Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea Q10 testápoló tej tonizálja a bőrt, ami rendszeres használata esetén, 3-4 héten belül érezhetően rugalmasabbá válik. A hatékony Q10 formula feszesebbé teszi a bőrt, erősíti, és növeli a rugalmasságát. Könnyen és gyorsan felszívódik. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Petrappp

2015. március 4.

Szörnyű. Baromi nehéz eldolgozni, és még így sem szívódik be teljesen, zsíros, ragacsos hatást kelt. Már legalább egy éve megvan, önmagában használva ugye nem jött be, ezért használtam másik (eléggé híg) Balea testápolóval összekeverve, hígítva nyilván jobb volt. De meguntam a kevergetést, így már csak a lábfejemet szoktam vele bekenni, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Frézia

2014. december 9.

Nekem nagyon nem jött be. A bőrbe szinte beledolgozhatatlan, tapadós réteget képez. Amikor nagy nehezen beszívódott akkor sem tett semmit szerintem a bőrömmel, nem éreztem, hogy hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 9.

csillag

2014. április 27.

Nem szívódik be hamar, dolgozni kell vele, de Makk Zsuzsóval értek egyet, semmivel nem ér többet mint pl. Nivea q10es testápoló. Csodát ne várjunk, hidratál, egy picivel tömörebbnek érezhetjük a bőrt. egynek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

kozmetikum

2013. június 6.

Nekem hamar beszívódik, viszonylag könnyű felvinni a bőrre, bár tényleg elég sűrű. Jó áron volt, puhává varázsolja a bőrömet, jól hidratál és jól beszívódik. Én egyáltalán nem tapasztaltam, h még reggel is "ragacsos" lennék, vagy h nehéz lenne elkenni. Nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

zsazsa

2013. április 21.

Szeretem ezt a testápolót, szerintem jól hidratál. Elég sűrű az állaga, emiatt nehézkes lehet elkenni, de egy kis masszírozás nem árt :) Az illata nekem picit olyan naptejes. Nem tudom újraveszem-e, szeretek új dolgokat kipróbálni, az Alverde testvajain kívül nem voltam még hűséges más testápolóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

siss

2013. április 17.

Piszkosul befaragtam ezzel a testápolóval.Bőrfeszesítős,milyen jó lesz ez nekem,hát a fenéket!Addig oké,hogy testápoló tej,de ettől még nem kéne ragadnia mint a fene.Én nemtudom más hogyan tudja használni,de szörnyű az állaga.Könnyen eloszlatható,gyorsan beszívódik-ezt ígéri-ezzel szemben,ha keveset teszek akkor lenyúzom a bőröm mire el bírom kenni,ha többet,akkor pedig tocsog,ragad a bőröm a zsíros,olajos állagától és fénylik mint a Salamon töke. :D Ha csak a lábszáramra használom,még reggel is tiszta tapadós,olajos a bőr,ezt pedig nagyon utálom,testnél meg pláne.Kidobni nem szeretek semmit,mert ugye nem azért veszi meg az ember,de ez lehet kuka lesz.

Ápr.17. Mégis megkegyelmeztem neki és nem dobtam ki.Végül deréktól lefelé használom,ott könnyebben bele lehet masszírozni a bőrbe.A hatásával nincs gond,sokkal simább lesz a bőr felülete.Tíz évvel ezelőtt huszonkilót fogytam,így nálam a bőröm,főleg a combomon és a fenekemen hagy némi kívánnivalót maga után,így végülis elmegy egynek ez a termék.Persze,hogy naribőrre és hasonlók semmit sem ér,(ahhoz speckó kezelések kellenek)ezt senki nem is várja el egy testápolótól,de ha picit feszesít,simít a bőrön,már jobb érzés azért.Az állaga elég béna,hogy elkenés után olyan ragadós,de idővel beszívódik,a pizsi meg elbánik a maradékkal.Szóval kap egy hármast.Még a végén összességében megkedvelem. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Kiwcsi

2013. március 12.

Nekem nagyon nem érte meg megvenni. Az illata nem volt rossz, de mikor felkentem az állaga miatt alig tudtam eloszlatni, iszonyú sokat kellett várnom, hogy beszívódjon és utána is ragacsos érzést hagyott maga után, nekem ennyi macerát egy ilyen testápoló nem ér meg. :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Makk Zsuzsó

2012. október 16.

Nekem beválni látszik. Tény, hogy eleinte ragacsos érzetet kelt, és nehéz eldolgozni, mert olyan sűrű, de ahhoz képest hamar beszívódik, és nagyon finom, puha lesz utána a bőröm. (Inkább este, lefekvés előtt ajánlatos használni.) Ahhoz még nam használtam elég ideig, hogy a feszesítő hatásáról beszámoljak, de addig is úgy látom, megéri az árát. Semmivel sem rosszabb, mint a dupla- vagy triplaennyibe kerülő testápolók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

alexikaster

2012. augusztus 23.

Tragédia,én megbántam,hogy megvettem.Eléggé szkeptikus vagyok az olcsóbb kategóriás termékekkel,de ismét beigazolódott,hogy inkább megveszem drágábban a termékeket..Fürcsi után kentem be vele magam,az állagával nem volt gond,attól eltekintek,hogy illatra sem volt valami nagy durranás,inkább ilyen naturális,de az hogy felkenés után folyt,és tocsogott a bőröm,kellett neki vagy 2-2és fél óra,hogy beszívódjon..Még el is használtam volna,ha selymesítene,vagy meghálálná a bőröm,de semmi:( kidobott pénz volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

vigedinaeva

2012. július 4.

Jó illata van és az állaga is nagyon jó: könnyen kenhető, maradéktalanul felszívódik, jól el lehet oszlatni. Felvitel után tényleg olyan érzés, mintha nedvességhez jutott volna a bőröd és ez a hatás több órán át megmarad. A tenyeredről viszont alig lehet lemosni, hisz ott is ilyen hatást fejt ki. Összességében elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate