke hajamnak. Festett hajjal nem tudom mit művel, de természetes hajszínre szerintem nagyon is megér egy próbát (ha meleg árnyalatú a haj, különben garantált a csibe-feeling)! Többször újravettem, elégedett vagyok nagyon, majd néha ezzel váltom fel a bio sampont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Gizzyyy

Korcsoport: < 18
2018. május 20.

Természetesen szőke hajam van. Nagyon száraz, de szélén hajjal áldott meg az ég. :( Megvettem ezt, hátha kap egy kis fényt, de csak rosszabb lett. Kiszáradt, csikorgott tőle a hajam. Meg olyan volt mintha lenne rajta egy viaszmását réteg. Túl matt volt. Aztán volt a vége fele egy kis időszak, amikor lágy, és kicsit fényesebb lett tőle a hajam. Ez kb addig tartott míg egy héten keresztül 4 napig minden nap megmostam a hajam. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 20.

bbia93

2018. február 25.

Szőke hajamra más sampont nem használok, mint ezt a kis csodaszert! Jó áron, minőségi termék! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

coffeegirl

2018. február 21.

Szőkített hajamon megbukott a teszten.. fullra kiszáradt a hajam tőle.persze megmosta a mosnivalót, de rémes lett az állaga, még balzsamozás után se lett jobb sajna. Szerencsére már elfogyott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

de.barbara22

2018. február 3.

A barna verziót már próbáltam korábban még sötétebb hajamon. A szőke verzióval is elégedett vagyok, most hogy szőkítve lett a hajam. Inkább a táplálás és karbantartás volt az elsődleges szempont választásnál a szőkítő hatás csak plusz. Az illata is finom. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Barbika

2017. december 8.

Az illata nekem tetszett,az állaga sem rossz, kellően habzik is a buksin. Annyira nem vártam nagy eredményeket tőle, elvégre ez egy Balea sampon és ennyi. Megmossa a hajam és jónapot. Nekem ennyi elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

adri0419

2017. november 23.

Nem lett tőle csillogó az egyébként természetes szőke hajam :( Csalódás volt. Vizesen az illata sem tetszett. 2 csillagot csak azért adok neki, mert tisztításban nem volt rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.