Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2016. október 1.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló hatású kézkrém.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

horzso

2016. december 21.

Ez nekem a nesze semmi, fogd meg jól, de legalább olcsó (volt). Semmit nem használ, viszont ragad és lehetetlen bedörzsölni a kéz bőrébe. Nagyon utáltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Polli

2016. november 5.

Imádtam ezt a kézkrémet, mert gyorsan beszívódott, nem hagyott zsíros filmréteget, és bársonyosan puhává tette a kezeimet. Emellett az illata is nagyon kellemes volt. Már a nyáron sem találtam a DM-ben, reméltem, hogy csak ki volt fogyva, de tegnap mondta az eladó hölgy, hogy sajnos már nem gyártják. Nagyon nagy kár érte. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

ladri

2016. augusztus 13.

Télen-nyáron tökéletes, jó az állaga, szuper a hatása, nagyon jól hidratál, és pihe-puha lesz tőle a kezem. Gyorsan felszívódik és nem marad ragacsos a kezem, amit utálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

jakani

2016. május 1.

A legeslegjobb kézkrém ami csak létezik! :))) nem hagy zsíros nyomot, és az s.o.s krémek elbújhatnak mellette. Férfi munkás kezek regenerálója, és mikor télen úgy kiszárad a kezem, hogy ha behajtom az ujjaim kireped a bőröm, csak ez hozza helyre. Kár, hogy nem lehet 15 csillagot adni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Adél Zsanna

2016. február 28.

Legek legje, A kézkrém! Ekcámás is vagyok és télen irdatlan állapotban van a kézfejem! Ez az első kézkrém, ami maradéktalanul bevált minden bajomra !!!!!
Csak ajánlani tudom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Csak ajánlani tudom! ;)

pindakaas

2015. március 11.

Vegyes érzelmek...mintha maradna a felszívódás után valami réteg a kezemen, és mégse maximális a hidratálás. Nem kifejezetten rossz a hatása, de nem is pont az, ami nekem kell :) Elhasználom, de nem veszem újra. (Az illata nem olyan vészes szerintem, bár nem is a legtermészetesebb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

vds

2014. július 12.

a Balea Handkonzentrat krémet kerestem a dm-ben, de természetesen kivonták a forgalomból, ezért vettem meg ezt. okés, hogy fényvédős, de egyrészt nekem a hidratáló hatása kevés, másrészt tényleg nagyon (egyébként kellemes, de) erős illata van. így nyáron elmegy, de télre majd másik kézkrémet kell keressek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

nemeskinga

2014. május 26.

Nekem bevált! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Nekem bevált! Ajánlom mindenkinek!

melanie500

2014. május 25.

Gondoltam tök szuper, hogy találtam végre egy fényvédős antioxidánsos kézkrémet, milyen jó lesz ez nekem... Rosszul gondoltam... Nagyon-nagyon erős parfümös szaga van, egyszerűen nem bírom 5 percnél tovább magamon elviselni, le kell mosnom. Egyre nehezebben viselem el az illatos kozmetikumokat. Ezt egy sima kézkrém (ráadásul találtam antioxidánsosat) plusz fényvédő kombó is tudja. Hidratálásban pedig semmi extra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Kiki7

2014. április 14.

Anyukámnak vettem az igénybevett kezére és nagyon szereti. : ) Szerinte még a pigmentfoltokat is halványítja a kezén. Megpróbáltam én is használni, de az illata az én ízlésemnek egy picit túl intenzív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak